DAJ CYNK

ZTE Blade III Pro w ofercie Play

16.07.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4277

Ważne 0

2

Od 16. lipca do oferty Play wprowadzony zostaje telefon ZTE Blade III Pro.

Od 16. lipca do oferty Play wprowadzony zostaje telefon ZTE Blade III Pro.

ZTE Blade III Pro to kolejne wcielenie popularnego modelu Blade, tym razem w dwurdzeniowym wydaniu. Względem swojego pierwowzoru różni się wydajnością procesora, który w wersji Pro posiada dwurdzeniową jednostkę z zegarem 1,2 GHz, przednią kamerę do rozmów wideo oraz diodową lampę przy aparacie głównym. Obudowa nowego Blade'a również przeszła subtelny lifting czego wynikiem jest smuklejszy kształt i cieńsza konstrukcja.

Zobacz: cennik telefonu w taryfach w sieci Play.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł

Tagi: play ZTE
Komentarze
Zaloguj się
17. ~Staszi
0

2013-07-17 15:05:35

ZTE V970 to mistrzostwo świata i okolic ;)

Odpowiedz

16. ~ABP
0

2013-07-17 14:36:32

@...: Z backdoorów wolisz amerykańskiego?

Odpowiedz

15. ~...
0

2013-07-16 22:00:48

ZTE z chińskim backdoorem... nie, jakoś chyba nie jestem zainteresowany.

Odpowiedz

14. ~Tomecek
0

2013-07-16 21:56:29

Za tę cenę, to można kupić lepszego ZTE V970 albo ściągnąć z Chin A820 za czterordzeniowym prockiem.

Odpowiedz

13. ~
0

2013-07-16 20:14:32

@9 mam P1000 i nic się nie tnie. Wprawdzie to 2.3.3 ale jest spoko.

Odpowiedz

12. ~
0

2013-07-16 18:44:52

Czarne, a nie blade.

Odpowiedz

10. ~dav
0

2013-07-16 18:05:03

niezly smartfonik, jak bedzie na alledrogo w cenie do 600zl to mozna brac

Odpowiedz

9. ~
0

2013-07-16 17:36:50

@goral2099 To masz farta, mam tablet 1.2Ghz, 512 ramu i andka 4.03 i tnie jak nie wiem co. Zatem to zależy chyba od producenta. Nie mam też na nim nic zainstalowane, używam go tylko do przeglądania neta i oglądania filmów.

Odpowiedz

0

2013-07-16 17:23:36

5: A tablety nie mają wbudowanych czy dołączanych przez USB modemów 3G? ;)

Odpowiedz

7. ~Nokia
0

2013-07-16 17:01:14

Co za złom bez HD i tylko 7,2 mb/s download.

Odpowiedz

6. ~
0

2013-07-16 17:00:49

@2 a które 2 rdzeniowce mają mocną grafikę? mają tak dobre i 1 Ghz, że ZTE z tym swoim lepszym prockiem będzie chodził od nich lepiej.

Odpowiedz

5. Stentor
0

2013-07-16 16:58:20

@goral2099.................... Też mnie to zastanawia . Kiedyś w sklepie oglądając kilka telefonów i tabletów zauważyłem że na tym samym systemie tablety mimo słabszych parametrów technicznych działały znacznie płynniej. Mozę to modemy 3G tak obciążają smartfony?

Odpowiedz

4. ~immoderate
-1

2013-07-16 16:12:10

ale to szpetne jest :-/ myślałem ze nowy samsung galaxy s4 jest brzydki ale TO jego przebija. tylko htc one :)

Odpowiedz

-1

2013-07-16 16:08:40

Mnie zastanawia jak to jest z tą wydajnością Androida. Używam chińskiego tabletu z jednordzeniowym 800MHz procesorem, 512 MB ramu i jednordzeniową grafiką mali400 pod Androidem 4.0.3 i nie mam problemów z wydajnością. Czasem jest sekunda opóźnienia przy wychodzeniu np z emulatora PSX. Naprawdę producenci telefonów tak kaleczą Androida swoimi nakładkami/programami?

Odpowiedz

2. kwistas
0

2013-07-16 16:01:34

Procek mocny, ale za mało Ramu i słaba grafika.

Odpowiedz