DAJ CYNK

Weź abonament, my zapłacimy za Twojego smartfona!

24.06.2016

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 13698

Ważne 1

11

Uwaga, warning, achtung, wnimanje! KONKURS! Przenieś numer do T-Mobile, wybierz dowolny abonament, zapłać za telefon, a my zwrócimy Ci kwotę, za jaką go kupiłeś! Co trzeba zrobić, żeby cieszyć się topowym smartfonem w prezencie?

Uwaga, warning, achtung, wnimanje! KONKURS! Przenieś numer do T-Mobile, wybierz dowolny abonament, zapłać za telefon, a my zwrócimy Ci kwotę, za jaką go kupiłeś! Co trzeba zrobić, żeby cieszyć się topowym smartfonem w prezencie?

Hasło konkursu brzmi: TELEKOT. W odpowiedzi czekamy na jego interpretację w dowolnej formie. Może to być wierszyk, limeryk, rysunek, zdjęcie, collage, film... Może być nawet miedzioryt (ale wtedy poprosimy o oryginał na adres redakcji). Sky is the limit!

Na prace konkursowe czekamy przez 2 tygodnie, do 8 lipca włącznie. Zwycięzca otrzyma od nas link, po kliknięciu w który powinien dokonać zakupu nowego abonamentu (podpisać umowę z nowym lub przenoszonym numerem) w sieci T-Mobile. Po zakupie my zwracamy pieniądze wydane na zakup telefonu!

Prace konkursowe należy wysyłać na adres konkurs@telepolis.pl. UWAGA! W konkursie mogą wziąć osoby, które są zarejestrowanymi użytkownikami serwisu TELEPOLIS.PL w momencie wysyłania swojej pracy!

Zobacz: regulamin konkursu.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
128. adam_per
0

2016-07-01 12:24:48

do jakiej kwoty?by niepelnosprawny,org

Odpowiedz

127. ~Mikas
0

2016-06-29 14:35:41

nie mam czasu sie przekopywac przez te wszystkie komentarze, napisze tylko, ze konkurs spoko, namowie mojego brata filmowca amatora, zeby cos sklecił, bo ja juz mam abonament w TMobile bez dodatkowych kosztow i sobie chwale, ze opłata jest stała, a faktura prosta. soooł, braciszku, do dzieła! ^^

Odpowiedz

126. ~Fokus
0

2016-06-27 14:44:14

TELEKOT, czyli TELEpolis i reklamowy bełKOT ;-)

Odpowiedz

125. ~pabloki
0

2016-06-27 12:54:31

119 ale ja właśnie o tym piszę. więcej za mniej tylko że to będa pozorne promocje, jak wewnątrzsieciowe w tmobile na kartę.122 wtedy Witek byłby "shejtowany" jako naczelny cenzor. co ma do rzeczy długi staż użytkowników- dzis trzeba być otwartym i elastycznym. letni czas to kolejny rok gdy jest luz na telepolis. dyskusja zmierza w dobrym kierunku , pośrednio wiąząc się z wątkiem w zakresie niższości abonamentu czyli wyższości karty. otwiera oczy niedowiarkom że może być taniej niż w abonamencie. nie bądź spięty .

Odpowiedz

124. ~
0

2016-06-27 12:42:19

Popularny w Polsce serwis torrenty.org kończy swoją działalność. Powody zamknięcia pozostają nieznane. Administracja potwierdziła jednak oficjalnie ten fakt.Koniec torrenty.orgNie znamy powodów zamknięcia serwisu. Na fanpage’u Polskie-Torrenty.com zamieszczono posta, w którym powołano się na oficjalny komunikat administracji torrenty.org. Możemy spekulować, że jest to wynik policyjnej akcji lub innych problemów prawnych, z którymi mogli się borykać. Żadnych szczegółów niestety nie znamy – pozostaje czekać. Torrenty.org był jednym z największych (jeśli nie największym) serwisem z torrentami w Polsce.

Odpowiedz

123. wlo
1

2016-06-27 09:43:55

słoneczny - nie jesteś zwolennikiem, wręcz przeciwnikiem jesteś, abonamentów, więc zupełnie nie rozumiem, po jaką cholerę przejmujesz się tymi, którzy korzystają z usług abonamentowych, w tym w szczególności kupującymi telefony przy umowach? Z Twojego portfela ludzie płacą swoje zobowiązania? Udziałowcem operatorów jesteś, ze liczysz ile to operator zarobi na naiwnych?

Odpowiedz

122. matteo
0

2016-06-27 08:56:42

WitekT: sugeruje wylaczyc komentarze w tym poscie i usunac wszystkie dotychczasowe dla zachowania Waszej dobrej reputacji oraz dla uszanowania starych userow. Dziekuje.

Odpowiedz

121. ~Onn
0

2016-06-27 08:53:40

@119 Masz rację. Dziesiątki regulaminów, multum taryf, "rebusy" na stronach z ofertami, ukrywanie ofert które się reklamuje... to wszystko prowadzi do dezorientacji klienta. Bezczelność i niekompetencja konsultantów w salonach pogłębiają to zjawisko.

Odpowiedz

120. ~Paweł
0

2016-06-27 08:25:42

Byłbym chyba nienormalny, gdybym podpisał umowę. Ostatnim razem wypowiedziałem kontrakt po sławetnej akcji "PanDa 5 zł a jak nie to won".

Odpowiedz

119. słoneczny
0

2016-06-27 01:06:34

@114,118 Op będzie bazował na zamęczeniu klienta bonusami, promocjami. Ludzie mają inne sprawy w życiu niż rozkminianie ofert. W końcu klient wybierze ofertę dla świętego spokoju, ale już nie taką korzystną jak ķiedyśKlient odpuści, op zarobi. Op wygra, chociaż pozornie klient ma tanio.

Odpowiedz

118. goldenmen
0

2016-06-27 00:49:56

@114 nie istnieje bariera opłacalności bo operator ogólnie zarabia i dochody ma z róznych zródeł i segmentu rynku zarabia sporo kasy na abonamentach to w prepaidzie może zarobić mniej jakoś play opłaca sie dac za sama rejestracje karty nawet 500zł wiem że kombinowane bo daja i większości to przepadnie ale dają a ile miesięcy musi operator zbierac żeby był przychód srednio z 1 karty żeby te 500zł sie zbilansowało? czasami opłaca się sprzedać cos ze strata nawet ale żeby sprzedać a zarobi sie na czyms innym.Są osoby w sieci co przepąłcają nie kłoca sie o niższe ceny w abonamencie co im operator zaproponuje to wezmą mimo że przepąłcaja 100% i siedzą od 15 lat w jednej sieci. sa ludzie co potrafia sie targować zmieniaja sieć i szukaja okazji i promocji.

Odpowiedz

117. ~Profesor Pazdan
0

2016-06-27 00:47:48

@pabloki, Ileż można czekać na taki nju internetowy w ofercie na karte ? karciarze są rozliczani z każdego MB, a Ci co moją abo w ofercie internetowej, mogą już teraz zapomnieć zabawę w liczenie MB.Znam wiele osób, które chciałaby mieć taki internet jak w nju internetowym, ale nie mają najmniejszej ochoty bawić się w podpisywanie umów, kryterium stażowe w ofercie na karte ? super pomysł- bo wtedy op ma lojalnego klienta, który wie, że po x miesiącach ma pewne przywileje - i każdy wtedy jest zadowolony.

Odpowiedz

116. słoneczny
0

2016-06-27 00:47:42

PS. Średnie ARPU w prepaid to jakieś 13-15 zł. Nadal będzie opłacało się dusić prepaid na 29-39zł. W dodatku karty dzwonią i smsują głównie w sieci. Jedynym obciążeniem jest net. Ale i tu większość nie wylorzysta pakietu, więc opłaci się dać więcej za więcej.

Odpowiedz

115. słoneczny
0

2016-06-27 00:28:16

@104. Jak ty nic nie rozumiesz? Wojna cenowa to nie 5zł na miesiąc, tylko 29zł na miesiąc, ale w standardzie 10-20GB danych i full no limit voice,sms,mms, aplikacje dedykowane.

Odpowiedz

114. ~pabloki
0

2016-06-27 00:16:03

113 to nie tak. istnieje bariera opłacalności do której w takiej sytuacji łatwo sie zblizyć bo walka o MNP powodowac będzie szybki wzrost roszczeń klientów. a gdy oczekiwania przestana być spełniane to klienci łatwo odejdą , tym samym operator się wykrwawi.

Odpowiedz