DAJ CYNK

1,7 mln sztuk w 3 dni

28.06.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3126

Ważne 0

0

W ciągu 3 dni od startu sprzedaży, iPhone 4 znalazł aż 1,7 mln nabywców. Chętnych było znacznie więcej.

W ciągu 3 dni od startu sprzedaży, iPhone 4 znalazł aż 1,7 mln nabywców. Chętnych było znacznie więcej.

To najbardziej udany debiut produktu Apple w historii. Przepraszamy tych, którzy zostali odprawieni z kwitkiem, bo nie byliśmy w stanie zapewnić odpowiedniej podaży - powiedział Steve Jobs, szef Apple.

Firma analityczna Piper Jaffray podała, że 77% tych, którzy kupili iPhone’a 4, miało już poprzedni model tego telefonu, 6% miało Blackberry, 3% smartfona z Androidem, a 2% Nokię. 28% już ma iPada, a 39% chce go kupić w ciągu najbliższego roku. Badanie wykonano na 608 osobach, które kupiły najnowszy gadżet Apple.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
37. ~code
0

2010-06-28 22:56:35

36: web nie zaczyna się i nie kończy na flashu. a obsługa sieci za pomocą klawiatury i myszy powoli odchodzi w przeszłość, jak manipulatory stołokulotoczne. co do flasha: http://www.apple.com/html5/

Odpowiedz

36. ~
0

2010-06-28 21:51:20

Netbook vs Iupad? http://www.gocomics.com/foxtrot/2010/03/21/ http://wt07.wrzuc.to/obrazek/p0fnKW6QkT/AppleAjfon.jpg to naprawde musi być nowe podejscie do surfowania

Odpowiedz

35. ~wibra
0

2010-06-28 21:47:51

Widzę że OGRYZEK robi furorę ... ;-)))) Marketing Apple ma zaje...fajny ! I cały świat na to idzie... Prawie cały, bo mnie to nie rusza. Ale fakt, że taka strategia reglamentacji na jankesów działa...

Odpowiedz

34. ~JAN
0

2010-06-28 21:43:36

@28 Tylko że Nokię e71 podczas używania można bez problemu trzymać tak, by nie zasłaniać anteny, zarówno w czasie rozmowy jak i korzystania np. z internetu. Poza tym, nie od dziś wiadomo że Apple montowało w Iphone moduły do obsługi sieci 3G niższej czułości niż przewidują to normy.

Odpowiedz

33. ~fism
0

2010-06-28 21:03:33

@27: a bo co, najlepiej nie płacić (kto zresztą powiedział, że w AppStore jest wszystko płatne), albo mieć wszystko rozproszone po całym internecie? Bzdura, bzdura, bzdura i ignoranckie podejście bez zapoznania się z tematem.

Odpowiedz

32. code
0

2010-06-28 20:31:54

Dinoko; o, nie tylko przez polskich :) niemniej jednak, w związku z brakiem usług dla naszego kraju, iPad (ktory oficjalnie nie jest w PL dostępny) jest niestety tylko fantastycznym urządzeniem do konsumpcji internetu. jednak, pierwszy iPod też był niedoceniony przez "ekspertów" - a zamieszał na rynku muzyki niesamowicie

Odpowiedz

31. Dinoko
0

2010-06-28 20:28:53

to zupełnie inne podejście do surfowania, notebooki powoli przejdą do niszy rynkowej. A tak chłodno przyjęty przez polskich ekspertów w dniu premiery ;P

Odpowiedz

29. ~code
-1

2010-06-28 20:19:19

Mila89; dziękujęmy, że podzieliłeś się z nami tym innowacyjnym i wnoszącym wiele komentarzem. Bodo; zanim napisałem, odpisałeś - odpisuję na Twoje ostatnie słowa; masz rację, całkowitą w 25 komentarzu. błędnie Cię osądziłem. słowo od fanboja Apple jest takie, że muszą ciężko nad czymś pracować, skoro zdarzyło się kilka poważniejszych faili pod rząd.

Odpowiedz

28. ~code
-1

2010-06-28 20:15:27

Bodo; podrzuciłem Tobie filmik pokazujący ten sam problem na nokii e71. nie twierdzę, że nie ma problemu )chociaż jak trzymałem w ręku iP4 to nie udało mi się wielokrotnie doprowadzić do znikającego zasięgu - raz było ok, raz nie, ale w większości przypadków jakby problemu nie było). nie widzę też, by ktoś tu na siłę wybielał jedną, konkretną firmę; ot, zdarzył się błąd, naprawią, wymienią, ostatecznie zrobią by było ok i tyle. zdarzały się już takie przypadki w historii firmy. nie ma co się unosić :)

Odpowiedz

27. Mila89
1

2010-06-28 20:15:01

Tak Btw kupowanie Ipada to juz jest zupelne przegiecie... Ipad jest takim uposledzonym dzieckiem w porownaniu do Laptopa mniej oferuje na dodatek za wszystko trzeba placic w Appstore a mimo to ludzie to biora... widac odpowiednia reklama i nawet g... by kupili :)))

Odpowiedz

26. Mila89
1

2010-06-28 20:12:21

LOOOOOOOL dawać 3.5k zł za telefon :D za tyle juz lepiej kupic wypasionego laptopa Zreszta za 1000zł mozna mieć Ipoda 16GB jesli komus tak bardzo zalezy na tym "dotyku" i aplikacjach z App store... zal mi ludzi dzisiaj dzwonilem do klienta Orange ktory koniecznie chcial Iphona 4G nie zdazylem mu wytlumaczyc ze Iphona 4G jeszcze u nas nie ma a on juz powiedzial ze do Abonamentu za 99zł moze dopłacić do 2500zł :D Oczywiscie pozdrawiam tego pana jesli teraz czyta ta wiadomosc :PPP

Odpowiedz

25. Bodo
1

2010-06-28 19:51:32

code żeby była jasność ja nie bronie żadnego z producentów tylko że nokia nie produkuje tylko 1 modelu tel :) Więc jeśli jakaś firma specjalizuje się w czymś ba utożsamia się z wysoką jakością to niech tą jakość prezentuje.

Odpowiedz

24. Bodo
1

2010-06-28 19:44:58

1 Apple produkuje tylko jeden model tel (nie dopracowany model :) pozostali producenci oczywiście nie są bez skazy ale mają więcej modeli w propozycjach. 2 parę tysięcy ??!! http://tech.wp.pl/kat,1009781,title,Nowy-iPhone-4-wcale-nie-jest -idealem,wid,12412331,wiadomosc.html?ticaid=1a6db Poczytaj lepiej nigdzie nie ma informacji że to tylko kilka tysięcy jak sugerujesz. 3 Ja nie widziałem nigdzie info że wymienia na nowy (z poprawionym oprogramowaniem) podaj wiarygodne źródło tej informacji. 4 Co do OS każdy ma inne upodobania. Teraz wielozadaniowość już jest ale wcześniej heh to chyba Apple się uczy od innych. 5 Argument cytuje "A jeśli ktoś zaprzeczy to znaczy, że głupi " odzwierciedla idealnie poziom jaki sobą reprezentujesz, brak argumentów to nie obrażaj osób które mają odmienne zdanie niż ty.

Odpowiedz

23. ~fism
1

2010-06-28 19:44:01

@21: wydaje mi się, że pisanie, że "coś jest naj naj naj naj i jeśli ktoś się nie zgadza to jest głupi" jest... głupie. Każdy ma przecież prawo do posiadania własnego zdania na jakikolwiek temat, a przede wszystkim nie ma rzeczy najlepszej dla wszystkich. Jeden doceni prostotę i szybkość systemu od Apple, a drugi uwielbia klasyczny styl Symbiana, czy też możliwości WM. I co? I każdy z nich powie, że według niego system ten jest najlepszy. A czy mogą istnieć 3,4,5,6 najlepszych systemów? Nie. Może istnieć system najlepszy dla użytkownika, który go świadomie wybierze. Ja np. bardzo lubię system obsługi Apple, ale nie zapewnia mi tyle możliwości i nie oferuje rozwiązań ułatwiających życie, takich jakie otrzymuje posiadając równolegle BlackBerry. I co? Kto nie lubi BlackBerry jest głupi, bo to jest najlepszy system? Nie, nie jest - jest najlepszy dla mnie.

Odpowiedz

21. ~PatrykOS
-2

2010-06-28 19:11:23

Dobra, to ja stanę w obronie iPhone. Podniecacie się tą wpadką Apple, jakby inni producenci telefonów byli nieskazitelnie czyści. Takie coś się zdarza kiedy się tyle sprzedaje - nie moja wina, że Samsung, Nokia czy Motorola tyle nie sprzedaje. W dodatku przy 1.7 MILIONA sztuk parę tysięcy iP z wadą to nie jest nic strasznego. Poza tym, Apple wymienia od razu na nówkę jeśli komuś coś nie pasi. Więc proszę się tutaj nie podniecać. Nikt nie jest doskonały, tymbardziej Apple, jednak dalej uważam, że producenci telefonów powinni brać przykład z Apple, bo oni robią najlepsze telefony jeśli chodzi o wykonanie, a w dodatku mają najlepszy OS i sposób obsługi. A jeśli ktoś zaprzeczy to znaczy, że głupi lub nigdy nie mial iPhone w ręku. Reasumując, proszę się tak nie podniecać, tylko patrzeć ile Apple sprzedaje iPhone''ów, mam nadzieję, że wam szczęka nie opadnie :)

Odpowiedz