DAJ CYNK

Znikają łaciate kody w BDI Aero2

15.05.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 44

Ważne 10

0

Za kilka godzin "łaciate" kody w BDI Aero2 przejdą do historii. Będzie wyświetlana zdecydowanie bardziej czytelna wersja kodów.

Za kilka godzin "łaciate" kody w BDI Aero2 przejdą do historii. Będzie wyświetlana zdecydowanie bardziej czytelna wersja kodów.

W nowej odsłonie, zabezpieczenie składa się z tylko 8 znaków alfanumerycznych, nie ma spacji i "łatek/kleksów", a same kody są większe.



Mamy nadzieję, że zmiana zwiększy zadowolenie i jednocześnie usprawni korzystanie z Bezpłatnego Dostępu do Internetu - czytamy w komunikacie Aero2.

Zobacz: Aero2 wprowadza kody captcha w BDI

Źródło tekstu: Aero2, wł

Tagi: aero2 bdi captcha
Komentarze
Zaloguj się
44. KuFeL
1

2014-05-16 22:34:58

Tą captche jestem w stanie przełknąć, ale za cholerę nie wiem czemu trzeba resetować połączenie, żeby zadziałało. Jakoś np. na lotniskach internet mimo podobnego logowania nie wymaga resetowania połączenia, żeby się połączyć. Paranoja jakaś.

Odpowiedz

43. ~Luks
0

2014-05-16 17:20:51

Ta zmiana to taka dziwna rozkminka jak pomiędzy powiesić się czy zastrzelić:P Wcześniej kod chciało może z 2 razy dziennie, a teraz co ok. godzinę. Wiele czytelniejsze to też nie jest. ZSŻ jak zwykle jaja sobie robi.

Odpowiedz

42. thonka
1

2014-05-16 14:14:18

@41 nie za darmo...

Odpowiedz

41. ~sharkan
-1

2014-05-16 14:10:02

Zaraz dostali częstotliwości za darmao bo zobowiązali do udostępnie nia łącz bezpłatnie. A tertaz zmieniają zasady? Jak nie dają rady obsłużyć tej ousługi to niech podziękują a nie wymyślaja jakieś głupoty mające na celu ograniczenie dostęou co podważa pdstawowe załozenie tego projektu.Nie ma obawy są inni chętni , którzy potrafiąwywiązać się z zawartych umów!Ciekawe , że urzędnicy znów reprezentują interesy firm.

Odpowiedz

39. ~stream
0

2014-05-16 10:47:41

@20: to przynajmniej nogi rozprostujesz ;)

Odpowiedz

38. ~stream
0

2014-05-16 10:42:53

U mnie na działce właśnie Aero2 przeszło do przeszłości z tymi swoimi kodami. Za dychę dostałem 5 GB w Orange i śmiga 3/3Mb.

Odpowiedz

37. ~
0

2014-05-16 10:39:40

No w końcu! Przez ostatnie kilka dni miałem ogromny problem z połączeniem z powodu tych kodów łaciatych - nawet po 10 razy próbowałem wpisów i nie trafiałem we właściwe literki. Ciekawe jak będzie w nowej wersji?

Odpowiedz

36. ~p
1

2014-05-16 07:09:49

@34 jaki kabel? Co ty bredzisz? Jak starter mize byc niekompletny?

Odpowiedz

35. ~
1

2014-05-16 07:02:11

A jaki zestaw chcesz podłączać? Wkładasz modem do portu usb i tyle. Jaki kabel? Jeżeli chcesz modem poprzez kabel podłączyć, to kabel trzeba kupić i najlepiej niskostratny. To kosztuje niewiele w porównaniu do modemu.

Odpowiedz

34. ~mobylkyng
-1

2014-05-16 03:17:57

jak podłączyć zestaw aero2 do komputera ? Kabla brakuje w każdym zestawie ? Niekompletny starter- coś co najbardziej wku... ! No chyba, że to inne wymogi niż blueconnect na kartę, play online (wystarczy modem jak pendrive) lub orange free ? Aero2 utrudnia aktywację startera !

Odpowiedz