DAJ CYNK

Więcej Internetu w roamingu T-Mobile od 2018 r.

01.12.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7379

Ważne 3

0

T-Mobile to kolejny operator, który udostępnił informacje o cennikach roamingowych na 2018 rok. Zmiany dotyczą również Heyah i tuBiedronka.



T-Mobile to kolejny operator, który udostępnił informacje o cennikach roamingowych na 2018 rok. Zmiany dotyczą również Heyah i tuBiedronka.

Od 2018 roku klienci sieci Heyah, T-Mobile i tuBiedronka będą mogli korzystać z większych pakietów danych w roamingu, co ma związek z obniżeniem cen hurtowych za 1 GB danych. Niższe będą również ceny MMS-ów po wykorzystaniu przysługujących pakietów.

Cena MMS-ów spada do 0,25 zł za 10 wiadomości MMS, a cena 1 GB danych spada do 31,06 zł. Oczywiście są to ceny brutto.

Spadek cen spowoduje automatycznie wzrost pakietów danych, jakie klienci będą mieli do wykorzystania w roamingu. Cenniki dla poszczególnych ofert można znaleźć klikając w poniższe odnośniki:


Zobacz: Orange: od Nowego Roku więcej gigabajtów w roamingu UE i niższa cena
Zobacz: Plus: Od 1 stycznia 2018 roku niższe opłaty za Internet w roamingu UE

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
47. wlo
0

2017-12-03 12:56:58

BTW - opieram się zawsze na danych przytaczanych w każdym z wątków, w których komnetuję. Tu np.: Nic nie zmienia faktu że prepaid i tak zawsze (w 99,9% przypadków) jest tańszy niż postpaid.

Odpowiedz

46. wlo
1

2017-12-03 12:50:20

A propos... Nie wiem kim jesteś, bo piszesz anonimowo. Nie mogłem więc do Ciebie personalnie kierować "oskarżeń" o niepełnoletność ;-) Zacznij, jak ja, pod swoją tożsamością tu pisać - wtedy będę wiedział z kim rozmawiam. Na dzisiaj jesteś nikim. Masą. A dyskusja z masą nie ma sensu. Masa nie sjest jednolita, nie można odwoływać się do wcześniejszych wypowiedzi masy - bo każda pochodzi od innego składnika masy ;-)Jeśli więc w przyszłości będziesz ze mną dyskutował, nigdy nie powołuj się, że coś kiedyś mówiłeś. Nic kiedyś nie mówiłeś. Bo ja np. nie pamiętam Twojego nicka.

Odpowiedz

45. wlo
0

2017-12-03 12:47:16

44 - a le mnie nie obchodzi z jakich powodów tkwią inni! Od lat to powtarzam. Ja za nich nie płacę!Tyle, ze jeśli mówimy o ofercie to mówmy o ofercie a nie o innych rzeczach. Jeśli ludzie wolą abonament z telewizją, to znaczy, że to samo w prepaidzie mają - nie wiem - drożej, gorsze...Jeśli ze mną próbujesz dyskutować - włączając się do rozmowy - weź pod uwagę kontekst moich wypowiedzi, w innej zupełni dyskusji. Nie w tej, którą Ty sprowokowałeś.

Odpowiedz

44. ~
1

2017-12-03 12:32:15

@wlo Weź zjedz tranu może? ;) Jeśli nie zauważyłeś, to odpowiem jednym zdaniem na obie kwestie postawione przez Ciebie jako zarzut pozornie tylko podważający moje wypowiedzi. Otóż klienci tkwią w abo z kilku powodów, które są oczywiste, jak skredytowanie telefonu, i tu pojawia się sprawa jakości telefonu, który jest częścią sprzedawanego rozwiązania, jak to zgrabnie opy nazywają. Według prawa w Polsce za jakość i sprawne działanie sprzętu odpowiada finalny sprzedawca. Twierdziłeś, że rozmawiasz ze mną jako z niepełnoletnim. Ja mam teraz takie podejrzenia co do Ciebie, ale bez spiny mi tu proszę. Wyluzuj, a jak nie, to zasuplementuj tranu, magnezu z pakietem witamin B i kwasu askorbinowego z witaminą P.Nie znam danych, na które się powołujesz. Tendencja nie odwróci się z abo na prepaid raczej z uwagi na inne czynniki, jak ulgi lojalnościowe przy przedłużaniu abo, jak łączenie usług telekomunikacyjnych z platformami tv. Te dwa ostatnie czynniki są teraz najważniejsze, ale ja akurat nie jestem ich odbiorcą. Czasem ulga lojalnościowa jest tylko z nazwy. Dziękuję za taki interes.

Odpowiedz

43. ~GaduAirowiec
1

2017-12-03 12:22:22

Nic nie zmienia faktu że prepaid i tak zawsze (w 99,9% przypadków) jest tańszy niż postpaid. Kupuje się telefon na wolnym rynku i płaci się mniej za prepaid no-limit przez 2 lata niż to samo kupując telefon na abonament i płacąc w ratach 20% więcej po 2 latach:)) No niestety to prosta matematyka. Jeśli jakiś wlo tego nie rozumie, to powinien przejść przeszkolenie ze sprzedaży i marketingu. Oczywiście prepaid jest dla mądrych a postpaid dla leniwych.

Odpowiedz

42. wlo
-1

2017-12-03 11:23:03

41 - możesz wyjaśnić - po co mieszasz jakość telefonów do ofert operatorów?Jeśli mówisz, że prepaid dzisiaj bije na głowę abonament, za rok ilość aktywacji w tych usługach się odwróci na pewno.

Odpowiedz

41. ~
1

2017-12-02 21:43:03

@wlo Abo na firmę mogło być momentami lepsze od ofert prepaid do czasu pojawienia się pierwszych nolimit. Dzisiaj lepsze warunki są w prepaid. Brak kagańca w postaci umowy bezcenny. Niestety jedna rzecz uległa radykalnemu pogorszeniu. Jakość smartfonów pozostawia dzisiaj wiele do życzenia. Dzisiejsze trendy producentów są idiotyczne. Każą sobie płacić setki pieniążków za plastikowe jednorazówki, które nie przetrwają nawet jednego upadku. Telekomy również z marży na sprzęcie żyją.

Odpowiedz

40. wlo
-2

2017-12-02 19:56:48

39 - argument niezły... Oznacza, ze zawsze abonament dawał lepsze warunki ;-)

Odpowiedz

39. ~Bezregulaminowytelepolis
0

2017-12-02 19:35:35

38). śmiesznie mało? bo niby podrośli i mają 18 lat?:-Da może lepsze warunki dał postpaid..? na to nie wpadłeś?

Odpowiedz

38. wlo
-1

2017-12-02 16:24:50

34 - czy ja coś mówię? Uogólniam - jak Ty teraz? Jakoś śmiesznie mało się zrobiło prepaidowców.A to oznacz, ze moja o pinie, ze Polacy to durny naród jest - potwierdza się ;-)

Odpowiedz

37. wlo
-1

2017-12-02 16:23:45

33 - ostatnim telefonem jaki wziąłem od operatora byłą Nokia 6230i ;-)Przestań do mnie z tymi argumentami wyjeżdżać. Do kogoś innego kieruj te coraz to nowe argumenty ;-)

Odpowiedz

36. ~
0

2017-12-02 13:45:32

@35 Jak pojawiła się Formuła Mini Max za 40 zł w Play, to znajomy miał abo za 20 zł w Orange. Może to było abo na firmę na więcej kart. Wtedy nolimit nie oznaczał pakietu danych. To było parę lat temu.

Odpowiedz

35. ~
0

2017-12-02 13:27:39

@31 Takie abo niskie to tylko w Play z niskim pakietem GB. Więc ma dwie wady - mały pakiet GB oraz największą którą żaden roztropny klient nie zrobi - nie podpisuje się umowy z Play. Najgorszej sieci pod względem jakości i działania.

Odpowiedz

34. ~gość
1

2017-12-02 12:24:12

@29 Chłopie no piszesz takie brednie że aż kapcie spadają, chyba twój podeszły wiek już mocno daje się we znaki...Z prepaida korzystają ludzie młodzi, ludzie którzy z różnych przyczyn nie dostaną abonamentu i ludzie którzy nie lubią fakturowania rachunków i chcą mieć wydatki pod kontrolą - taka jest idea prepaida, odnoszenie tego do wieku albo takich jak u nas cen (niskich) jest idiotyczne. Prepaid to inna forma płatności za usługi, oczywiście że operator woli abonamenty bo ma stałe przewidywalne wpływy ale jednocześnie skazuje cię na wybraną ofertę na okres zawarcia umowy, prepaid jest dynamiczny (a w każdym razie powinien być) ze względu na to że brak związku umową terminową może pozbawić operatora takiego klienta który niezadowolony odejdzie, i to jest dopiero prawdziwy rynek.Obecnie najkorzystniejszym i najbardziej sensownym elastycznym wyborem jest zakup telefonu na wolnym rynku i karta prepaid.

Odpowiedz

33. ~
1

2017-12-02 12:15:09

@wlo Zapomniałem o telefonach kredytowanych w abo. Wstępnie porównałem ceny kilku modeli i wyszło mi, że lepiej kupić nowy, niebrandowany egzemplarz w sklepie najlepiej na prawdziwe raty 0%. Umowa ratalna to też umowa cywilnoprawna ;)

Odpowiedz