DAJ CYNK

Wszystko komórkowe dziennie w nju mobile na kartę

19.11.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 12349

Ważne 12

7

Nju mobile wprowadził nową usługę w ofercie na kartę, dzięki której opłaty ponad 1,20 zł dziennie nie są naliczane. Dotyczy to zarówno połączeń, wiadomości SMS/MMS, jak i mobilnego Internetu.

Nju mobile wprowadził nową usługę w ofercie na kartę, dzięki której opłaty ponad 1,20 zł dziennie nie są naliczane. Dotyczy to zarówno połączeń, wiadomości SMS/MMS, jak i mobilnego Internetu.

Aktywacja oferty kosztuje jednorazowo 6 zł, a jej ważność jest bezterminowa. Nielimitowane połączenia i wiadomości SMS/MMS dotyczą krajowych numerów komórkowych. Dzienny limit dla mobilnego Internetu (nie licząc danych zawierających się w 1,20 zł) to 250 MB (nie ma "lejka"). Nielimitowane usługi obowiązują do godziny 23:59:59 w dniu, którym użytkownik dotarł do progu wydatków w wysokości 1,20 zł.

Usługę aktywować można SMS-em o treści START na numer 618 lub szybkim kodem *127*64#. Usługa łączy się z promocją po wieki, wyklucza się natomiast z usługami: miesio, miesio 19, do komórkowych, nju do wszystkich i wszystko komórkowe w nju na kartę.

Stan progu kwotowego można sprawdzić bezpłatnie kodem **127*64*1#, a wyłączyć usługę kodem **127*64*00# lub SMS-em o treści STOP wysłanym na numer 618.

Zobacz: regulamin usługi

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
80. ~Samosia
0

2016-02-29 07:36:55

Jak dla mnie oferta jest idealna - ci co komentują że się nie opłaca nie rozumieją do kogo jest skierowana. Większość czasu spędzam poza krajem, mam telefon który pozwala mi na własnoręczne ustawienie limitu przesyłu danych komórkowych. Przez większość dni w roku w ogóle nie korzystam z polskiego numeru. Lepszej oferty nie mogłam znaleźć, nareszcie pojawiło się coś dla osób które nie siedzą zawsze grzecznie w kraju płacąc abonamenty.

Odpowiedz

79. wlo
0

2015-11-28 15:25:50

70 - to nie jest oferta dla tych, którzy codziennie korzystają z telefonu. Porównywanie więc z ofertami "miesięcznymi" to głupota jest zwykła ;-)

Odpowiedz

78. wlo
0

2015-11-28 15:24:26

toms - nie wiem o czym mówisz... Owszem - ma to znaczenie przy kończeniu danej sesji - to oczywista oczywistość. Więc ten kto ma długie sesje (w sensie transmisji danych) i rzadsze - mniej na tym "traci". W moim przypadku (i to się kłóci z tym co rzekomo kiedyś mówiłem), użytkownicy często się łączą z siecią i na krótko. Dlatego mają usługę nie z taktowaniem co 512 kB a co 10 kB. Uważasz, ze jakbym twierdził, ze to nie ma znaczenia, bawiłbym się w takie różnicowanie usług na konkretnych numerach wykorzystywanych w konkretny sposób przez konkretnych użytkowników (w tym moją teściową)?Karty miałem, mam... Są OK. Ale uważam, że abonament dla mnie jest wygodniejszy. Mogę porównywać, bo obsługuję wiele kont "kartowych" - i naprawdę, znacznie więcej czasu to wymaga niż obsługa abonamentu. Kartowy numer obecnie wykorzystuję np. tylko do "bezpiecznego internetu" - dzięki promocjom zasileń, zdecydowanie taniej to wychodzi niż aktywacja na numerze abonamentowym. No ale za to częściej trzeba o numerze pamiętać - zasilać w piątki (czy łapać okazje i zasiać w dniu promocji bonusu 100% czy jak ostatnio 70%), 5. zasilenie gratis itd., itp.

Odpowiedz

77. ~matematyk
0

2015-11-28 15:08:30

hmmm...1,20x30=36zł /mies. czyli niby spoko ale w sumie w mv mam to samo za 24zł /mies. Wybór prosty.

Odpowiedz

76. ~loli
0

2015-11-26 21:39:27

znacie program w google play aby z automatu co miesiac odnawial kody USSD?

Odpowiedz

75. ~Gość
0

2015-11-25 08:51:12

Generalnie zależy mi żeby rozmawiać na komórki i stacjonarne?

Odpowiedz

74. ~Gość
0

2015-11-25 07:58:06

Mam pytanie? czy za te 1,20 zł mogę dzwonić też na stacjonarne nie podnosząc sobie kosztów. Bo oferta za 2 zł dziennie wychodzi drogo 62 zł + aktywacja..........masakra jakaś.

Odpowiedz

73. ~morela
0

2015-11-23 20:05:55

kopia Heyah, tam dniowki sa juz chyba od dwoch lat w ofercie i to bez oplaty aktywacyjnej 6 ziko

Odpowiedz

72. data17
0

2015-11-23 17:59:13

to chyba jakas stara babcia codziennie nie gada. Ja z telefonu korzystam codziennie jak nie rozmowy to sms i przede wszystkim internet. Internet ciagle nawigacja poczta przegladanie stron!!to oferta dla babć ktore gadaja raz na pare dni.

Odpowiedz

71. ~
-1

2015-11-22 22:19:57

70). policzyłeś 36zł jako maximum - ale nie każdy co dzień gada. Dlategi fajnie jest, że można wybrać z wielu ofert tą jedną :-)

Odpowiedz

70. ~licznikman
-1

2015-11-22 22:14:06

1,20 dziennie to 36zł miesięcznie więc i tak słabo to wypada w porównaniu np z vikingami - 24zł miesięcznie.

Odpowiedz

69. ~
0

2015-11-22 19:37:40

68, dla ciebie karta może być najwygodniejszym rozwiązaniem. Ja zmieniłem kartę na abonament i jestem zadowolony, bo wygodniej i taniej, dużo taniej.

Odpowiedz

68. toms
1

2015-11-22 19:22:04

Wypowiadam się o ofertach dla szerokiego grona odbiorców, a nie tylko dla Twojej Teściowej, nie sądzisz? Ale pamiętam doskonale, jak w swoich komentarzach lekceważyłeś sprawę taktowania, próbując dowodzić, że to ma znaczenie tylko przy zakańczaniu sesji. Życie, mam nadzieję, wyprostowało Twoje poglądy w tym temacie. Jeszcze trochę a dojdziesz do tego, co wiem od samego początku mojej obecności tutaj: karta ponad wszystko, abonament jest do d. Bo do tego to zmierza.

Odpowiedz

67. wlo
0

2015-11-22 18:55:01

toms... Widzisz... Można się przyczepić do kształtu liter w logo operatora, jak nie ma się do czego przyczepić... Moja teściowa jest naprawdę mocno starszą osobą, używa prostego telefonu tylko do dzwonienia. Nie korzysta ani z esemesów ani tym bardziej z internetu. Nawet transmisję danych ma wyłączoną - bo jej telefon (MaxCom jakiś z matrycową matrycą podświetlaną na bursztynowo) nawet GPRS nie obsługuje ;-)Nawet jakby po 1 GB jej taktowało w taryfie... Jakie to ma dla niej znaczenie? Dla Ciebie ma, więc wybierasz co innego. Dla mnie oczywista oczywistość.

Odpowiedz

66. wlo
0

2015-11-22 18:47:14

toms - rzeczywiście co 512 kB taktują - ale w firmowych. Jednak na 2 numerach, gdzie 3-gigowe pakiety mam aktywne, mam taktowanie co 10 kB. Na swoim numerze nie mam pakietu, ale jeśli potrzebuję skorzystać, płacę 2 gr za 1 MB - Taktowane co grosz... Czyli co 512 kB. To pewnie było przyczyną ustalenia takiej jednostki ;-)Nie ma co płakać, ze któryś operator ma "gorzej" - wybierasz co Ci bardziej pasuje u operatora którego barwy klubowe bardziej Ci odpowiadają, nie?Ja nie narzekam. Od 9 zł do 39 zł netto mam abonamenty i taktowanie transmisji od 10 kB przez 100 kB aż po 512 kB ;-)

Odpowiedz