DAJ CYNK

Wysoka skuteczność usługi "Find my iPhone"

18.04.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4097

Ważne 3

0

Dzięki usłudze Find my iPhone policja w Los Angeles znalazła ponad 100 smartfonów skradzionych podczas festiwalu Coachella.



Dzięki usłudze Find my iPhone policja w Los Angeles znalazła ponad 100 smartfonów skradzionych podczas festiwalu Coachella.

Duże festiwale muzyczne to idealna okazja dla potencjalnego złodzieja. Nie inaczej było podczas odbywającego się w miniony weekend festiwalu Coachella w Kalifornii.

Kilka osób, którym zniknęły smartfony Apple'a miało zainstalowaną aplikację Find my iPhone. Dzięki niej trafili na 36-letniego nowojorczyka Reinaldo de Jesus Henao. Po zaalarmowaniu o tym fakcie policji funkcjonariusze znaleźli w jego plecaku ponad 100 kradzionych smartfonów, zarówno z iOS jak i Androidem. Część urządzeń trafiło od razu do właścicieli, reszta czekała na nich w biurze rzeczy znalezionych.

Źródło tekstu: Appleinsider; wł

Komentarze
Zaloguj się
18. egran5
0

2017-04-19 10:11:58

że niby ma to zachecic do brania ajfonow? że taka rewelacyjna usługa? przereklamowany jednorazowy sprzęt

Odpowiedz

17. loryfer
0

2017-04-18 19:55:48

akurat opjca find my iphone jest bardzo przydatna

Odpowiedz

16. jowish
0

2017-04-18 19:17:19

jedna osoba tyle telefonów?

Odpowiedz

15. ~Gnom
1

2017-04-18 16:40:06

@14Pewnie i tak dokopie się do jakichś jego polskich przodków. Chcieć to móc.

Odpowiedz

14. ~piotrmak
2

2017-04-18 16:19:57

Szkoda, że podali jego nazwisko. Luin mógłby napisać, że Polacy ukradli. A tak to *** blada z oczerniania rodaków.Może następnym razem się uda

Odpowiedz

13. ~~~~
1

2017-04-18 14:21:11

Android i Windows Phone mają "znajdz telefon" zaszyte w sofcie. Więc to nie żadna nowość. Ten artykuł to tylko reklama

Odpowiedz

12. mlody_pelikan
0

2017-04-18 14:10:44

Zgubiłem kiedyś po mega ostrym melanzu swojego iPhone/''a i dzięki tej funkcji go znalazłem :D poza tym nie wiem jak trzeba być durnym żeby kraść iPhone/''y

Odpowiedz

11. ~Calm7
0

2017-04-18 13:54:20

Ten na zdjeciu zadziwiajaco podobny do Orsona ?

Odpowiedz

10. -Gosc-
0

2017-04-18 13:26:37

Jak?:-))) "Fuck my iphone"?:-))))

Odpowiedz

9. ~
0

2017-04-18 12:57:42

Reklama NSA?

Odpowiedz

8. Hose
0

2017-04-18 12:39:27

@6 - Napisali że Jesus. Fakt że nie wygląda jak Jesus (chociaż jaka pewność jak wyglądał)

Odpowiedz

7. ~Hotelarz
-1

2017-04-18 12:26:36

Nie wiem jak można dać sobie ukraść telefon ludzie naprawdę są debylami.

Odpowiedz

6. ~frasag
1

2017-04-18 12:23:44

@5: Z tego gościa taki Jezus jak ze mnie arcybiskup Canterbury.

Odpowiedz

5. Hose
0

2017-04-18 12:16:37

Jesus jumał smartfony?

Odpowiedz

4. ~
0

2017-04-18 12:03:45

Dla mnie to reklama ich produktów, że są super.

Odpowiedz