DAJ CYNK

"Zbieraj doładowania" w Orange na kartę

08.11.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 40

Ważne 33

2

Od 8. listopada w Orange na kartę dostępna jest promocja "Zbieraj doładowania", w której czekają prezenty w postaci nielimitowanych SMS-ów oraz minut.

Od 8. listopada w Orange na kartę dostępna jest promocja "Zbieraj doładowania", w której czekają prezenty w postaci nielimitowanych SMS-ów oraz minut. Aby je otrzymać należy doładowywać konto dowolnymi, nawet najmniejszymi kwotami.

Bonusy są przyznawane za sumę wartości doładowań dokonanych w ramach promocji, niezależnie od ich liczby. Po osiągnięciu każdej z trzech, określonych sum, klient otrzymuje w prezencie kolejne bonusy, z których może korzystać do końca promocji, czyli do 14 stycznia 2014:

Suma doładowań Bonus
20 zł Nielimitowane SMS-y do Orange
35 zł Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci komórkowych
55 zł Nielimitowane minuty i SMS-y do wszystkich sieci komórkowych

Aby aktywować promocję wystarczy wysyłać SMS o treści START, pod bezpłatny numer 805 lub użyć krótkiego kodu: *101*72# i przycisk połączenia. Klient, który aktywował promocje, w czasie jej trwania będzie otrzymywał po każdym doładowaniu aktualną informację, jaką kwotą powinien zasilić swoje konto, by otrzymać kolejny bonus.

"Zbieraj doładowania" to promocja przeznaczona dla klientów oferty Orange na kartę i dostępna jest we wszystkich aktualnych taryfach oferty: Orange Yes, Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go, a także Orange Smart na kartę i Orange Free na kartę.

Zobacz: Regulamin promocji Zbieraj doladowania

Źródło tekstu: Orange

Komentarze
Zaloguj się