DAJ CYNK

"100% więcej" w Twoim Planie

05.02.2006

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4401

Ważne 0

0

Prawdopodobnie 6. lutego 2006 r. Orange wprowadzi promocję 100% więcej w Twoim Planie.

Prawdopodobnie 6. lutego 2006 r. Orange wprowadzi promocję 100% więcej w Twoim Planie.

Warunki oferty mają być bardzo podobne do tych, które obowiązywały w Twoim Mixie:
oferta dostępna dla nowych aktywacji w Twoim Planie z kwotą zobowiązania minimum 25 zł,
dodatkowy pakiet przez 6 pierwszych pełnych okresów rozliczeniowych,
wysokość pakietu równa sumie opłat za usługi Wszyscy i na Wszystko oraz Orange i Stacjonarne,
jednostki z pakietu można wykorzystać na rozmowy, SMS-y i MMS-y w Orange oraz na połączenia do sieci stacjonarnych,
dodatkowy pakiet jest włączany i wyłączany automatycznie.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
33. ~s1mon.ck
0

2006-02-09 13:20:49

tomiboss2006 - przecież w tej promocji nie dostaje sie juz darmowego numeru przez pol roku...tak wiec przy pakiecie 25 dostajesz dodatkowe 25, ale tylko do orange''a i stacjonarek...a wolny numer kosztuje normalnie 15 zl.tak wiec przy zestawie jaki opisales placisz 24 miesiace po 50 zl... a dodatkowo, jeszcze napisze, ze strona orange''a nie zostala uaktualniona...i mimo, ze od 6 lutego obowiazuje promocja 100% wiecej, to jeszcze mozna kupic e-plan z wolnym numerem..jakis ich błąd to jest...

Odpowiedz

32. michail
0

2006-02-07 10:21:10

...szkoda, że tylko przez pół roku, ale jest OK - gdyby jeszcze ceny telefonów spadły chociaż o 10-15 %...

Odpowiedz

31. ~adalis
0

2006-02-06 19:25:11

promocja jak dla mnie biorąc na 12 miesięcy bez telefonu jest bardzo atrakcyjna :)))

Odpowiedz

30. ~kumbajn
0

2006-02-06 16:18:20

Jak widzę umowy, które są podpisane na 24 miechy a promo jest na 6 to sie jeże na sam widok. tak sie nie powinno robić

Odpowiedz

29. ~Adam
0

2006-02-06 15:20:19

Pewnie. To jest cesja !

Odpowiedz

28. ~EMSI
0

2006-02-06 13:36:55

czy możliwe jest przęjęcie zobowiązań wynikających z umowy w ERZE przez inna osobe ?? Korzystam z telefonu na który umowe podpisal ktoś inny i wlasnie konczy sie ta umowa a mi zalezy na zatrzymaniu numeru ale ten ktos nie moze juz podpisac jej czy mogę to zrobić ja ?? dzki za odpowiedzi !!!

Odpowiedz

27. ~mar
0

2006-02-06 09:49:05

rcicho: "jakiś" a "jakichś" to dwa różne słowa :-)

Odpowiedz

26. ~rcicho
0

2006-02-06 09:10:04

jacus - pisze sie jakiś a nie jakichś.

Odpowiedz

25. ~
0

2006-02-06 08:56:18

Nie jest najgorzej. Może coś jeszcze z tej sieci będzie :D

Odpowiedz

24. tomiboss2006
0

2006-02-06 08:12:52

25 WiW + 10 OiS + 15 za darmowy numer, kwota zobowiazania wyszla 50 zeta wiec orange daje bonusy w postaci 15 zlotych na OiS co miecha przez rok + 10 zeta na neta, do tego 100% wiecej (oferta weszla dzisjaj) i jest :D

Odpowiedz

23. ~man
0

2006-02-06 07:49:34

tomiboss jak wyliczyles te 50 zl w orange za 1 numer darmowy+40 minut do wszystkich+100 minut na stacjonarne.jasniej jak za to wyszło ci 50 zł

Odpowiedz

22. ~jacus
0

2006-02-06 04:08:39

Panie Witku, proszę o zwrócenie uwagi na pisownię. Nie pisze się "jakiś" tylko "jakichś" (Musiałeś dokonać jakiś zmian (...)). Dziękuję.

Odpowiedz

21. ~
0

2006-02-05 22:15:21

Do urzytkownikow PLUS GSM w zwiazku z zaistniałą sytuacja i bezradnościa operatora, nie możnoscia poradzenia sobie z awaria techniczna ktora nararza nas na straty finansowe: Moze zrobimy jakas akcje nie dzwonienia i wogole nie urzywania telefonu (choc nie wiem jak to dzisiaj mozliwe) to moze w koncu ktos zauwazy ze to jest problem-proponuje najblizszy czwartek 9 lutego-co wy na to-media by trzeba powiadomic i rozeslac wiadomosc o akcji do wszystkich znajomych w feralnej sieci-a moze telepolis by obją patronat nad cala akcja??Troche rozgłosu nie zaszkodzi-co Pan na to Panie Witku??Ja protestuje-kto sie przylaczy??

Odpowiedz