DAJ CYNK

Walentynkowy 1GB dla wszystkich klientów Virgin Mobile

12.02.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 10843

Ważne 21

3

Z okazji Walentynek, wszyscy klienci Virgin Mobile w Polsce otrzymają 1GB Internetu w prezencie - całkowicie bezpłatnie i do dowolnego wykorzystania.

Z okazji Walentynek, wszyscy klienci Virgin Mobile w Polsce otrzymają 1GB Internetu w prezencie - całkowicie bezpłatnie i do dowolnego wykorzystania.

Dodatkowy 1GB włączony zostanie dla wszystkich użytkowników Virgin Mobile - zarówno tych posiadających jeden z pakietów 3w1, Freemium, jak i korzystających z usług według cennika. O starcie promocji każdy klient zostanie poinformowany specjalną, walentynkową wiadomością SMS. W przypadku ofert #WSZYSTKO, dodatkowy gigabajt transferu danych będzie można wykorzystać do końca ważności pakietu, zaś w pozostałych przypadkach - przez 30 dni. Liczbę pozostałych megabajtów można sprawdzić w łatwy sposób za pomocą kodu *108#.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: Virgin Mobile

Komentarze
Zaloguj się
103. ~aros
0

2016-02-21 11:53:29

Na jednym numerze bonus przyznany, na dwóch do tej pory brak.

Odpowiedz

102. ~mc
0

2016-02-20 13:26:24

Dostałem dziś.

Odpowiedz

101. ~P.Orawski
0

2016-02-19 23:25:30

mam 2012; do teraz żadnego promocyjnego pakietu

Odpowiedz

100. ~asia
0

2016-02-18 13:38:00

Ja swój pakiet otrzymałam, mały gest ale cieszy :) Dodatkowo internetu nigdy dość!

Odpowiedz

99. ~noster
1

2016-02-18 09:21:27

wielkie podniecenie z 1gb. t-mobile 10 gb teraz daje do prepaida

Odpowiedz

98. TomecekGD
-2

2016-02-17 18:02:12

Heh, wykrakałem. Mam ofertę 2012 i właśnie również otrzymałem pakiet 1 GB ważny do końca 18 marca :)

Odpowiedz

97. ~ona
-1

2016-02-17 16:26:04

Mam taryfe "virgin 2012" i dzisiaj dostalam 1gb gratis wazny miesiac :)

Odpowiedz

96. ~Tomek
-2

2016-02-17 16:19:30

Napewno dostaniecie jak nie 1g to2 w ramach zadoscuczynienia lub 1 z przeprosinami. Tak mi sie zdaje ze darowanemu koniowi sie w zeby nie patrzy I tak to b mila promocja Wiecej cierpliwosci drodzy uzytkownicy bedzie dobrze. A i to tylko moje zdanie jak by co

Odpowiedz

95. Flik
1

2016-02-17 15:11:24

Mam dwa numery jeden z starą oferta 2012, drugi z nową i na żadnej nie włączyli. Lepiej jak by nic nie obiecywali, bo tak to tylko niesmak pozostał.

Odpowiedz

94. TomecekGD
1

2016-02-17 14:54:59

Niestety potwierdzam: klub Virgin już u mnie działa, ale mam ofertę 2012 i nadal nie otrzymałem pakietu 1 GB, a mamy już 17 lutego.

Odpowiedz

93. ~
1

2016-02-17 14:15:56

Czy telepo... wziął kaskę aby nie pisać o "Awarii" z 1GB ? Jednak nie dla Wszystkich

Odpowiedz

92. ~kolor
0

2016-02-17 11:36:01

Mnie to juz nie dziwi.T-mobile robi to samo aktywacja bonusu 10GB nastapila 12dni po doladowaniu.T-mobile ma tez awarie LTE lezy.Po 15minutowej rozmowie z BOK dowiedzialem sie,ze problem jest globalny czas rozwiazania nieznany

Odpowiedz

91. ~
0

2016-02-17 11:30:15

od podobnej awarii zaczal sie zgon Vectone

Odpowiedz

90. toms
1

2016-02-17 11:19:29

89- to jest awaria p.t. "robimy wszystkich w ch..a i nie dajemy nic". Ale czemu się mamy dziwić, w końcu szefuje tam Pani G.P.O, znana ze swych popisów w Orange. Więcej na ten temat:

Odpowiedz

89. ~Bastian
1

2016-02-17 00:05:41

Awaria trwa od soboty, a jest już środa i końca nie widać. Pakiety aktywowane w sobotę do tej pory nie zostały włączone. 1Gb netu dostali jedynie wybrani, a mieli dostać wszyscy do końca 16 lutego. Na ich fejsie sporo takich historii.Ciekawe co to za awaria, że do tej pory się z nią nie uporali.

Odpowiedz