DAJ CYNK

ZTE Blade III w ofercie sieci Play

12.12.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8984

Ważne 0

0

Do oferty sieci Play wszedł niedrogi smartfon ZTE Blade III wyposażony w gigahercowy procesor i aparat fotograficzny 5 Mpix.

Do oferty sieci Play wszedł niedrogi smartfon ZTE Blade III wyposażony w gigahercowy procesor i aparat fotograficzny 5 Mpix.

O światowej premierze smartfonu pisaliśmy w tej wiadomości. Urządzenie ma do zaoferowania 4-calowy ekran WVGA (480 x 800 pikseli), Androida w wersji 4.0, 2,5 GB wbudowanej pamięci i gniazdo kart microSD.

W sieci Play smartfon można dostać za 1 zł w abonamentach od 49 zł.

Zobacz: zmiany w cennikach telefonów sieci Play (plik .pdf; 49 kB).
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
22. ~amator
0

2013-01-16 21:59:05

Nie ma ustawień ISO, zawsze zero ( 0 ).

Odpowiedz

21. ~
0

2012-12-25 09:38:42

20, Della, maniak''u apostrof''ow.

Odpowiedz

20. ~labele
0

2012-12-25 09:00:49

Dla malkontentów zawsze znajdzie się powód do narzekania. Telefon jest wykonany bardzo przyzwoicie i robi bardzo dobre wrażenie - tylko trzeba go mieć w ręce, aby sie móc wypowiedzieć. ZTE to nie jest firma "chińska" sticte - jest podwykonawcą dla wielu firm np. dla Dell''a (Dell Streak), ale jak i kiedyś Samsung próbuje sił pod własną marką. I dobrze im to wychodzi!

Odpowiedz

19. ~oooooooooooooooooooooo
0

2012-12-19 22:19:41

ze blade to tania i dobra maszyna. w playu na karte za 300 pln na ich stronie

Odpowiedz

18. ~
0

2012-12-14 18:35:06

@17 dokładnie tak było

Odpowiedz

17. ~
1

2012-12-13 02:15:10

a ja ostatnio nabyłem ZTE Grand Z in i zrobił na mnie całkiem dobre wrażenie. nawet bateria jest ok. ale fajna sprawa że sam ustalam moc procesora:) beż żadnych aplikacji, kombinowania. na razie ludzie na zte reagują - nie nie nie, ale tak kiedyś było z samsungiem. pamiętam że wszyscy mieli nokie, ewentualnie SE a na samsungi reagowało się - przecież to firma od rtv/agd. a teraz? samsung jest firmą która sprzedaje najwięcej smartfonów.

Odpowiedz

16. ~
0

2012-12-13 00:15:52

@15 bolek, siedzisz w polsze. Za 30funtów (150zł) w belfaście masz Huawei U8510 IDEOS X3, z gwarą i bez abonamentu. Niby "szit", ale za tę cenę?

Odpowiedz

15. bolek2004
0

2012-12-12 22:32:05

Przesadzacie. Znajdźcie mi nowego smartfona z androidem i z 24 miechy gwarancją za 519pln. Wszystko w tym temacie, jak ktoś lubi wydawać 1500 na telefon to jego sprawa ale za taką kwotę to można kupić komputer stacjonarny a nie telefon w którym po pierwszym lepszym upadku wyświetlacz będzie do wymiany. Zresztą co z tego jak bateria w smartfonach trzyma krótko, nawet w najnowszym nexusie 4 , coś koło kilku godzin więc po co komu takie *** za 1300 złotych jak ładować trzeba co najmniej 2 razy na dobę.

Odpowiedz

14. pacman
2

2012-12-12 13:50:49

13@ Nie każdy, ale czy w danej cenie będzie to najlepszy wybór to jest pytanie, czy oferuje więcej niż konkurencja.

Odpowiedz

13. ~Darek
1

2012-12-12 12:55:18

Bardzo przyzwoity sprzęt, wielu nabywców będzie zadowolonych. Nie każdy musi mieć np. SGS III czy inna droga zabawkę. Niektórych zwyczajnie nie stać. Ale ja go nie kupie :) Mnie podobaj się inne telefony.

Odpowiedz

12. ~logik
0

2012-12-12 12:27:08

jak czytam komentarze @1 oraz @6 to się cieszę że wśród znajomych mam tylko LUDZI a nie bezmyślne twory. Natura człowieka jest taka, że darmo dane jest akceptowane. Na tej podstawie zbudowano prawo własności, posiadania, dzierżawy, prekaryzmu, darowizny, najmu...setek innych instytucji. Od czasów Platona to podstawa ludzkiego istnienia. Kto jej zaprzecza jest NIE-człowiekiem. Z drugiej strony to intrygujące, że bezmyślne zbiory komórek z postu 1 oraz 6 potrafią klepać w klawiaturę...Ciekawe co to za forma życcie :D :D :D

Odpowiedz

11. LuiN
1

2012-12-12 10:35:04

4, Michalos - dzięki za zwrócenie uwagi! Poprawki już naniesione.

Odpowiedz

10. ~@7
-1

2012-12-12 10:30:26

@7 wystarczy wpisać w google dwa słowa: linux ipla. I dostaniesz odpowiedz.

Odpowiedz

9. ~szczupak90
1

2012-12-12 10:25:18

Każdy ma taki telefon na jaki może sobie pozwolić. Mimo, że kiepski technologicznie to za tą cenę wiele osób go nabędzie. Sam miałem 1,5 roku pierwszą wersję Blade i byłem z niej bardzo zadowolony, a co najważniejsze był to telefon pancerny i nie do zdarcia. Niby chinol, a bezawaryjny.

Odpowiedz

8. marrcus
2

2012-12-12 10:12:06

2 a na co ci gsm 850?

Odpowiedz