DAJ CYNK

Do Netii wchodzi sześć kanałów tematycznych Canal+

Mieszko

Telewizja i VoD

Do Netii wchodzi sześć kanałów tematycznych Canal+

Od sierpnia oferta telewizyjna Netii zostanie poszerzona o sześć kanałów tematycznych produkcji Canal+. Po tych zmianach najbogatszy pakiet TV w ofercie Netii będzie zawierał 189 kanałów, większość w HD, natomiast pełna oferta, wraz z kanałami premium, to ponad 230 pozycji. 

Pierwszego sierpnia najbogatszy wariant aktualnej oferty telewizyjnej Netii (trzy pakiety bazowe - SML, z odpowiednio 77, 99 i 189 kanałami TV oraz oferta kanałów premium) zostanie wzbogacony o 6 kanałów tematycznych produkcji Canal+: 

  • Ale Kino+ HD (pozycja 142 EPG), 
  • Canal+ Domo HD (pozycja 87), 
  • Canal+ Kuchnia HD (pozycja 88), 
  • Minimini+ HD (pozycja 99), 
  • Planete+ HD (pozycja 47), 
  • Teletoon+ HD (pozycja 116). 

Kanały Minimini+ HD oraz Teletoon+ HD poszerzą też specjalny pakiet „Dla dzieci", który mogą dokupić za 10 zł miesięcznie użytkownicy pakietów telewizyjnych S oraz M.

Zobacz: Canal+ kończy z usługą nc+ GO
 
W efekcie sierpniowych zmian abonenci pakietu L w usłudze telewizyjnej Netii będą mogli korzystać z 189 kanałów w tym 122 w HD, a pakiet „Dla dzieci" będzie liczył aż 13 kanałów.
 
Oferta dodatkowych treści premium w Netii składa się z pakietów (koszt miesięczny): Eleven Sports (4 kanały) w cenie 10 zł, Polsat Sport Premium (2 kanały plus 4 serwisy PPV) za 20 zł, HBO HD (3 kanały) i HBO GO za 20 zł, Filmbox (5 kanałów) za 10 zł, Canal+ Prestige (8 kanałów) w cenie 50 zł oraz pakietu aż 6 kanałów z treściami dla dorosłych za 10 zł.

Zobacz: Play złożył ofertę kupna UPC Polska. Na stole kilka miliardów zł
ZobaczKoniec z Cyfrowym Polsatem. Zastąpi go Polsat Box

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Netia

Źródło tekstu: Netia

Przewiń w dół do następnego wpisu