DAJ CYNK

Zmiany w cennikach Play i nowe urządzenia

23.01.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6276

Ważne 2

3

24. stycznia w ofercie Play pojawią się nowe urządzenia w ofercie na życzenie. Nastąpiło także przesunięcie kilku urządzeń z oferty na życzenie do podstawowej.

24. stycznia w ofercie Play pojawią się nowe urządzenia w ofercie na życzenie. Nastąpiło także przesunięcie kilku urządzeń z oferty na życzenie do podstawowej.

Nowe urządzenia w ofercie na życzenie to: Samsung Galaxy Camera, ASUS Nexus 7 3G, Samsung S3570 Ch@t 357 oraz myPhone 1082 ELEGANT.

Od 24. stycznia w ofercie podstawowej znajdą się także Apple iPad 3, Samsung Galaxy Tab 2 7.0 oraz Samsung Galaxy Tab 2 10.1.

Zobacz: cennik urządzeń.

Źródło tekstu: blogplay.pl

Komentarze
Zaloguj się
22. ~Zbyszek
0

2013-01-24 12:36:38

Play ma swoich klientów albo za debili, albo nie wiem co, ktoś tu dobrze zauważył, że takiego iPada to się u nich solidnie spłaca dokładając mocno do interesu, jedyne co by mnie przekonywało to gwarancja na 2 lata u operatora, zamiast 1 roku przy zakupie w sklepie, ale nawet z tym, niektóre abonamenty i ceny za urządzenie to kpina, jak sami (Telepolis) pisaliście, Play robi się siecią gwiazdek i każdą umowę trzeba dokładnie czytać i dokładnie przeliczyć.

Odpowiedz

21. ~Janes
0

2013-01-24 10:25:49

Jak cos w playu jest na życzenie albo zamów przez telefon to na bank tego nie maja a zainteresowanym będa próbowali wcisnąć cos innego

Odpowiedz

20. ~sucker killah
0

2013-01-24 00:46:15

ehhh dlaczego nie Nexus 4... Ciekawe kiedy Nexus 4 dotrze oficjalnie do dzikiego kraju ;) nie mówiąc już o dotarciu do oferty operatorów

Odpowiedz

19. ~wito
0

2013-01-23 23:41:48

bo galaxy camera jest w Playu tylko na papierze, za to można go zamówić sobie tu www.dlafirmplus.pl :) - u tych miłych Panów jest i nawet potrafią określić czas w jakim jest dostarczony do klienta.

Odpowiedz

18. kokos-
0

2013-01-23 22:20:53

A dlaczego niema ceny odnośnie galaxy camera i nexusa przy abonamentach?

Odpowiedz

17. ~Innowator
-1

2013-01-23 22:01:28

I Play po cichu wyłączył kolejną usługę 30 min za 6 zł, stracę 2 godziny rozmów, które tam wykupiłem i na pewno nie należę do klientów - którzy zostaną wykorzystam środki do 0 zł i wynoszę się z tej sieci.

Odpowiedz

16. WitekT
0

2013-01-23 18:38:08

playonline: tak, kafelki będą mniejsze.

Odpowiedz

15. WitekT
0

2013-01-23 18:37:32

dzejk: lada moment będzie wersja mobilna dla smartfonów, pracujemy jeszcze tylko nad logowaniem.

Odpowiedz

14. ~@8
1

2013-01-23 18:34:30

Czy masz problem nawet z matma na tak podstawowym poziomie??? Wystarczyloby wlasnie zeby bylo chociaz na zero a chodzi o to ze samo wpisowe odpowiada cenie sklepowej, a jeszcze dodatkowo placisz wyzszy abonament co daje ci ze oni nie doplacaja ale maja 240zl gorka. Co w samym wpisowym musi przynosci niezly zysk. Bo skoro ta zaplata odpowiada cenie detalicznej w sklepach to przeciez operator za nabywanie sprzetu hurtowo musi miec cos jeszcze utargowane.

Odpowiedz

13. ~dzejk
0

2013-01-23 18:13:44

Szczególnie niewygodny zrobił się serwis w użytkowaniu na smartfonie, między innymi dlatego podpisała mi się jego prostota, ze głównie na telefonie przeglądam serwis TELEPOLIS, pewnie jak coraz szersze grono odbiorców ;-)

Odpowiedz

1

2013-01-23 18:06:14

@ 3 WitekT - zgadzam się z osobą nr 2. ;) A jaki pomysł? Pomniejszyć troszkę te kafelki i byłoby moim zdaniem lepiej. Reszta jest do przyjęcia. Co do Telixa to się nie zgodzę, że jest czytelniejszy. Dlatego tam nie zaglądam tak często ze względu na wszechobecne obrazki (co niestety pojawiło się i na Telepolis). Moim zdaniem najlepiej wygląda portal DobreProgramy. Tematyka nieco inna ale strona wg mnie wygląda świetnie. Wszystko co najważniejsze jest pod ręką.

Odpowiedz

11. ~
-1

2013-01-23 17:55:06

nie ma to jak ipad 3 który w innych sieciach jest od dawna w play już dawno powinna być 4 a nie to samo dotyczy się samsunga galaxy 2 10,1 i 7,0 a także galaxy camera

Odpowiedz

10. ~tho
1

2013-01-23 17:45:38

@8 jezeli myslisz, ze w niemal najnizszym abonamencie, ktos doplaci Ci do urzadzenia wiecej niz 200zl to zejdz na ziemie.

Odpowiedz

9. WitekT
0

2013-01-23 17:11:47

qwerty: ech, mam dzisiaj jakiś słabszy dzień... teraz już dobrze? :-)

Odpowiedz

8. ~mark13
0

2013-01-23 17:10:31

Te ceny to w wiekszosci kpina, jaki sens placic podwyzszony abonament za fakt udostepnienia urzadzenia jak mozna zdecydowac sie na wariant samej umowy bez urzadzenia bo doplata jaka sobie krzycza z reguly wystarcza na zakup urzadzenia. Np. samsung tab 2 7 w formule s za 29 jest za 1089 a mozna wziac sama s za 19 i kupic w ten sprzet w tej samej cenie w normalnym sklepie. Kogo oni mysla ze nabieraja??

Odpowiedz