DAJ CYNK

wRodzinie: bonus za doładowania w sklepach Żabka i Freshmarket

02.12.2015

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 2632

Ważne 1

6

Operator wRodzinie wprowadza promocję na doładowania w sieciach sklepów Żabka i Freshmarket. W bonusie dodatkowe minuty.

Operator wRodzinie wprowadza promocję na doładowania w sieciach sklepów Żabka i Freshmarket.

W ramach akcji Minuty gratis na Święta klienci doładowujący konto premiowani będą pulą dodatkowych minut. Za doładowanie o wartości 25 zł użytkownik otrzyma 50 gratisowych minut, a przy uzupełnieniu konta o 50 zł przyznane zostanie 100 minut.

Akcja trwa w dniach od 2 do 15 grudnia, a przyznanie dodatkowych minut odbywa się automatycznie. Bezpłatne minuty przyznane w ramach bonusu są wykorzystywane w pierwszej kolejności przed środkami pieniężnymi na koncie użytkownika.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: wRodzinie, wł

Komentarze
Zaloguj się
7. ~
0

2015-12-02 19:57:15

Solorz z Żakiem zaszaleli normalnie :)

Odpowiedz

6. ~
0

2015-12-02 19:55:04

do 5: lee - play na kartę z roczną ważnością konta i przedłużeniem ważności konta o kolejny rok kodem to akurat nie najlepszy przykład. Play na kartę w standardzie (a tu z tak długą ważnością konta mówimy o standardowych cennikach) ma 29gr/min brutto a taki w rodzinie ma tą samą minutę za 20gr... - 9gr na minucie robi różnicę...

Odpowiedz

5. lee
0

2015-12-02 19:19:47

W play jest to samo ładujesz za 5pln a po roku włączasz usługę za darmo która przedłuża konto o kolejny rok. Pozdrawiam

Odpowiedz

4. ~Partyzant
0

2015-12-02 19:09:31

No,dzieciakowi zatankowałem,na chwile będzie spokój.Super sprawa z ta dwuletnią ważnością.

Odpowiedz

3. ~mnm
1

2015-12-02 17:54:50

1@Mój znajomy np. Bo on rozmawia przez telefon tylko jak sobie przypomni...W zasadzie trzyma telefon tylko po to by mieć na "wszelki wypadek" ,ale akurat numer w tej sieci ma (24 m-ce ważności konta niby jest) ale doładowywać w ten sposób jak najbardziej doładowuje..A wg. regulaminu miałby je ważne do 31 stycznia 2016 czyli dałby radę zużyć te 50minut...jakby się sprężył i teraz doładował...

Odpowiedz

2. ~Don Pedro
1

2015-12-02 16:45:20

Ooo!!! Zaaaszaaaleli ;)

Odpowiedz