DAJ CYNK

100 tys. złotych od Heyah trafi do schroniska dla zwierząt

23.09.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1

Ważne 0

0

Akcja Heyah "Zbierz się z nami na zwierzaki" zakończyła się sukcesem. Kot Rysiek, rysunkowy bohater reklam Heyah, wraz z przyjaciółmi z portalu Facebook zebrali 100 tys. złotych na rzecz schroniska dla zwierząt w Bydgoszczy.

Akcja Heyah "Zbierz się z nami na zwierzaki" zakończyła się sukcesem. Kot Rysiek, rysunkowy bohater reklam Heyah, wraz z przyjaciółmi z portalu Facebook zebrali 100 tys. złotych na rzecz schroniska dla zwierząt w Bydgoszczy.

Założenia tego przedsięwzięcia były proste i opierały się na ścisłej współpracy z internautami: za każdą osobę, która od momentu rozpoczęcia akcji "polubi" Kota Ryśka na Facebooku, Heyah zobowiązała się przekazać złotówkę na rzecz Schroniska dla Zwierząt w Bydgoszczy. Placówka została wybrana w sposób losowy, spośród schronisk, które zgłosiły się do akcji i spełniły określone kryteria. O prowadzonej akcji szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.

Pomiędzy 1. czerwca a 21. września br. do fanów Heyah dołączyło 100 tys. osób, a to pozwoliło Heyah zrealizować daną obietnicę - 100 000 złotych trafi do potrzebujących zwierzaków ze schroniska przy ul. Grunwaldzkiej 298 w Bydgoszczy.Strona Kota Ryśka na Facebooku liczy obecnie ponad 118 000 fanów i jest nie tylko najbardziej popularnym wśród marek telefonii komórkowej - jest jedną z największych stron firmowych w polskim Facebooku.

Źródło tekstu: Heyah

Komentarze
Zaloguj się
Polecane tematy