DAJ CYNK

Więcej Internetu na dłuzej w Mobile Vikings

sirmark

Taryfy, promocje, usługi

Mobile Vikings wprowadza kolejne zmiany w ofercie - zniesiony zostaje limit na gromadzony Internet, a do sprzedaży wchodzą nowe pakiety danych.

Mobile Vikings wprowadza kolejne zmiany w ofercie - zniesiony zostaje limit na gromadzony Internet, a do sprzedaży wchodzą nowe pakiety danych.

Od 21. stycznia operator znosi dotychczasowy limit na gromadzony na koncie Internet, wynoszący 8 GB. Pozwoli to na akumulowanie pakietu, pod warunkiem, że konto zostało uzupełnione przed upływem ważności.

W ofercie pojawiają się także nowe pakiety Internetu, które można dodatkowo kupować ze środków dostępnych na koncie. Użytkownicy mają do wyboru:

Pakiet Cena
500 MB 5 zł
1 GB 8 zł
2 GB 12 zł
5 GB 19 zł
10 GB 24 zł
15 GB 29 zł

Dokupowane pakiety Internetu przedłużają jego ważność o 31 dni od momentu ich doładowania. Zaznaczyć trzeba, że do tej pory były one dostępne przez 14 dni.

Przykładowo, w ramach doładowania Viking 29 Standard użytkownik ma 4 GB Internetu, do tego może dokupić 15 GB, a ponadto zużywać niewykorzystany pakiet danych z poprzedniego miesiąca. I to wszystko w ciągu 31 dni. A jeśli taki limit sieci okaże się zbyt duży i użytkownik uzupełni konto przed upływem ważności doładowania, niewykorzystany pakiet danych znowu przechodzi na następny miesiąc.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Mobile Vikings, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu