DAJ CYNK

100 tys. aplikacji w Android Market

26.10.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2506

Ważne 0

0

Google ogłosił pokonanie kolejnej symbolicznej granicy - w Android Market, sklepie Google'a z aplikacjami na smartfony dostępnych jest już ponad 100 tys. programów.

Google ogłosił pokonanie kolejnej symbolicznej granicy - w Android Market, sklepie Google'a z aplikacjami na smartfony dostępnych jest już ponad 100 tys. programów.

W podaniu informacji o pokonaniu granicy 100 tys. programów ścigają się od jakiegoś już czasu rozmaite serwisy internetowe wyspecjalizowane w katalogowaniu programów z Android Market. Tym razem jednak informacja jest oficjalna - pochodzi z deweloperskiego konta Google'a na Tweeterze - AndroidDev.

Płatne aplikacje gromadzone w Android Market są już od kilku tygodni dostępne również dla polskich użytkowników mobilnego systemu operacyjnego Google'a. Mimo, że nie każdy program będzie działał z każdym smartfonem z Android OS, z racji olbrzymiego zróżnicowania sprzętu, wynik Google'a budzi respekt. Szczególnie, że 300 tys. aplikacji w App Store i 100 tys. w Android Market dzieli od rozwiązań konkurencji ilościowa przepaść.

Źródło tekstu: AndroidDev, wł

Komentarze
Zaloguj się
15. ~
0

2010-10-29 14:33:49

Powinni policzyc jeszcze raz bo wiekszosc to dzwonki, tapety, zegarki, instrukcje obslugi itp a aplikacji jest duzo mniej. Smietnik. Po 20 aplikacji robiacych to samo

Odpowiedz

14. ~
0

2010-10-26 17:50:44

Jaki system taki sklep

Odpowiedz

13. ~
0

2010-10-26 16:43:45

tak meridian obsluguje te formaty, polecam: google sky, documents to go, nimbuzz, dolphinbrowser, winampremote, cardiotrainer, realcalc, igo, quickdesk, a z gierek warta polecenia jest speedx 3d

Odpowiedz

12. ~r
0

2010-10-26 16:24:52

a ile jest oficjalnych programów na symbiana? Bo jak sprawdzałem kilka miesięcy temu to było kilkadziesiąt, z czego wybrałem ze 2-3. Jaki jest sens smartfona w takim przypadku? Moim zdaniem żaden. No ale nokia dołuje i wiele się po niej spodziewać nie można bo sobie w smartfonach nie radzą z konkurencją.

Odpowiedz

11. ~xad
1

2010-10-26 11:57:09

@6 Tu masz przykładowo pierwszy program z listy który obsługuje te pliki: http://www.appbrain.com/app/meridian-media-player-hermit/org.iii .romulus.meridian

Odpowiedz

10. ~PATA
0

2010-10-26 11:22:35

Ale stękacie, niech 0,1% aplikacji będzie użyteczna to daje 100. Macie tyle w telefonie?

Odpowiedz

9. ~Mike
0

2010-10-26 10:09:53

Ilość to przeciwieństwo jakości.

Odpowiedz

8. ~
0

2010-10-26 09:50:17

ad 6. Nie jestem w stanie odpowiedziec na twoje pytanie bo nigdy nie slucham muzyki na telefonie, podobnie nie ogladam filmow. Wieczorem sprawdze czy jest odtwarzacz o ktory pytasz. rcicho

Odpowiedz

7. ~
0

2010-10-26 09:43:27

Google cos zmienia w Markecie i ostatnie dwa dno były z nim duzo problemow. Dzis juz wszystko chodzi ok. rcicho

Odpowiedz

6. ~facet
0

2010-10-26 09:38:54

5-powiadasz że tam jest 10% przydatnych rzeczy? To ja mam pytanie-czy jest odtwarzacz muzyczny który obsługuje pliki flac, ape,wv ? Jeśli nie to sobie możecie wsadzić te 100 000 czy ile ich tam jest.Jeśli ta liczba sprowadza się do kilku programów które obecne są na każdej platformie (np.opera) to to żaden sklep tylko pchli targ.

Odpowiedz

5. ~
0

2010-10-26 09:30:24

Ad 3. I co z tego, ze wiekszosc z tych 100k appsow to niewiele warte bzdury przeciez nie ma obowiazku ich instalacji. Dla mnie wazne, ze jest te 10% naprawde doskonałych rzeczy i to w odroznieniu od sklepow Apple czy Nokii zupełnie za darmo. Naprawde jest z czego wybrac. rcicho

Odpowiedz

4. emarcin
1

2010-10-26 09:27:07

Szkoda tylko, że w ostatnim czasie market dość poważnie kuleje :( i co mi po tych 100 tys. skoro pobranie w ostatnich dniach graniczy z cudem.

Odpowiedz

3. ~wladek
0

2010-10-26 08:36:39

Czemu majac galaxy S w android market nie mam dostepu do google earth ? Nie mam tej aplikacji w markecie :/ Fakt duza czesc programow to bzdety i tyle.

Odpowiedz

2. ~iks
0

2010-10-26 08:07:28

a obracającej się czaszki 3D w HD dalej nie ma...:)

Odpowiedz