DAJ CYNK

Zmiany w taryfach Mobile Vikings

28.01.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 15373

Ważne 14

3

28 stycznia weszły nowe taryfy na rozmowy w Mobile Vikings. Spadły i ujednoliciły się stawki za połączenia.

28 stycznia weszły nowe taryfy na rozmowy w Mobile Vikings. Spadły i ujednoliciły się stawki za połączenia.

Od teraz użytkownicy wszystkich taryf Mobile Vikings mogą dzwonić za 0,19 zł/min. Tym samym, w ramach dotychczasowych trzech propozycji doładowań o wartości 10, 19 i 29 zł do wykorzystania jest odpowiednio 52, 100 lub 152 minuty (plus rzecz jasna pozostałe środki na koncie). Do tego dochodzi kolejna nowość - nielimitowane SMS-y przy doładowaniu za 19 i 29 zł.

W najdroższym z planów taryfowych (uruchamianym po doładowaniu konta kwotą 29 zł) użytkownik otrzymuje teraz na miesiąc nie 3, lecz 4 GB transferu, a do tego doszły nielimitowane rozmowy z użytkownikami Mobile Vikings, Play oraz innymi operatorami działającymi w ramach sieci P4.

Klient przy każdym doładowaniu (za 10, 19 lub 29 zł) automatycznie uruchamia odpowiadającą doładowaniu taryfę. Środki na koncie ważne są przez cały rok, natomiast pakiety darmowych, dodatkowych usług przez 14 lub 30 dni (zależnie od doładowania). Po wygaśnięciu ważności pakietu internetowego lub wykorzystaniu przyznanych w ramach niego danych nie są naliczane dodatkowe opłaty, spada natomiast szybkość transferu do 32 kb/s. Standardowa stawka za SMS to 9 gr, a za MMS 50 gr.

Doładowanie

10 zł

19 zł

29 zł

Internet

300 MB

2 GB

4 GB

SMS-y

0,09 zł

nielimitowane

Połączenia

0,19 zł/min
(pobierane z dostępnych środków)

Darmowe rozmowy w
Mobile Vikings i Play

przez 14 dni

nie

przez 31 dni

Ważność przyznanych
usług dodatkowych

14 dni

31 dni

Ważność doładowania

1 rok




Źródło tekstu: Mobile Vikings, wł

Komentarze
Zaloguj się
82. ~nemo
0

2016-05-20 10:13:33

marzy mi się dzień kiedy wszelkie pakiety i terminy krótsze niż rok pójdą się j...ć i ktoś to wreszcie unormuje a wszelkie kody będą identyczne u każdego operatora aby można było je wpisać do książki telefonicznej na zawsze gdyż wtym gąszczu numerków jakoś mi to nie odpowiada jak i wielu innym. Ajnie bylo by aby wreszcie jakoś unormować płatności za neta gadanie i esemesy lecz wiem że to niemożliwe bo to jest Polska i u tego samegooperatora jeden za minutę gadania płaci 29 groszy a drugi nic więc po co w ogóle dać się obdzierać

Odpowiedz

81. ~WJOLA
0

2015-05-10 19:25:13

WITAM wszystkich nie tylko VIKINGÓW. Od niedawna jestem w gronie Vikingów jako że korzystałem z oferty na kartę u konkurencji i od pewnego czasu rozglądałem się za zmianą operatora zaczołem bacznie przeglądać ofertę Mobile Vikings.Na co zwracałem uwagę przy wyborze : 1.Zasięg 2.Koszt połączeń tam 0,29 tu 019gr 3.Internet 4.Pakiety które nie uszczuplają konta To skłoniło że wybrałem MV. Przeniesienie numeru w całości trwało dwa tygodnie całkiem nieżle .Podczas operacji przeniesienia numeru trochę mnie zdziwiło że muszę wpłacić kwotę doładowania już podczas pierwszego etapu przenoszenia numeru.W moim przypadku pieniądze były ,,zamrożone,, przez 14 dni ,ale gdybym miał abonament u poprzedniego operatora proces wydłużył by się o okres wypowiedzenia. Mamy tu do czynienia z coraz rzadziej stosowaną praktyką płacenia za produkt którego nie ma. Zacząłem korzystać z telefonu aż środki na koncie się skończyły i trzeba było doładować konto. I tutaj zaczyna się moje rozczarowanie .Była godzina 21,30 piątek. Wszedłem na stronę z doładowaniami tam do wyboru są opcje : 1.Kartą VISA

Odpowiedz

80. ~lutke
3

2015-02-05 09:39:49

at77. a ześ sie czepił tej klucz nazwy jak rzep psiej d... . jeszcze raz napisze tak samo dobra nazwa jak wszystkie inne. twoja absurdalna podswiadomość winna byc przedmiotem eksploracji przez biegłych psychiatrów a nie tu na telepolis z tym wyjezdzasz

Odpowiedz

79. Andree
-2

2015-02-04 16:26:01

nie srajcie się tak z tym roamingiem za grosze już niedługo Klucz będzie musiał mocno poprawić ofertę bo zniknie roaming :)) to wtedy warto zaopatrzyć się w no limit z dużą paczką danych i można śmiało jechać za granicę

Odpowiedz

78. ~sheva_7
0

2015-02-04 14:44:23

@up a nazwy PLUS, PLAY, ORANGE itp. niby lepsze. W jaki sposób się to kojarzy z rozmową czy telefonem? Także tak sobie można gdybać. Każda nazwa jest dobra bo tak na prawdę nie ma znaczenia. Można nazwać firmę DNO i dać najlepsze warunki w stosunku do innych operatorów i pomimo, że to DNO to będzie na topie :P

Odpowiedz

77. ~amigo
-2

2015-02-03 20:36:02

Klucz nie pasuje po prostu do operatora komórkowego. Te inne przynajmniej nic innego podświadomi nie znaczą. To mogli nazwać firmę Telefon. To tak samo by było do kitu. Jak już ktoś się tak mocno upiera przy tym kluczu to bym przerobił to na Klucznik ale dalej taka nazwa nie powala.

Odpowiedz

76. BUCKS
1

2015-02-02 19:53:03

@67 wlojak nie rozumiesz tego co napisałem to przeczytaj jeszcze raz, a jak nie to przyjdź z matką wtedy pogadamy :P

Odpowiedz

2015-02-02 18:15:43

Na razie jestem w starej taryfie Virgin, ale jak mi się znudzi net 3G i będę chciał skorzystać z LTE, to oferta Vikingów ma największe szanse.Na iPhone najbardziej potrzebuję szybkiego internetu, a rozmowy i SMS to usługi drugorzędne.

Odpowiedz

74. ~lutke
3

2015-02-02 13:30:29

a co jest zle z klucz nazwa ? lepsza jest /była np: lebara , albo virgin czy lyca czy jakies izzi ? zawsze obco brzmiace to cuda na kiju a to co znane jest bee ? no własnie

Odpowiedz

73. ~Bralczyk
-2

2015-02-02 06:54:12

@72 oczywiście lepiej nazwać ją dziewica :)

Odpowiedz

72. ~amigo
1

2015-01-30 10:17:51

Prawde mówiąc to trzeba byc chyba troche idiotą, żeby markę telekomunikacyjną nazwać klucz. Jak ja słyszę o tej marce to odrazu kojarzy mi się z dorabianiem kluczy, a nie z telefonią komórkową.

Odpowiedz

71. ~lutke
3

2015-01-30 01:17:18

startery klucza sa dostepne w punktach ruch też . i tam kupiłem swój . ale np w moim 150 tys miescie w zaledwie dwóch punktach sa dostepne. oni na swojej stronie podaja adresy gdzie mozna kupic ich starter. fakt ,ze mało sie reklamuja. ich strona internetowa też jakby...uboga. ale nie to istotne jest tu - a najnizsza cena połaczenia w ue i 19 gr w polsce. jedna karta sim klucz i dzwonie tanio wszedzie bez pakieciarstwa / kombinowania z kartami sim róznych operatorów. rzeczywiscie virgin ma wieksza popularnosc bo bardziej do tego sie przykładaja. istnieja w reklamach i to w róznych mediach. na tym polu viking nie wykazuje sie. miejmy nadzieje ze virgin tez cos zmieni w ofertach wzorem vikinga

Odpowiedz

-1

2015-01-29 23:38:23

@69 To, że jesteś zadowolony to jedno, a wiarygodność - budowanie marki to drugie. Virgin jakoś z mozołem buduje tą markę, udostępnia w szerokiej sprzedaży startery i doładowania, reklamuje się w mediach, buduje stacjonarne punkty sprzedaży. Viking widzę, że coś tam łoży na reklamę i artykuły sponsorowane w internecie, O Kluczu słyszę tylko i wyłącznie na Telepolis. Lubię kolekcjonować i testować małe sieci, ale Klucza w stacjonarnej sprzedaży jeszcze nie widziałem. To samo tyczy się reklamy.

Odpowiedz

69. ~lutke
2

2015-01-29 22:14:54

at68. mam od roku klucz i jest tam samo wiarygodny lub i nie jak virgin czy viking. a co do vectone ... to o jakiej tu wiarygodnosci mówimy jezeli ta siec nie istnieje? chyba ze o wiarygodnosci ducha a ktorego nikt nigdy nie widział. nie rownałbym czegos co nie istnieje do izzi czy klucza

Odpowiedz

-2

2015-01-29 21:23:05

Viking jak i Virgin mają bardzo dobre oferty. Nie ma sensu przekrzykiwać się kto lepszy. Żadna oferta nie jest idealna. Zawsze ktoś znajdzie jakieś mankamenty. Moim zdaniem te 2 MVNO mają spore szanse przetrwać. A na pewno są markami dużo bardziej wiarygodnymi niź Izzi, Vectone czy Klucz.

Odpowiedz