DAJ CYNK

Walentynkowa promocja doładowań w Plusie

13.02.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5100

Ważne 9

2

Z okazji Walentynek Plus dodaje w prezencie 50% wartości doładowania. Promocja dotyczy ofert na kartę.



Z okazji Walentynek Plus dodaje w prezencie 50% wartości doładowania. Promocja dotyczy ofert na kartę.

Z promocji można skorzystać 14 i 15 lutego. Obejmuje ona doładowania w kanałach internetowo-bankowych o wartości 30-99 zł. Bonus nie przedłuża ważności konta i można go wykorzystać na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne. Z promocji mogą skorzystać użytkownicy ofert: JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet Na Kartę oraz Plus Internet Na Kartę.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
55. ~Hyd
0

2018-02-15 16:24:26

Dzięki Masz rację. musieli zrobić nowy regulamin usługi rok ważności konta bo dawniej nietrwała tylko 30 dni i myślałem że teraz ona jest aktywna cały czas. Dawniej wystarczyło raz aktywować i trwała cały czas bo nie pamiętam żebym musiał za każdym razem przed doładowaniem ją aktywować a zawsze Przedłużyło mi stan konta o rok Pozdrawiam jeszcze raz dzięki Aktywowałem ją od nowa dzisiaj i zasilił m sobie za piątkę i Przedłużyło mi na rok.

Odpowiedz

54. ~olw
0

2018-02-15 02:30:07

@52 zgodnie z cennikiem taryf ja+na kartę i ja+na kartę 1 doładowanie 50- 99 zl wydłuży ważność konta o 90 dni czyli do około 14 maja . Twoja ważność jest do czerwca . Zatem system uwzględnił korzystniejsza ważność konta.@53 pamiętaj że promocja rok ważności konta działa tylko przez pierwsze 30 dni od daty aktywacji potwierdzonej smsem, potem automatycznie wyłacza się . W ciągu tego czasu (30 dni) każde doładowanie wydłuży konto o rok. Jeśli na koncie nie było aktywnej usługi w momencie doładowania to zastosowanie ma zwykły mechanizm wynikający z cennika. Jeśli miałeś aktywną usługę rok wazności konta i nie wydłużyło to złóż reklamację. Mozesz zrobić to mailem.

Odpowiedz

53. ~Hyd
0

2018-02-15 01:52:13

A jeszcze mam włączony rok ważności konta więc po każdym doładowaniu nie mniejszym niż 5 zł przedłużenie powinno być na 365 dni z tego co się orientuję

Odpowiedz

52. ~Hyd
0

2018-02-15 01:45:29

Myślałem że doładowanie przedłuża ważność konta standardowo natomiast sam bonus nie. Jest jednak u mnie tak że nawet sam fakt doładowania nie przedłużył ważności konta. Zasililem za 99 dostalem 148.5 ważność konta dalej jest do czerwca 2018 A według mnie powinna być przedłużony o 6 miesięcy

Odpowiedz

51. ~olw
0

2018-02-15 01:40:14

@50 jeśli ważność konta z poprzedniego doładowania była dłuższa niż wynikająca z obecnego to tak będzie . Do ustalenia terminu wąznosci konta brana jest wartośc doładowania bez bonusu.

Odpowiedz

50. ~Hyd
0

2018-02-15 01:28:54

Doladowanie nie przedłużyło ważności konta

Odpowiedz

49. wlo
0

2018-02-14 16:58:10

perdos1 - w regulaminie zsileń jednego z kanałów - napisałem, że to dla tycjh, którym się czytać nie chce. Ale jeśli chcesz to powtwierdzić - sam musisz znaleźć ;-)

Odpowiedz

48. ~mirekb
0

2018-02-14 11:49:03

@44 liczylem na wszystkie strony i tez mi wychodzi ze plush ma prostą kompleksową usługe za małe pieniądze..we wrzesniu zdecyduje czy ide do plusha

Odpowiedz

0

2018-02-14 11:38:56

Jaki masz problem z HD Voice?

Odpowiedz

46. toms
0

2018-02-14 11:04:39

45 - fakt, szału nie ma, d.y nie urywa :-) Jednak te 5 - 10 Mb/s w TELEFONIE jest strawne i całkowicie akceptowalne. No, chyba że ktoś traktuje telefon i usługi w kategoriach wyścigowych, to wtedy Plus jest rzeczywiście słaby. Mnie osobiście denerwuje olewka HD voice przez tego operatora. To nawet Play bije Plusa na głowę pod tym względem. Ci którzy mnie znają tutaj od 10 lat ( mija 1 września), dobrze wiedzą, że nigdy nie byłem wielbicielem tego operatora. Trzeba jednak być sprawiedliwym i oddać operatorowi niewątpliwe zalety niektórych ofert. Co nie oznacza automatycznie, że wcześniejsze zastrzeżenia zniknęły bez śladu. Były i są, jak choćby głupoty i nieistniejące pakiety internetowe w e-boku, problemy z limiterem gprs, itd, itp...

Odpowiedz

45. ~gość
0

2018-02-14 10:53:52

@44 Co z tego jak plus jest słaby? Jak ktoś jest miłośnikiem to tak....

Odpowiedz

44. toms
0

2018-02-14 10:52:17

Nowy Plush przy tej promocji doładowań, jest bezwzględnie super ofertą na naszym rynku. Można nawet powiedzieć że najlepszą, bo oferującą kompleksowy bezlimit z MMSami włącznie. Dodatkowo można w ramach owego bezlimitu korzystać z internetu w UE i to dosyć swobodnie, bo do dyspozycji mamy 1,7GB w roamingu.Z łezką w oku wspominam lata 2005- 2008, gdy ówczesna Era podwajała doładowania aż do 500 zł. Później obniżyli maksymalny pułap do 150 zł. Pamiętam jak zaszalałem i dowaliłem konto kwotą 500 zł... Z tego podwojenia, zakupiłem MegaPakiety Erajednostek, które służą mi aż do dzisiaj, bo są bezterminowe. To były czasy...

Odpowiedz

43. dt
0

2018-02-14 10:33:32

i kasa z doładowania jest na głównym koncie do wykorzystania na wszystko drodzy użytkownicy Play :)

Odpowiedz

42. perdos1
0

2018-02-14 10:04:49

@27 gdzie niby jest informacja o tym, że w jednym z kanałów możliwe są tylko 2 w ciągu tych 2 dni? Chciałem doładować 3 razy taką samą kwotą tak żeby dostać 50% i piąte doładowanie gratis.

Odpowiedz

41. wlo
0

2018-02-13 23:17:35

39 - będzie dobrze... Tyle, że bez skarbonki może okazać się, ze nie będzie z czego pakietu zapłacić. O to mi chodzi ;-)40 - obsługuję stale 6 simplusów ;-) Do tego znajomi dzwoną wypytywać jak usłyszą o promocji. Daję radę. No i czytam te regulaminy. Nie on-line - zapisuję na dysku. Dużo miejsca nie zajmują a są sytuacje kiedy się przydają - bo już następnego dnia po promocji ich nie ma ;-) Tak więc może 3 minuty zajęło mi przejrzenie katalogu i napisanie tego postu ;)

Odpowiedz