DAJ CYNK

Znamy cennik telewizji mobilnej TV.Play.pl

04.11.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 23

Ważne 12

2

Jak donosi jeden z naszych Czytelników, Next Plus, dostawca usługi telewizji mobilnej TV.Play.pl, rozpoczął komercyjne świadczenie usługi. Znamy ceny.

Jak donosi jeden z naszych Czytelników, Next Plus, dostawca usługi telewizji mobilnej TV.Play.pl, rozpoczął komercyjne świadczenie usługi. Znamy ceny.

Testy telewizji mobilnej sieci Play ruszyły w sierpniu. Sieć wybrała 1000 testerów z całej Polski, którzy na urządzeniach z Androidem (a później również na komputerach) mogli bezpłatnie korzystać z oferty TV.Play.pl.

Teraz rusza aktualizacja aplikacji dostępnej w Google Play i pojawia się możliwość korzystania z usługi na następujących zasadach:

  • Pakiet TV Podstawowy - cena 6,99 zł (15 kanałów TV, co miesiąc 20 filmów VOD, kamerki internetowe),
  • Pakiet TV Rozszerzony - cena 21,99 zł (33 kanały TV, co miesiąc 20 filmów VOD, kamerki internetowe),
  • Pakiet TV Pełny - cena 34,99 zł (58 kanałów TV, co miesiąc 20 filmów VOD, kamerki internetowe),
  • Pakiet TV Specjalny (erotyka) - cena 19,99 zł (Dostęp do 13 erotycznych kanałów TV, co miesiąc 20 filmów VOD, kamerki internetowe),
  • Pakiet Internet TV - cena 9,99 zł (pozwala na nielimitowany transfer danych w sieci komórkowej na oglądanie TV.Play.pl).

Nie znamy jeszcze dokładnej listy kanałów w poszczególnych pakietach. Prawdopodobnie sieć Play wkrótce oficjalnie zaprezentuje nową ofertę.


Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się