DAJ CYNK

ZOOM.ME w świątecznej ofercie T-Mobile

30.10.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8911

Ważne 4

8

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia T-Mobile wprowadza ofertę głosową i internetową z ramką ZOOM.ME.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia T-Mobile wprowadza ofertę głosową i internetową z ramką ZOOM.ME.

Propozycja dostępna jest dla wszystkich taryf głosowych, zarówno dla nowych klientów, jak i tych przedłużających umowę. We wszystkich taryfach JUMP! klienci otrzymają nielimitowane rozmowy oraz wiadomości SMS i MMS do wszystkich sieci oraz pakiet danych. ZOOM.ME w ofertach głosowych jest dostępna w wersji z Wi-Fi.

Oferta z ZOOM.ME 59,99 zł 79,99 zł 109,99 zł 159,99 zł 209,99 zł
Rozmowy/SMS/MMS Bez limitu Bez limitu Bez limitu Bez limitu Bez limitu
Internet 0,25 GB 0,5 GB 1 GB 1,5 GB 2 GB
Długość umowy 24 miesiące 24 miesiące 24 miesiące 24 miesiące 24 miesiące


Oferta świąteczna obejmuje także usługi bezprzewodowego dostępu do Internetu. W tym z kolei wariancie klienci otrzymują ZOOM.ME w wariancie z wbudowanym routerem 3G.

Abonament miesięczny 39,99 zł 49,99 zł 59,99 zł 69,99 zł 79,99 zł 89,99 zł 99,99 zł
Abonament dla klientów T-Mobile 29,99 zł 39,99 zł 49,99 zł 59,99 zł 69,99 zł 79,99 zł 89,99 zł
Limit danych 6 GB 16 GB 25 GB 40 GB 50 GB 60GB 70GB
Cena ZOOM.ME 199 zł 99 zł 9 zł 9 zł 9 zł 9 zł 9 zł
Czas trwania umowy 30 30 30 30 30 30 30


Ofertę mobilnego dostępu do Internetu uzupełnia notebook HP 250 oraz ZOOM.ME 3G pełniąca jednocześnie funkcję routera.

Abonament miesięczny 79,99 zł 119,99 zł
Abonament dla klientów T-Mobile 69,99 zł 109,99 zł
Limit danych 10 GB 10 GB
HP 250 + ZOOM.ME 399 zł 99 zł
Czas trwania umowy 36 36


Zobacz: ZOOM.ME - router i cyfrowa ramka od T-Mobile

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
21. ~pk
0

2014-11-03 14:42:07

Oferta dla ZOOM.ME jest porażką !Z założenia ZOOM.ME jest dla osób starszych, które nie korzystają z internetu.Ma ono umożliwić przesłanie im zdjęć.T-Mobile powinien przedstawić w tym momencie ofertę np za 9 zł abonamentu plus pełna cena ramki (349 zł) - to bym kupiłA tak płacić za ramkę 198zł i przez dwa lata abonament 40zł ? Nikt tego nie kupi.Poczekam aż ramka będzie dostępna w wolnej sprzedaży i taką kupie - plus jakiś internet na karte lub tani internet w nju z abonamentem,W T-Mobile pracuje ktoś, kto zupełnie nie myśli i nie liczy co się będzie komu opłacać.

Odpowiedz

20. ~Cows
0

2014-10-31 11:03:05

~17 czas pokaże wersja routerem 3g akurat mi się podoba ładnie wygląda, a jednocześnie sieje wifi na całe mieszkanie.

Odpowiedz

19. ~wlo
0

2014-10-31 09:43:34

te ramki sa potrzebne. wiem po sobie bo jak czasem usłysze złota sentencje czy jakąś mysl przewodnia to zapisuje na zółtych karteczkach. a tak skanuje i do pliku. póżniej zas w rakach mi sie pojawi moje ulubione ostatnio zawołanie " wtykanie sobie w zadek piór nie zrobi z ciebie koguta " powtarzam sobie ta madra maksype po dziesiąćkroć codziennie i już sa pozytywne efekty

Odpowiedz

18. ~bla bla bla
0

2014-10-30 20:08:12

A przecież było - nie róbcie świąt w listopadzie ! A teraz pażdziernik? wtf

Odpowiedz

17. ~Hihi
0

2014-10-30 17:07:27

T chce być liderem i być przed Lidlem w ofetrach świątecznych a tak na marginesie mądre głowy tam pracują wymyślając coś co z założenia nie będzie się sprzedawać...

Odpowiedz

15. ~pabloki
0

2014-10-30 15:04:07

to juz sie opłaca bardziej kupic w sklepie. poza tym serio to będzie miało zbyt? serio wpatrujecie sie w takie ramki?

Odpowiedz

14. Nomedaj
0

2014-10-30 14:46:43

Sugerowana cena producenta dla ZOOM.ME w wersji z samym WiFi to 249 zł, a z 3G - 349 zł.W ofertach Internetu T-mobile oferuje wersję 3G i zastępuje ona modem/router. Wysokość abonamentu jak w zwykłej ofercie, ale za samo urządzenie trzeba zapłacić więcej niż za zwykły modem lub router. Przy czym ta różnica cen dotyczy tylko dwóch najniższych abonamentów. Osoby zainteresowane pakietami danych od 25 GB w górę zapłacą tyle samo. Tylko trzeba pamiętać, że router/modem ma LTE, a ramka tylko 3G.W ofertach głosowych operator oferuje tańszą wersję WiFi. Naturalnie OBOK telefonu. Abonament jest o 10 zł wyższy, czyli ramka kosztuje w T-Mobile 240zł - symbolicznie mniej niż cena sugerowana producenta. 3 listopada premiera ramki w dużych sieciach handlowych, trzeba poczekać i zobaczyć, jaka będzie cena w wolnej sprzedaży.

Odpowiedz

13. Ayan
0

2014-10-30 14:17:02

@ 8 Falstart? Przejedź się po marketach i zobacz co się dzieje... Ale jak T-M zacznie, to reszta zaraz też poleci w jego ślady... i zaraz u innych opków też oferty świąteczne będą.

Odpowiedz

12. ~RaX
1

2014-10-30 13:52:36

Czyżby na święta taryfy Jump pójdą w górę delikatnie o 10zł, bo tak to wygląda. Jakaś paranoja!

Odpowiedz

11. ~~
0

2014-10-30 13:48:25

Od kiedy Święta Bożego Narodzenia stały się wyznacznikiem szału zakupowego? Kiedyś tak nie było, liczyło się rodzinne grono. Teraz buble, prezenty.

Odpowiedz

10. ~
0

2014-10-30 13:22:04

Czuje ktoś zna inne oprogramowanie na androida, które pozwala wyświetlać slideshow ze zdjęć, które są w chmurze? Najlepiej darmowy?

Odpowiedz

9. ABP
0

2014-10-30 13:21:16

@7, @8: Czepiacie się. Święta się zbliżają. Jakie byśmy święta nie wybrali, to z każdą upływającą chwilą jest do nich coraz mniej czasu, więc wszystkie cały czas się zbliżają. ;-)

Odpowiedz

8. ~Adam
1

2014-10-30 12:25:01

@7 - dokładnie. "Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia(...)" :) niezły falstart. Jakby nie patrzeć nawet czerwono-białe reklamy pewnego słodkiego, gazowanego napoju, z przyzwoitości emitowane w TV były po 1 listopada. Co do oferty, to średnio zachęcająca.

Odpowiedz

7. ~quasimodo
1

2014-10-30 11:58:16

Z okazji zbliżających się świąt - ta jasne. Święta za 2 miechy, a niedługo to promocje świąteczne będą zaczynać sie w czerwcu.

Odpowiedz