DAJ CYNK

Zmiany w ofercie Internetu CDMA sieci Orange

30.11.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7385

Ważne 0

0

Sieć Orange postanowiła odświeżyć swoją ofertę Internetu Orange Freedom Pro, opartą na łączności CDMA. Za tę samą cenę klienci otrzymają nawet o 6 GB więcej.

Sieć Orange postanowiła odświeżyć swoją ofertę Internetu Orange Freedom Pro, opartą na łączności CDMA. Za tę samą cenę klienci otrzymają nawet o 6 GB więcej.

Plan Orange Freedom Pro 3 GB + 2 GB powiększony został o 3 GB, więc klient sumarycznie dostaje co miesiąc 8 GB transferu. Z kolei w planie Orange Freedom Pro 10 GB pakiet danych powiększył się o 6 GB do 16 GB.

Nowa oferta dostępna jest dla nowych klientów (w tym w wariancie na próbę) oraz dla osób przedłużających dotychczasową umowę..

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
29. ~figo07
0

2013-02-10 21:40:44

nowe modemy CDMA WIFI za darmo okres na próbę chcesz mieć bardzo tanio internet zadzwoń tel.534951943

Odpowiedz

28. ~GMOparalizujeDNA
0

2012-12-03 23:06:05

a moze przestac z tymi limitami i tak jak w stanach nielimitowany z dziennym limitem 2 gb a w nocy ile sie chce

Odpowiedz

27. ~xxx
0

2012-12-03 12:28:20

na to nie mam wplywu

Odpowiedz

26. ~
0

2012-12-02 12:59:01

Wciąż za małe limity danych jak na alternatywę dla "stałych" łączy dla mieszkańców skrajów cywilizacji...

Odpowiedz

25. ~xxx
0

2012-12-01 10:24:26

cdma proponowany jest jako alternatywa wobec bmt na zwykly net /po kablu/. w miastach ten net sie nie sprawdza /chociaz sa wyjatki :)/. jesli chodzi o male miejscowosci to tam tez bywa roznie. od 2 moze 3 miesiecy uruchomiona jest 2 nosna na ktorej net moze smigac do 9mb. za wiele tego neta nie sprzedaje bo wole sprzedawac neo ale jak juz sprawdzam jak chodzi to bywa roznie srednia predkosc to 4mb. wiadomo gdzies lepiej gdzies gorzej ;). co wazne jezeli ktos posiada cdma a w chwili obecnej pojawily sie mozliwosci na neo to moze zrobic zamiane z tego freedoma pro na neo! bez zadnych kar umownych! w salonach takiej zamiany raczej nie zrobisz z tego co wiem. proces takiej zamiany trwa max do 2 tygodni wiec warto z tego skorzystac.

Odpowiedz

24. ~
0

2012-11-30 21:08:34

Haha , smieje sie z tych wypowiedzi, ze to inet dla tych co nie maja dostepu do zadnego innego. Zeby tylko na tej prowincji bylo pokrycie takie jak siecia NMT450i- a jest duzo gorszy :) Usmialem sie, u mnie nie bylo i nie bedzie tego netu jak zadnej sieci komorkowej. A turystow duzo. No ale inet jest dla tych co nie moga miec zadnego innego haha ! :D Swietne teksty macie. No, ja z antena ledwo mam aero2.

Odpowiedz

23. ~Tajniak007
0

2012-11-30 15:56:40

@22 wejdź na http://www.orange.pl/kid,4002009501,id,4002009511,title,Orange-F reedom-Pro,article.html i naciśnij wybieram.

Odpowiedz

22. ~adam
0

2012-11-30 15:05:50

od kiedy ta oferta bo Pani w orange nic o tym nie wie skąd te informacje?

Odpowiedz

21. ~
0

2012-11-30 14:56:18

CDMA chodzi po częstotliwościach dawnego Centertela 0-90 . Bardzo przyzwoicie to chodzi, transfer dobry, pingi małe, ogólnie polecam.

Odpowiedz

20. czogori
0

2012-11-30 14:55:22

@12 Na stronie Orange jest wszystko - mapka, ceny. Na mapce jest kilka białych punktów tylko trzeba przyjrzeć się. Orange chwali się tym CDMA 9 Mb/s z kawałkiem, ale trzeba dodać, że nie w całym kraju taka prędkość jest. Orange chwali się jakoś 60 czy 70% zasięgiem. Też w umowie jest zapis, że średnia prędkość to 1-2 Mb/s. Najlepiej to w praktyce przekonać się jak wypada w danym miejscu.

Odpowiedz

19. ~
0

2012-11-30 14:54:54

jest lejek w tyn cdma nieodpłatnie ? to działa na karcie sim ?

Odpowiedz

18. ~
0

2012-11-30 14:53:20

w sensie jaka cena abonamentu za ile gb ? i jaka za modem ?

Odpowiedz

17. ~
0

2012-11-30 14:52:39

13 a ile kosztuje taki modem ? ma simlocka ? jaka cena i za ile gb ?

Odpowiedz

16. ~tepsiaczek
0

2012-11-30 14:52:01

@12 - mapa na btsearch, filtr Orange + CDMA (lokalizacje nadajników) + do tego mapka na zasieg.orange.pl (orientacyjny zasieg)

Odpowiedz

15. ~Optymista^2
0

2012-11-30 14:49:44

12. na stronie orange jest link do mapki.

Odpowiedz