DAJ CYNK

Z tuBiedronki za darmo do T-Mobile

19.06.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6582

Ważne 20

2

Od 2. lipca połączenia klientów tuBiedronka do T-Mobile będą darmowe. To samo będzie dotyczyć wiadomości SMS.

Od 2. lipca połączenia klientów tuBiedronka do T-Mobile będą darmowe. To samo będzie dotyczyć wiadomości SMS.

Do tej pory tylko połączenia w ramach sieci tuBiedronka były darmowe. Połączenia do innych sieci to koszt 19 groszy za minutę.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
33. ~Nick
0

2014-10-17 16:40:55

orage to so dziady

Odpowiedz

32. ~Napisz komentarz
0

2014-10-17 16:40:01

orange hamy

Odpowiedz

31. ~
0

2014-07-18 19:02:32

Od 4 sierpnia ma to wystartowac, tu biedronka umiescila juz komunikat na swojej stronie

Odpowiedz

30. ~pabloki
0

2014-07-02 21:32:55

coś chyba błedne te informacje były. zresztą 19.06 zapowiadano że od 2 lipca? coś tu nie tak. to chyba początek końca. i dobrze by było.

Odpowiedz

29. ~Nick
0

2014-07-02 21:10:28

2 lipca dobiega końca a darmowych połączeń do tmobile jak nie było tak nie ma !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz

28. ~
0

2014-07-02 15:44:35

Jakos nie ma tych darmowych rozmow do tmobile

Odpowiedz

27. wlo
0

2014-06-21 11:13:31

toms - no mnie szybko nie zobaczą... Siła odzwyczajenia ;-) Chociaż w sumie nawet nigdy nie byłem przyzwyczajony do Biedronki bo sporadycznie tam bywałem i raczej na prośbę o cos konkretnego - żony czy teścia ;-)

Odpowiedz

26. toms
0

2014-06-21 10:23:16

23 - NA PEWNO można wreszcie w Biedronce płacić kartą Visa. Wczoraj, po długich latach oczekiwań w końcu mogłem dokonać płatności wspomnianą Visą ( wydaną przez mBank ). Kolejny cenny krok na drodze do normalności.

Odpowiedz

25. toms
0

2014-06-21 10:13:57

Przypominam zainteresowanym - bo widzę że pojawiają się tutaj błędne opinie - sprawdzanie stanu konta w ofercie tuBiedronka jest bezpłatne, pomimo obsługi przez T-Mobile.

Odpowiedz

24. wlo
-2

2014-06-21 09:40:57

~zdeprawowany - kto na złość robi? odnoszę wrażenie, ze banki odwracają się od Visy. Karty płatnicze do kont bieżących najczęściej są z logo MasterCard ;-)

Odpowiedz

23. ~zdeprawowany
-1

2014-06-21 08:10:02

@22 - podobno na złość Visie, będzie można płacić tylko kartami Maestro oraz MasterCard ;(

Odpowiedz

22. ~tho
0

2014-06-21 05:10:19

@13 jak na złość Tobie i podobnym właśnie w tym miesiącu Biedronka wprowadza płatność kartą w sklepach i w większych miastach obejmuje juz ponad połowę placówek :)

Odpowiedz

21. Hose
0

2014-06-20 22:26:10

Ojeju co my teraz zrobimy? Pewnie przeżyjemy to jakoś;-) rewolucją bym tego nie nazwał.

Odpowiedz

0

2014-06-20 20:40:08

Przyzwoicie, tylko trzeba uważać na haki. W TuB, po przekroczeniu terminu rozmów wychodzących, kasa przepada. Także lepiej sobie na wszelaki wypadek kupić awaryjny kupon w Biedronce, bo online na razie nie da rady nic zrobić.Gdyby był u nich choć jeden średni pakiecik netu, oferta byłaby całkiem sensowna.

Odpowiedz

19. ~
0

2014-06-20 19:35:39

do 18: w takim razie warto :)

Odpowiedz