DAJ CYNK

1000 SMS-ów do wszystkich w Orange One

22.03.2011

Dodane przez: ringu

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 27453

Ważne 0

0

Orange wprowadził nowy pakiet dla wszystkich użytkowników usługi na kartę Orange One. Za 10 zł można wykupić 1000 SMS-ów do wszystkich krajowych sieci komórkowych. Wcześniej w podobnej usłudze dostępnych było jedynie 100 wiadomości.

Orange wprowadził nowy pakiet dla wszystkich użytkowników usługi na kartę Orange One. Za 10 zł można wykupić 1000 SMS-ów do wszystkich krajowych sieci komórkowych. Wcześniej w podobnej usłudze dostępnych było jedynie 100 wiadomości.

Aby włączyć pakiet należy:
wybrać krótki kod *101*66#, lub
wysłać SMS o treści SMS pod numer 899.

Uruchomienie usługi kosztuje 10 zł + ewentualna opłata za wysłanie wiadomości SMS z zamówieniem.

Liczbę pozostałych SMS-ów można sparawdzić:
krótkim kodem 101*66*1# (bezpłatnie), lub
wysyłając SMS o treści ILE pod numer 899 (opłata jak za SMS).

SMS-y są ważne przez 14 dni. W przypadku włączenia w czasie obowiązywania usługi kolejnego pakietu, niewykorzystane SMS-y kumulują się, a usługa jest przedłużana o kolejne 14 dni licząc od dnia zamówienia ostatniego pakietu.

Usługa nie dotyczy SMS-ów specjalnych, roamingowych i międzynarodowych.

Zobacz: regulamin usługi (plik .pdf; 78 kB).

Źródło tekstu: Orange, wł

Komentarze
Zaloguj się
167. ~piotr
0

2011-10-03 15:03:08

Moim zdaniem do Play bierze chyba z dwa sms a do innych jeden :) tak mi sie wydaje :) Ale pakiet bardzo dobry moim zdaniem 1000 sms mogę wysyłac ile chce nawet gdy nic na koncie nie mam pisze do oragnę , play i innych sieci. Moze tylko 2 tygodnie ale dla mnie to dobre , bo u mnie kosztuje SMS 15 gr a 500 sms by mnie kosztowało 75 zł , juz jestem na plusie

Odpowiedz

166. ~MAgda
0

2011-08-23 12:20:23

Powiedzcie mi jakich sieci nie obejmuje ten pakiet była bym wdzięczna i czy wszystko działa jak należy :)

Odpowiedz

165. ~165
0

2011-04-27 11:07:26

Dla mnie w sam raz..mam jeszcze 3 dni na wykorzystanie tego pakietu a zostalo mi 230 smsow. Wiec ok, a Wam jak nie pasuje to zmiencie oferte i wybierajcie inne pakiety a nie narzekajcie na ten. Nie pasujcie to wybierzcie inny i sprawa zalatwiona.

Odpowiedz

164. ~Calm7
0

2011-04-12 12:27:32

Przyjmijmy, ze najtaniej sms wynosi 9gr. Wystarczy, ze mamy znajomych w erze plus play, a wysylajac 200sms na 14dni juz jestesmy do przodu. Chyba, ze nie wysylamy do innych sieci..wiec bierzemy tylko 600 na 30dni.

Odpowiedz

163. ~Calm7
0

2011-04-12 12:19:44

Reni, tylko 70 dziennie, hehe omylka :-)

Odpowiedz

162. ~reni
0

2011-04-12 10:49:33

dokładnie,kto wypisze 1000 smsów w 2 tygodnie (142 dziennie)? 500 miesiecznie i kazdy zadowolony:D

Odpowiedz

161. ~Calm7
0

2011-04-11 11:51:42

Pewnie, szkoda, ze tylko 14dni. Ale i tak jest postep, bo ostatnio bylo 100 sms... PS. Mogliby dac 500 sms na 30 dni za 10 zl :-)

Odpowiedz

160. pablo_79
0

2011-04-08 15:52:13

Pakiet niezły, szkoda tylko, że ważny tak krótko i kosztuje 10zł. W Heyah za 9zł jest 1000 smsów do wszystkich sieci ważnych 30 dni. @156, smsy do wszystkich to do wszystkich sieci, bo chyba nie ma asymetrycznych mtrów za wysyłanie wiadomości tekstowych, a to mtry są głównym powodem zróżnicowania stawek za połączenia w cennikach.

Odpowiedz

159. ~Calm7
0

2011-04-07 20:42:47

Czy ja dobrze czytam? Chcesz wrocic do Popa z One? Musisz miec na koncie minimum 15groszy. Wyslij SMSa o tresci: OPOP pod numer: 1112

Odpowiedz

157. ~kaśka
0

2011-04-04 16:26:55

Wiesz, po prostu pytam, bo właśnie do Play jest drożej ogólnie. :) Ale dzięki za odpowiedź. ; ))

Odpowiedz

156. ~
0

2011-04-03 22:17:31

Jeszcze nigdy i nigdzie nie spotkałem się z sytuacją że smsy do wszystkich nie dotyczą play czy jakiejkolwiek innej sieci. Smsy to nie rozmowy.

Odpowiedz

155. ~
0

2011-04-03 21:19:00

Na to wyglada, ze smsy i do Play :-) PS. Pakiet pakietem, ale dlaczego reklama telewizyjna sugeruje, ze 1000 sms-ow mozna uruchomic w kazdym z prepaid Orange?! Ehh..

Odpowiedz

154. ~kaśka
0

2011-04-03 17:02:38

Te smsy można pisać także do play? :)

Odpowiedz

153. ~Calm7
0

2011-04-02 00:08:23

Paproch, tak, dali w POPie na 1dzien. Ale dali tez na 7 oraz 30 dni :-)

Odpowiedz