DAJ CYNK

Wyprzedaż czas zacząć. 16 lipca startuje Amazon Prime Day

15.07.2018

Dodane przez: Ta_Monika

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6386

Ważne 1

1

Czwarta edycja corocznej obniżki cen, na platformie sprzedażowej Amazon rozpocznie się w poniedziałek 16 lipca o godzinie 12.00. W tym roku obniżki potrwają aż 36 godzin po czym promocja zostanie zakończona (18 lipca, również o godzinie 12). Istotną informacją dla miłośników technologii, chcących skorzystać ze zniżek jest to, że biletem do strefy rabatów jest posiadanie płatnej usługi Amazon PrimeCzwarta edycja corocznej obniżki cen, na platformie sprzedażowej Amazon rozpocznie się w poniedziałek 16 lipca o godzinie 12.00. W tym roku obniżki potrwają aż 36 godzin po czym promocja zostanie zakończona (18 lipca, również o godzinie 12). Istotną informacją dla miłośników technologii, chcących skorzystać ze zniżek jest to, że biletem do strefy rabatów jest posiadanie płatnej usługi Amazon Prime.

Usługa Amazon Prime kosztuje w ujęciu rocznym 119 USD, można wybrać jednak subskrypcję miesięczną i wtedy opłata wynosi 12,99 USD. Pierwszy miesiąc korzystania z usługi jest bezpłatny, zatem daje możliwość włączenia usługi na czas promocji i późniejszą z niej rezygnację, bez ponoszenia opłat. Sama usługa przynosi wiele korzyści, między innymi bezpłatną wysyłkę paczek.

Dodatkowe 5 USD zniżki, dla zamówień o wartości powyżej 25 USD, można otrzymać, jeżeli podczas składania zamówienia będziemy korzystać z dodatku do przeglądarek internetowych - Amazon Assistant. Co prawda nie ma pełnej polskiej wersji platformy Amazon, niemniej z powodzeniem można zamawiać ze spolszczonej wersji niemieckiego portalu, aby poszukać okazji kliknij tutaj.

Źródło tekstu: amazon, wł

Komentarze
Zaloguj się