DAJ CYNK

Wygodne płatności dla klientów Plusa

14.07.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3716

Ważne 8

4

Operator sieci Plus wdrożył system płatności elektronicznych Blue Media. Teraz klienci Plusa mogą w wygodny sposób opłacać swoje rachunki poprzez serwis Plus Online, stronę systemu płatności lub poprzez wiadomość email z Zieloną Fakturą.

Operator sieci Plus wdrożył system płatności elektronicznych Blue Media. Teraz klienci Plusa mogą w wygodny sposób opłacać swoje rachunki poprzez serwis Plus Online, stronę systemu płatności dostępną adresem www.plus.pl/platnosc/ lub poprzez wiadomość email z Zieloną Fakturą.

Klienci Plusa opłacając swoje faktury mogą obecnie korzystać z e-płatności w dwóch opcjach. Pierwsza to e-przelew polegający na automatycznym przekierowaniu klienta do jego konta w bankowości elektronicznej i akceptacji przez niego wypełnionego formularza przelewu. Do realizacji płatności wystarczy jedynie jej autoryzacja. Mogą też wybrać płatność kartą płatniczą Visa lub MasterCard, jak również skorzystać z nowego portfela elektronicznego oferowanego przez wystawców kart.

Zarówno płatność e-przelewem, jak i za pomocą karty płatniczej odbywają się w czasie rzeczywistym. Komunikat o realizacji płatności trafia do operatora natychmiast, co znacznie usprawnia i przyspiesza spłatę bieżących należności oraz tych, które są objęte procedurą windykacyjną.

Przez trzy miesiące od momentu uruchomienia usługi e-płatności klienci Plusa mogą korzystać z niej bezpłatnie.

Źródło tekstu: Plus

Tagi: plus
Komentarze
Zaloguj się
40. wlo
0

2015-08-24 08:36:02

Dzisiaj kolejną, już trzecią, fakturę po wprowadzeniu tego systemu zapłaciłem. Kartą płatniczą. Zgodnie z potwierdzeniem realizacji epłatności Plus, jakie otrzymałem na skrzynkę pocztową:Kwota prowizji dla BM: 0,00 PLN;-)

Odpowiedz

39. ~Suzek
-1

2015-07-19 20:12:46

Fajnie , że Plus korzysta z nowych rozwiązań i stale usprawnia życie swoim abonentom. Niby mała rzecz a cieszy.

Odpowiedz

38. ~Rocky
-1

2015-07-16 22:56:46

NO to już przerobiłem i powiem, że to wygodne. Na plus na pewno też to że za darmo.

Odpowiedz

37. ~Eduardo
-1

2015-07-15 21:55:57

Niby drobne, ale pożyteczna usługa. Plus optymalizuje zarządzanie i to kolejna odsłona jego nowej kampanii wizerunkowej.

Odpowiedz

36. wlo
-1

2015-07-15 20:05:52

35 - nie przesadzaj znowu... Dwa tygodnie czasu jest na zapłatę faktury za telefon ;-)

Odpowiedz

35. ~Jarek
-1

2015-07-15 19:57:46

Bardzo przydatne usprawnienie i wielki ukłon Plusa w stronę klientów, mnie nie pozostaje nic innego jak pochwalić za ten krok, wy sobie narzekajcie. Czasami trzeba błyskawicznie opłacić zaległy rachunek i tutaj ten system płatności bardzo się sprawdzi.

Odpowiedz

34. ~androido
-1

2015-07-14 19:07:28

apka Billon już jest. wystarczy pobrać z google play.

Odpowiedz

33. ~W4Ready
1

2015-07-14 17:04:38

Są inne, równie wygodne usługi, a bezpłatne - Polecenie Zapłaty (automatyczne obciążanie konta bankowego kwotą faktur) oraz INVOOBILL (nie wiem, czy Plus oferuje) - wysyłanie e-faktury/danych do przelewu do systemu transakcyjnego banku, z płatnością jednym kliknięciem po zalogowaniu do banku.

Odpowiedz

32. cyanoone
1

2015-07-14 16:51:53

@23@22To nie forum ani strona z polityką. Streszczenie PiS już nie działa tak btw.

Odpowiedz

31. ~olo
2

2015-07-14 14:27:00

nawet jakby dawaliI za darmi ifona to nigdy nie bede ich klientem ... pierwszy lepszy haker pojechal z nimi jak chcial ... zenada ...

Odpowiedz

30. wlo
-2

2015-07-14 14:23:56

Jeśli już coś ma być... Zmieni operatora ten, kto uważa, ze jest oszukiwany?

Odpowiedz

29. wlo
-2

2015-07-14 14:22:33

28 - a co ma być?

Odpowiedz

28. ~pabloki
2

2015-07-14 14:19:40

21 t mobile tez ma pośrednika w takich gotowych przelewach kosztujacych mniej. i co teraz?

Odpowiedz

27. ~pkonrad
3

2015-07-14 13:57:52

Lepiej wdrożyliby NFC a nie jakieś *** !!!

Odpowiedz