DAJ CYNK

Wszystko dziennie za nie więcej niż 1,20 zł w nju mobile

10.11.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 10028

Ważne 3

9

"Wszystko komórkowe dziennie za nie więcej niż 1,2 zł" to nielimitowane rozmowy do komórkowych i stacjonarnych, SMS-y i MMS-y oraz 250 MB Internetu.



"Wszystko komórkowe dziennie za nie więcej niż 1,2 zł" to nielimitowane rozmowy do komórkowych i stacjonarnych, SMS-y i MMS-y oraz 250 MB Internetu.

W ramach usługi klienci nju mobile na kartę otrzymują:

  • nielimitowane połączenia na numery komórkowe i stacjonarne oraz SMS-y i MMS-y,
  • transfer danych 250 MB (w tym 0,07 GB do wykorzystania w roamingu w Strefie 1 - Unia Europejska).

Po osiągnięciu dziennego limitu 1,20 zł, opłaty za kolejne połączenia nie są pobierane. Usługa nie dotyczy połączeń oraz SMS-ów i MMS-ów na numery specjalne i połączenia w roamingu (z wyjątkiem Strefy 1 - UE). Możemy z niej korzystać w kraju i w roamingu w Unii Europejskiej. Usługa wyklucza się z usługami obecnie dostępnymi w nju na kartę: wszystko komórkowe dziennie, nju do wszystkich, do komórkowych, miesio, miesio 19, wszystko komórkowe w nju na kartę, wszystko za nie więcej niż 29zł, rozmowy za nie więcej niż 19zł.

Usługę "Wszystko komórkowe dziennie za nie więcej niż 1,2 zł" możemy włączyć w jeden z następujących sposobów:
  • przez konto na njumobile.pl w zakładce "usługi",
  • przez wysyłanie SMS-a o treści START pod numer 80224 (koszt SMS-a zgodny z cennikiem),
  • za pomocą krótkiego kodu *127*67#, zatwierdzonego przyciskiem połączenia.

Włączenie usługi kosztuje jednorazowo 6 zł i następuje w ciągu 24 godzin. Usługę wystarczy włączyć raz.

Zobacz: regulamin usługi

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
65. ~ola
0

2018-08-06 10:58:24

witajcie mam to jakiś czas i jest FAJNIE, 9GB za 9zł + 5-6zł/mc za rozmowy... jaki problem zadzwonić przez whatsapp/fb i tak 99% ludzi siedzi online...

Odpowiedz

64. ~zbignieff
0

2018-06-19 08:51:37

Nowy regulamin wyklucza roaming. Zjadlo mi duzo pieniedzy. Czy to zgodne z regulaminem aby zmieniac oferte bez informowania konsumentow!?

Odpowiedz

63. ~olek22
0

2018-06-17 13:51:03

w Virgin za 19 zl masz juz 9 GB, myśle że to wystarczająco, nie wiem co to za jakieś szemrane oferty w nju

Odpowiedz

62. ~
0

2017-11-18 13:36:47

Czy ktoś wreszcie poprawi tę podaną w tekście błędną informację odnośnie aktywacji usługi???

Odpowiedz

61. ~gość
0

2017-11-11 20:29:54

W tekście jest błąd. Regulamin podaje numer 80225, proszę sprawdzić i poprawić.

Odpowiedz

60. wlo
1

2017-11-11 19:28:32

Boże, co za durna dyskusja...Przecież to nie jest taryfa dla regularnie korzystających z telefonu!! T jest dla SPORADYCZNIE korzystających!!Jak komuś mało, to może mieć gigabajty - wybór jest tak duży, że aż trudny! A oni o pierdołach gadają ;-)

Odpowiedz

59. ~asd123
0

2017-11-11 19:19:13

PS, 250 MB. Na co to starczy?

Odpowiedz

58. ~asd123
0

2017-11-11 19:18:06

A w t-mobile 1zł dziennie. :) Nie ma czym się szczycić ;)

Odpowiedz

57. ~frasag
0

2017-11-11 19:17:21

@56: Kolega by potrzebował drugi numer do takich sms-ów i sekundowych rozmów. Mnie to odpowiada bo tylko dłuższe rozmowy z niego wykonuję a do "chwilówek" mam inny.

Odpowiedz

56. ~gość
0

2017-11-11 18:39:26

T-mobile to g...no. które kasuje całą opłatę dzienną 1zł! niezależnie od tego ile skorzystamy. Wysyłasz jednego smsa dziennie - płacisz 1zł. Omijać T-mobile szerokim łukiem!

Odpowiedz

55. ~~~~
-1

2017-11-11 17:01:54

t-mobile to ma od dawna za 1zł no limit i 300MB

Odpowiedz

54. ~gość
0

2017-11-11 13:23:21

@52 Zwiększa, już sprawdone wczoraj doświadczalnie, 750MB (staż ponad 2 lata). Nie zwiększa podobno tylko pakietu w UE?

Odpowiedz

53. ~///
0

2017-11-11 13:19:10

52 - Zwiększa limit.

Odpowiedz

52. ~Wojtek
0

2017-11-11 13:13:11

Czy usługa "Im dłużej tym lepiej" Zwiększa limit MB w pakiecie "Wszystko dziennie za 1,2zł"? Regulamin o tym milczy.

Odpowiedz

51. ~Tom
-1

2017-11-11 12:50:41

Wczoraj chciałem przejść do Orange na kartę z numeru na kartę, ale możliwe jest przeniesienie tylko natychmiastowe. A ja chciałem za 2 tygodnie aktywować numer w Orange. To jest chore, nic dziwnego, że jest odpływ z tej sieci. Muszę teraz iść za 14 dni ponownie.

Odpowiedz