DAJ CYNK

Zmiana regulaminu w Virgin Mobile

01.04.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 12444

Ważne 9

3

Virgin Mobile zaprezentowało nowy regulamin pakietów na kartę. Główna zmiana dotyczy taniego pakietu #PełenLuz.

Virgin Mobile zaprezentowało nowy regulamin pakietów na kartę. Główna zmiana dotyczy taniego pakietu #PełenLuz.

W dotychczasowej wersji za 19 zł pakiet oferował 100 minut do wszystkich sieci, nielimitowane SMS-y i pakiet danych 2 GB. Obecnie, zgodnie z nowym regulaminem obowiązującym od 1 kwietnia, w pakiecie #PełenLuz klienci mogą korzystać również z nielimitowanych rozmów w sieci Virgin Mobile i Play.

Zobacz: Regulamin pakietów #WSZYSTKO

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
35. ~Tomecek
1

2015-04-02 21:34:54

Właśnie dostałem maila z Virgin Mobile. SMSy są nadal po 6 groszy, także cenowo nic się nie zmienia. Są to zmiany czysto porządkowe:"Szanowni Państwo,Raz jeszcze przesyłamy informację o zmianach w Cenniku Oferty 2012 Virgin Mobile Polska. Do poprzednio wysłanej wiadomości został załączony plik zawierający niepoprawne stawki taryfowe (12gr/SMS; obowiązująca stawka to 6gr/SMS). Za pomyłkę najmocniej przepraszamy. Jednocześnie zapewniamy, że wszystkie promocje dotyczące taryfy nadal obowiązują Abonentów dotychczas korzystających z Oferty 2012."

Odpowiedz

0

2015-04-02 20:54:51

@14 Dlaczego miałoby jej niby nie być? Mój ojciec siedzi w plusie na karte w taryfie z 2012 roku i jakoś nikt jej nie likwiduje. Podobnie jest w innych sieciach. Po co mają ją likwidować jak nawet 100 tysięcy kart nie było w tamtej taryfie? Wystarczy że zamknęli możliwość migracji.

Odpowiedz

33. ~
0

2015-04-02 19:36:00

Tak wygląda mój billing (wycinek) w virgin. Sęk w tym ze telefon cały czas wyłączony więc skąd te rozmowy?

Odpowiedz

32. sudione
0

2015-04-02 16:48:57

Brakuje jeszcze tylko jakiegoś pakietu do 10zł jaki jest u Wikingów, ale ważnego 31 dni. Np. SMS no limit, 300-500MB i z 25-30 minut do wszystkich w sieci.

Odpowiedz

31. ~asbezciak
2

2015-04-02 15:45:54

@30to_ze_działa_równiez_z_Play_:)

Odpowiedz

30. ~
-2

2015-04-02 15:03:43

No fajnie fajnie, tylko że żaden mój znajomy (a mam ich na Naszej Klasie 493, na Facebooku 688, a w prawdziwym życiu 3) nie jest w Virgin Mobile, więc co mi po tym no-limit w sieci

Odpowiedz

29. ~KAKA
0

2015-04-02 13:33:43

Czy ten regulamin wchodzi w życie od 1 kwietnia czy dopiero jak wykupie kolejny pakiet ?

Odpowiedz

28. darek638
1

2015-04-02 12:55:17

@26 zawsze normą jest ogół, a nie margines.

Odpowiedz

27. ~tkubon
1

2015-04-02 12:49:46

Obecnie mając taryfę Bez kompromisów opłaca się zrobić jedno duże doładowanie, zgarnąć bonus 50% i przejść na te nowe taryfy. Bonus pewnie też za niedługo zlikwidują

Odpowiedz

26. drozda
1

2015-04-02 12:45:31

Jezu co wy z tymi MMS-ami macie ? Ostatniego wysłałem w 2008 roku ZTCP

Odpowiedz

25. Rosolak
1

2015-04-02 12:26:28

Jak tak dalej pójdzie, to może zgarną ten milion klientów. Tylko nie podoba mi się to uśmiercanie taryfy BK.

Odpowiedz

24. ~deep
0

2015-04-02 12:20:42

Żeby przejść do VIRGIN czekam tylko na bezpłatne MMSy, bo 0,25 zł to cena zaporowa.

Odpowiedz

23. ~chris
0

2015-04-02 11:01:33

rozmowy i SMS-y w Virgin do UE będąc w Polsce zawsze były o 33% droższe niż w play. będąc zalogowany do sieci w strefie UE obowiązuje euro taryfa bo nie ma innej możliwości to przepisy to regulują chyba ze błąd jest w tabelce

Odpowiedz

22. ~diztonz
0

2015-04-02 10:59:36

W taryfie "Bez kompromisów 2" sms-y nadal są po 6 gr i do doładowań dochodzi 50 %. W pakiecie za 19 PLN (#chcę wszystko) połączenia w "w sieci"dotyczą nie tylko Virgin, ale również Play :)

Odpowiedz