DAJ CYNK

Wygraj Samsunga Galaxy S7 z T-Mobile

19.12.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5082

Ważne 3

4

Trwa świąteczny konkurs T-Mobile, w którym codziennie wygrać można Samsungi Galaxy S7 wraz z darmowymi usługami przez dwa lata.



Trwa świąteczny konkurs T-Mobile, w którym codziennie wygrać można Samsungi Galaxy S7 wraz z darmowymi usługami przez dwa lata.

W konkursie na najbardziej kreatywną kartkę świąteczną jeszcze przez cały tydzień, do 23 grudnia, można będzie wygrać bezpłatne usługi i smartfony. Aby wziąć udział w konkursie należy:

  • wejść na stronę zyczdobrze.pl i stworzyć idealną kartkę świąteczną,
  • zgłosić kartę do konkursu i wysłać ją bliskim osobom.

W konkursie do tej pory wygrało już 30 osób.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
11. ~
0

2017-12-20 17:34:25

@4 @5 Smsy w dużej ilości wysyła się też do rodziny i znajomych. Niemcy chcą tylko karać wszystkich. Na głowy im siadło.

Odpowiedz

10. ~
0

2017-12-20 17:24:19

@4 @5 Są lepsze przykłady. Np. ja co jakiś czas szukam różnych rzeczy nowych i używanych na portalach aukcyjno-ogłoszeniowych. Jeśli nie ma podanego numeru telefonu, to nie mogę się skontaktować ze sprzedawcą. Staram się głównie dzwonić, ale też często wysyłam smsy, których nie liczę. W takim razie będę omijał Tmobile chyba już dożywotnio.Nazywanie w reklamach limitowanej oferty określonej w ukrytych szczegółach regulaminu jako oferty bez limitu to zwykłe oszukiwanie, którym już powinien zajmować się UOKiK.

Odpowiedz

9. jowish
0

2017-12-20 09:24:33

e tam marudzenie, do wygania sa dwa swietne smartfony wystarczy ruszyc glowa troche kreatywnosci i jest szansa, jak dla mnie warto

Odpowiedz

8. ~Bezregulaminowytelepolis
0

2017-12-20 08:42:41

A kto normalny wysyla 15000 smsów???Faktem jest, że 15tys to nie jest nolimit, więc jest to częściowe oszustwo.

Odpowiedz

7. ~
0

2017-12-20 07:15:30

@3 O rzeczywiście ciekawe, trzeba to naglośnić aby im poszło w pięty jak kiedyś sławne 3grosze.

Odpowiedz

6. ~
0

2017-12-19 22:40:57

Do wygrania darmowe sprawdzanie stanu konta w Tak Taku!!!

Odpowiedz

5. ~pabloki
0

2017-12-19 22:19:31

@4 tak, 500 sms prze 3 dni codzienie. konsultowalem ze studentem możliwości bo młodzi maja większy potencjał . powiedział że bardzo łatwo to wypełnić. nie zawsze uzywa sie komunikatora. wystarczy ustalać w ten sposob jakieś spotkanie typu grupowy wyjazd itp. dlatego podałem temat ale chyba sie nie zajmiesz . pozostałe limity no limitu są ok ale co z tego jak może byc kara i to dotkliwa . w mojej ocenie to ważny temat zwłaszcza że użycie słowa "może " okresla raczej uprawnie a nie kwestię na zasadzie dowolności( na zasadzie może ale nie musi) bo wtedy sensu nie miało by stosowanie zakazu naduzyć. ponadto tmobile zastrzega sobie prawo dochodzenia roszczen na zasadach ogólnych .

Odpowiedz

4. LuiN
0

2017-12-19 20:16:53

@3, Te limity to 500 SMS-ów dziennie, a nie na 3 dni. Ale temat ciekawy.

Odpowiedz

3. ~pabloki
-1

2017-12-19 17:58:12

@telepolis (LuiN naczelnik ) a może by tak napisac smutne pajacyki o regulaminie św usł tmobile( naduzycia) dla abo i pre paid od 6.10.2017. no limit może sie skończyć karą 1500zł dla konsumenta a przedsiębiorcy 5000zł. także dla prepaid.jak załapać sie na karę mając pre paid tmobile ?w myśl regulaminu wystarczy że np. student wyśle np. do 10 znajomych po 50smsów ( a dzis smsy potrafią być większe niż 160 znaków) przez 3 dni. próg jest za niski . inny wariant to wysyłając 167 smsów dziennie ( zakochani ludzie potrafią ) przez 30 dni także narazimy sie na karę 1500/5000 zł , nawet mając prepaid. a oni reklamują neverending w prepaid.

Odpowiedz

2. loryfer
1

2017-12-19 17:10:24

@to oferta TM1 - bez limitu czyli nolimit, glupi by się nie cieszył jakby to wygrał

Odpowiedz

1. ~
1

2017-12-19 15:51:42

Jakie te usługi do wygrania może byście napisali.

Odpowiedz