DAJ CYNK

Zmiany w Plush Mix

05.05.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3855

Ważne 1

8

Od 6 maja zaczyna obowiązywać nowy regulamin oferty Plush Mix. Zmiany nie są duże, ale z oferty znika jeden z wariantów kwotowych.

Od 6 maja zaczyna obowiązywać nowy regulamin oferty Plush Mix. Zmiany nie są duże, ale z oferty znika jeden z wariantów kwotowych.

W nowej ofercie, obowiązującej od 6 maja, zajdą następujące zmiany:

  • znika wariant kwotowy za 40 zł miesięcznie,
  • pakiet nielimitowanych SMS-ów nie będzie dostępny przy doładowaniu za 50 zł,
  • w ofercie za 30 i 50 zł będzie dostępny dodatkowy pakiet internetowy 1 GB (za 10 zł), w ofercie za 60 zł będzie dostępny pakiet 2 GB (za 15 zł),

Zobacz: Regulamin oferty Plush Mix

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
9. marnet
0

2015-05-06 19:05:48

#6. Oferta "Jedna Idea" miała taką samą taryfę w pre-paid, mix i abo. Wtedy to była trafiona oferta dla miksa.

Odpowiedz

8. ~Tommy
-1

2015-05-05 16:19:13

Tylko kosmetyka, nic na niekorzyść, wiec ciągle Plush Mix jest ok. Za parę miesięcy kończy mi się Mix, więc pewnie nowy sprzęcior się weźmie na plushaka.

Odpowiedz

7. ~pabloki
1

2015-05-05 16:11:12

a już myslałem że znika plush mix

Odpowiedz

6. wlo
-2

2015-05-05 14:19:02

5 - może nie zauważyłeś, ale oferty typu mix o zarania były dla mnie całkowicie nietrafione ;-) Nie komentuję tego.Brakuje Ci moich komentarzy? Takie błyskotliwe są? Bo za żenująco słabymi raczej nie tęsknisz?

Odpowiedz

5. ~Asbis
2

2015-05-05 12:58:46

@wlo - nie spać !!! Chwalić tutaj ofertę wraz z całą rodziną!! Za co ci płacimy ?

Odpowiedz

4. ~Sarolipulokilutotis
0

2015-05-05 11:25:53

Tam są pakiety odnawialne! Raczej słowa odnawialne tłumaczyć Ci nie trzeba.

Odpowiedz

0

2015-05-05 11:25:13

Plush mix - zmiany bez konsekwencji. Tylko w Plush mix.

Odpowiedz

2. wiklef
2

2015-05-05 10:36:37

bardzo na minus te wszystkie zmiany :( Szkoda...

Odpowiedz

1. ~Karlos24
2

2015-05-05 10:35:32

No to na zmianach znów Play zyska, gdyż w Plush trzeba dopłacić za SMSy do wszystkich lub innych pakietach. Tym bardziej, że ważność pakietów kontraktowych (minuty, SMS/MMS, Internet) w Play MIX sumuje się. W Plush niestety nie. Sam o nie musisz zadbać co 30 dni.

Odpowiedz