DAJ CYNK

Zmiany w Red Bull Mobile Energy

17.07.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 11575

Ważne 12

1

Od dzisiaj dostępna jest nowa oferta Red Bull Mobile Energy. Od teraz w najtańszym abonamencie jest dostępny pakiet 3 GB.

Od dzisiaj dostępna jest nowa oferta Red Bull Mobile Energy. Od teraz w najtańszym abonamencie jest dostępny pakiet 3 GB.

Obecnie oferta Red Bull Mobile Energy prezentuje się następująco:

Oferta RBM Energy RBM Energy z opcjonalnym pakietem nielimitowanych minut RBM Energy na czas nieokreślony z pakietem Miesiąc bez limitów
Abonament 9 zł 29 zł 9 zł przez 3 miesiące, później 39 zł
Długość umowy 1 miesiąc 1 miesiąc 1 miesiąc
Minuty do RBM i Play Nielimitowane Nielimitowane Nielimitowane
Minuty do innych sieci 29 gr Nielimitowane Nielimitowane
SMS/MMS 18 gr 18 gr Nielimitowane
Internet 3 GB 3 GB 5 GB


Bez zmian pozostaje możliwość obniżenia abonamentu dzięki kodom umieszczonych na puszkach Red Bulla.

Zobacz: Regulamin oferty RBM Energy na czas nieokreślony z pakietem miesiąc bez limitów
Zobacz: Regulamin oferty RBM Energy na czas nieokreślony z pakietem opcjonalnym nielimitowanych minut
Zobacz: Regulamin oferty RBM Energy na czas nieokreślony


Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
78. ~Yaro
0

2015-07-24 14:32:37

Potwierdzam. Przez stronę nie można, przez infolinię również nie mogłem z oferty skorzystać...."problem techniczny, nie można włączyć nowej taryfy". Tak więc oferta widmo, wrzucili na stronę i chwalą się ale kupić się nie da.

Odpowiedz

77. ~theplayer
0

2015-07-23 13:37:18

Jest jeszcze jeden haczyk.... Gwiazdy od paru dni maj ta oferte ale nie potrafia jej aktywoawac w syatemach :))) Podobno technicy juz nad tym pracuja.....

Odpowiedz

76. ~pabloki
1

2015-07-20 21:27:46

@75 ja przeczytasz regulamin św usług to będziesz wiedział co to sieć telekomunikacyjna P4. tak samo pisze w regulaminach oryginalnego play.

Odpowiedz

75. ~Oki
-1

2015-07-20 21:09:47

Jest haczyk w tym 5GB...W regulaminie jest 2GB w zasięgu Sieci telekomunikacyjnej, a 3GB w Sieci telekomunikacyjnej P4.

Odpowiedz

74. ~F643
-1

2015-07-20 17:14:18

@73 znasz się, wiesz co z czym się je, to korzystasz:-)

Odpowiedz

73. TomekO
2

2015-07-20 17:00:59

@72 bo ja czasami korzystam z zasięgu Orange ;)

Odpowiedz

72. ~F643
-2

2015-07-20 16:54:45

@71 jesteś w tej lepszej mniejszości.

Odpowiedz

71. TomekO
2

2015-07-20 16:52:10

@68 może Ci młodzi i wykształceni czytają ogólnokrajowe testy sieci czy sami sobie sieć przetestują za całe 5 zł. od karty SIM. Na tym opierają informacje a nie na pitoleniu bezradnych technicznie ? Ja nie mam problemów od ponad 8 lat na 5 różnych telefonach i paru modemach.

Odpowiedz

70. TomekO
2

2015-07-20 16:40:21

@60 może Ci młodzi i wykształceni czytają ogólnokrajowe testy sieci czy sami sobie sieć przetestują za całe 5 zł. od karty SIM. Na tym opierają informacje a nie na pitoleniu bezradnych technicznie ? Ja nie mam problemów od ponad 8 lat na 5 różnych telefonach i paru modemach.

Odpowiedz

69. TomekO
2

2015-07-20 16:34:04

@60 źle zapamiętałem, udział w przychodach z rozmów głosowych dokładnie 11,7%. Jakie 10% ? Tego się nie odejmuje. To są dwie różne rzeczy.Dla zorientowanych, od prawie dwóch lat, Play za 30 zł. ma nielimitowane połączenia na komórki i stacjonarne + 100 GB w LTE. Co ciekawe całe 30 zł. jest jeszcze do wykorzystania na pozostałe usługi np. SMS Premium.Tak jak wcześniej pisałem Play jest wręcz darmowy dla zorientowanych w temacie a z reszty i tak najmniej zdziera. O wiele mniej niż W3.Jakość sieci to Play miał złą już na starcie. Był to roaming Plusa przede wszystkim ;) Później przyszły zasięgi innych sieci. Jak ktoś wierzy w te bajki to płaci jak frajer W3 od ponad 8 lat. Ja mam tanio od marca 2007 roku ;) Poza tym każdy może zamówić sobie starter każdej sieci i przetestować do woli.

Odpowiedz

68. ~F643
-3

2015-07-20 16:33:59

@65 mój miły, znajomi mają telefony różne, różniste, klasyki, smartfony, produkty, z najniższej półki, medium, premium i w większości przypadków jest tak samo. Jak widzę nie bez powodu jak już ktoś wyżej przytoczył uciera się tekst: "Masz numer w play"? Od razu wiadomo o co chodzi. Jeśli mam być szczery nie ma operatora idealnego, bez białych plam, dziur, ale jeśli płacę to wymagam jakości, nawet za cenę kilka czy kilkanaście złotych wyższą. A debaty w stylu, który op, oa ma taniej, lepiej więcej zostawię na boku. Bez obrazy ale niektórzy z Was wiecie co czym by utarło, za te kilka złotych różnicy czy większy pakiet GB. Rozumiem, ludzie biedni, żyjący z zasiłków etc ale Wy? Młodzi, wykształceni, macie gdzie mieszkać, na czym spać, co zjeść, jesteście zdrowi, silni, macie multimedia, internet, smartfony więc nie róbcie jaj bo sądzę ze w ofercie za 9 zł, bez lojalki, full no limit ze stacjonarnymi, MMSami, pakietem 10 GB też znaleźlibyście co do ponarzekania, ot taki naród.

Odpowiedz

67. ~
2

2015-07-20 16:16:06

ja mam Play, dzwonie, odbieram połączenia, wszystko słychać idealnie w obie strony bo rozmowa idzie nornalnie, jak źle słychać to znaczy, że ten ktoś ma Oranżade

Odpowiedz

66. wlo
-3

2015-07-20 15:59:57

Potwierdzam doświadczenia 64. U mnie wmieście Plej na dobry zasięg, ale pogadać z abonentem Plej... No jest ciężko. Szczególnie irytuje mnie długi czas "zestawienia" połączenia - że się tak wyrażę. Do pasji doprowadza mnie każdorazowe oczekiwanie min. 5 s bywa, ze kilkanaście sekund na pierwszy sygnał oczekiwania na połączenie. Zwłaszcza kiedy rozmówca mówi... No co ty! Po pierwszym dzwonku odebrałem(am) ;-)

Odpowiedz

65. ~
3

2015-07-20 15:57:15

64, no jasne, jak ktoś z twoich znajomych ma telefon obsługujący tylko 2G i automat zasięgu lata po każdej sieci bo ktoś z nich nie umie ustawić na sztywno jednej sieci to tak może być ale od 3G i 4G Play działa bez zarzutu

Odpowiedz

64. ~F643
-2

2015-07-20 15:52:21

Nie miałem, nie mam i na 99% nie będę mieć numeru w Play i od razu wyprzedzam wasz odpowiedzi. Nie trzeba mieć numeru w tej pseudo sieci, drugiej a nawet trzeciej kategorii, bez jakości etc. Wystarczy mieć znajomych, którzy korzystają z usług tego "operatora" by dzwonić do nich poziom naszej irytacji sięgał zenitu. Nie powtarzam tylko przytaczam swoje doświadczenia: zrywane połączenia, brak połączenia, abonent niedostępny mimo full zasięgu znajomego z Play, szmery, trzaski, przykłady można mnożyć. Gimbopokemony zapraszam do minusowania.

Odpowiedz