DAJ CYNK

Zmiany w Orange Smart Care

03.08.2017

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 77

Ważne 5

2

Orange wprowadza zmiany do usługi Orange Smart Care, która zapewnić ma pokrycie kosztów naprawy telefonów i smartfonów, niezależnie od przyczyny i okoliczności ich uszkodzenia.

Orange wprowadza zmiany do usługi Orange Smart Care, która zapewnić ma pokrycie kosztów naprawy telefonów i smartfonów, niezależnie od przyczyny i okoliczności ich uszkodzenia. Chodzi tu w szczególności o uszkodzenia mechaniczne wyświetlacza i skutki zalania wodą.

Usługę można zamówić w przy zakupie nowej aktywacji oraz przy przedłużeniu umowy. W nowej odsłonie kosztuje 8,99 zł (pierwszy miesiąc bez opłaty). Usługa zapewnia pokrycie kosztów naprawy telefonu do wysokości rocznego limitu wynoszącego 800 zł oraz odbiór uszkodzonego urządzenia od użytkownika, transport do serwisu i jego zwrot po naprawie. W przypadku konieczności wykonania następnych napraw lub naprawy przekraczającej roczny limit, użytkownik może skorzystać z 10% zniżki na koszty naprawy przekraczające limit. W cenie usługi jest także bezpłatna diagnoza stanu urządzenia oraz infolinia techniczna pod numerem 501 030 030.

Co się więc zmieniło? Do 26 lipca 2017 r. usługa kosztowała 7,98 zł, a jej roczny limit kosztów wynosił 700 zł.

Jak przy okazji zmiany poinformował operator, z usługi skorzystało już 240 tys. osób.

Zobacz: regulamin usługi "Orange Smart Care"
Zobacz: regulamin usługi "Orange Smart Care" - do dnia 26.07.2017

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się