DAJ CYNK

Więcej gigabajtów dla wiernych klientów Virgin Mobile

16.03.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 10208

Ważne 17

4

Virgin Mobile zaczyna promować wiernych klientów. Po dokonaniu odpowiedniej ilości doładowań otrzymają oni dodatkowe pakiety danych.

Virgin Mobile zaczyna promować wiernych klientów. Po dokonaniu odpowiedniej ilości doładowań otrzymają oni dodatkowe pakiety danych.

Promocja ruszyła 16 marca i potrwa do odwołania. Warunkiem skorzystania z niej jest zakup przynajmniej 6 dowolnych, miesięcznych pakietów. Gratisowa paczka Internetu zostanie zatem przyznana po minimum pół roku stałego korzystania z usług Virgin Mobile. Bonus wymaga tylko jednokrotnej aktywacji i odnawia się co miesiąc, dla danej oferty 3w1. W przypadku pakietu #PEŁENLUZ za 19 złotych będzie to dodatkowe 500 MB (czyli łącznie 2,5 GB), dodatkowy 1 GB (łącznie 5 GB) do oferty #BEZLIMITU za 29 złotych, 2 GB ekstra do najnowszego pakietu #NAJLEPIEJ oraz aż 3 GB w prezencie do #DLAMNIESUPER za 59 złotych, co daje łącznie 13 GB Internetu na stałe.

Aby skorzystać z prezentu, wystarczy dokonać prostej rejestracji za pomocą kodu *222*222#, wpisanego i zatwierdzonego za pomocą klawiatury numerycznej telefonu. Pakiet zostanie przyznany automatycznie po aktywacji lub odnowieniu jednego z pakietów #WSZYSTKO. Ważność pakietu darmowego Internetu jest identyczna, jak ważność podstawowego pakietu 3w1.

Źródło tekstu: Virgin Mobile

Komentarze
Zaloguj się
57. ~ps.piotr
0

2016-06-01 12:42:55

Przeniosłem numer z orange .VM ma tylko jeden haczyk . Nie można zrezygnować z pakietu przed wygaśnięciem 30-dniowego terminu ważności i zmienić na inny. Można tylko skorzystać z opcji "Nie przedłużaj " W trakcie trwania ważności tego pakietu gdy dokupimy sobie megabajty to ważność tych dokupionych megabajtów jest tylko do końca pakietu a nie 30 dni Nawet wtedy gdy do końca został jeden dzień to dokupione megabajty przepadną.Poza tym wszystko jest ok.

Odpowiedz

56. ~wlodek
0

2016-04-10 14:28:37

Obecnie korzystam z VM przeniosłem Nr z Plusa i jestem Mega zadowolony. Wiele pakietów do wyboru do koloru.Internet 4G bezbłędny. Lejek po wykorzystaniu limitu bez dodatkowych opłat za Mb.

Odpowiedz

55. ~lui
0

2016-03-24 20:36:14

jedyna ciekawa byla promocja 29 zl + 5gb .ta teraz jest dla nikogo

Odpowiedz

54. ~eugenio
0

2016-03-23 22:31:06

Ta laska z reklam VM ma coś w sobie...

Odpowiedz

53. ~rew
0

2016-03-21 21:35:40

wiadomo że dziewica promuje wierność :)

Odpowiedz

52. ~
0

2016-03-21 09:53:58

do 38 - widać ci co piszą maja problemy z siecią Play - ja mam dla przykładu od wiel lat, od wielu lat zwracam na to uwagę Play - także przez UKE i UOKiK i jakoś nikogo to nie interesuje w Play - a mieszkam w centrum dużego miasta i /''widzę/'' nadajnik play...

Odpowiedz

51. ~
0

2016-03-20 10:10:41

a wierni klienci z ofertą 2012, jak zwykle nic

Odpowiedz

50. ~Draco
0

2016-03-19 16:07:57

Przepraszam za dublet. To nie było celowe działanie.

Odpowiedz

49. ~Draco
0

2016-03-19 16:05:55

Zrobiłem aktualizację apki VM na telefon. Pojawiły się pakiety All IN ONE dzięki czemu można rozszerzyć pakiet Freemium i tak :#1 300MB 30Min 30SMS za 6zł;#2 600MB 60min 60SMS za 10zł;#3 minuty i SMS no limit za 25zł (brak netu);#4 3GB + minuty no limit za 25zł (brak SMS/''ów);#5 3GB + SMS no limit za 25zł (brak rozmów).Do wyboru do koloru, co komu pasuje gdy potrzebuje rozszerzyć freemium

Odpowiedz

48. ~Draco
0

2016-03-19 16:05:53

Zrobiłem aktualizację apki VM na telefon. Pojawiły się pakiety All IN ONE dzięki czemu można rozszerzyć pakiet Freemium i tak :#1 300MB 30Min 30SMS za 6zł;#2 600MB 60min 60SMS za 10zł;#3 minuty i SMS no limit za 25zł (brak netu);#4 3GB + minuty no limit za 25zł (brak SMS/''ów);#5 3GB + SMS no limit za 25zł (brak rozmów).Do wyboru do koloru, co komu pasuje gdy potrzebuje rozszerzyć freemium

Odpowiedz

47. ~Wilk
0

2016-03-19 08:51:21

Szczerze to na razie nie ma lepszej oferty... z zasiegiem nie mam problemów, internet smiga az milo... pakiety wystarczające w tych cenach nie masz nic lepsze... nju... ta tylko małym druczkiem ze te 10gb w 29zl to na dwa miechy...

Odpowiedz

46. ~JazonX
0

2016-03-18 20:13:09

Troszkę śmiesznie małe te bonusy. Z drugiej strony to dobrze bo nie będzie żal iść na lepszą ofertę ;)

Odpowiedz

45. ~Franky
0

2016-03-18 10:32:49

Ja z tej sieci korzystam od roku i do tej pory nie miałem żadnych problemów. Fajna ta nowa promocja,widać że dbają o starych i nowych klientów.

Odpowiedz

44. ~
1

2016-03-17 12:13:03

@43: Oficjalnie: Play 2G/3G/LTE i T-Mobile 2G/3G.

Odpowiedz

43. Anthrax
1

2016-03-17 12:00:39

Może Play jeszcze nie ma porywającego zasięgu, ale litości... Katastrofalny zasięg to on miał wiele lat temu, kiedy dopiero powstawał i męczył się z budowaniem infrastruktury. Miałem pre-paida Play i widziałem co się działo... Początki były słabiutkie, ale z czasem zerwanych połączeń było coraz mniej, lepsza stabilność i lepiej słyszałem rozmówcę. Jeszcze i tak mają sporo do zrobienia, ale w razie "w" można skorzystać z roamingu krajowego, to nie boli i nic nie kosztuje.PS. Jeżeli Virgin korzysta z nadajników T-Mobile bądź Plusa to tylko w 2G, czy 3G też?

Odpowiedz