DAJ CYNK

Walentynkowa promocja doładowań w Play

13.02.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7836

Ważne 10

16

Z okazji Walentynek Play przygotował jednodniową promocję doładowań.



Z okazji Walentynek Play przygotował jednodniową promocję doładowań.

Z promocji można skorzystać wyłącznie 14 lutego. Premiowane bonusem są doładowania zrealizowane za pomocą Strefy Doładowań na Facebooku i przez stronę internetową doladowania.play.pl.

Bonusy prezentują się następująco:

  • 5-9 zł - 200 SMS-ów do wszystkich,
  • 10-24 zł - 100 minut do wszystkich,
  • 25-49 zł - 1 GB danych,
  • od 50 zł - 50% na konto promocyjne.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
49. wlo
0

2017-02-15 10:59:57

47 - ja mam abonament - 2 numery... telefonów nie biorę od niepamiętnych czasów (Nokia 6320i to był mój ostatni telefon z umową - w Łodzi w kolejce czekałem aż będzie dostępna). Mam też 2 numery prepaidowe - ale nie są podstawowymi, są magazynem numerów. Mój wybór. Uważam, ze bardzo dobry.Problemu z roamingiem nie ma. To tylko tacy jak Ty potrafią znaleźć problem gdzie go nie ma ;-)

Odpowiedz

48. Spiite
1

2017-02-14 23:40:20

W obu przypadkach macie dużo racji,ale sam osobiście korzystam z prepaida i jestem bardzo zadowolony. Po ostatnich bonusach to te środki wystarczą mi na jakiś rok czasu..

Odpowiedz

47. ~SimplusowiecGaduAirowiecPlayowi
1

2017-02-14 20:26:45

@ObojętnyWyjedź z abonamentem poza Unię Europejską i na 5 minut włącz internet na messengera lub google maps:) Zdziwiesz się jak dostaniesz 300-500zł za krótkie surfowanie. Na kartę nie ma takiego problemu. Wyzeruje konto i nie dzwonisz. Abonament jest pod tym względem fatalny. Doładowałem z kodów fanty i z promocji dla zarejestrowanych >5lat w Play i mam jeszcze ponad 460zł na koncie. Teraz doładowuje sobie na fejsie za 5zł miesięcznie i wykorzystuje te promocyjne 460zł bez ograniczeń czasowych. Abonament jest dla leni a karta dla myślących. Lepiej kupić telefon na aukcji i do tego kartę niż siedzieć na kagańcu 2 lata. Wyjdzie taniej.

Odpowiedz

46. ~obojetny
-2

2017-02-14 18:15:27

Najgorsza sieć, najlepsza sieć... Mało dali, dużo dali... Jestem pracownikiem w salonie Orange - posiadam ich internet. Telewizję od CP, telefon w Play. Nie klasyfikuję który najlepszy, który najgorszy - biorę to co mi najwygodniej. Nie liczę każdej złotówki, bo to bez sensu - 4zł miesięcznie nie poprawią mi standardu życia. A jeśli chodzi o telefon na kartę... Chyba ch** by mnie strzelił gdybym do tego wrócił - abonament może być droższy. Spoko. Ale nie martwię się, że trzeba polecieć do kiosku po kartę. Siadam wygodnie przed kompem i opłacam fakturę. Powiecie: "doładować też możesz przez internet". Mogę. Ale nie chcę. Abonament jest dla mnie wygodny i tyle. Długo korzystałem z prepaidów, raz posmakowałem abonamentu i do karty nie wrócę. No chyba, że faktycznie by mi wychodziło z 50% taniej niż obecnie.Dlatego fajnie czyta mi się Wasze wypociny o tym, że łosie mają karty, a frajerzy abonamenty. Weźcie, proszę, pod uwagę to, iż ludzie mają swoje upodobania i przyzwyczajenia (nie chodzi mi akurat o tylko ten artykuł - nie chcę też nikogo urazić).

Odpowiedz

45. ~byłem oKrok
0

2017-02-14 16:49:13

A tu się okazuje że to chodzi o. Smsy wiec nie zaryzykuję. Niech im Wojewódzki włoży doładowanie we wiadomo co.

Odpowiedz

44. ~PP
0

2017-02-14 16:47:24

Dokładnie

Odpowiedz

0

2017-02-14 16:07:49

Przy nolimicie za 25zł, nie widzę sensu bawić się w to.

Odpowiedz

42. wlo
0

2017-02-14 14:46:46

Właściwie najbardziej o pakiet kwotowy mi chodzi...

Odpowiedz

41. wlo
0

2017-02-14 14:46:19

Jak są rozliczane te środki bonusowe w przypadku aktywnych pakietów okresowych - np. minutowych "do wszystkich"?

Odpowiedz

40. TomekO
0

2017-02-14 14:26:02

Jak nolimity były droższe to promocyjne doładowanie miało sens. W MiniMaxie środki bonusowe wliczają się do limitów i w RBM pakiet 100 minut wydłuży pakiet 44000 minut za 20 zł. Mnie bonusowych środków za rejestrację zostało tyle że do końca roku spokojnie wystarczy.

Odpowiedz

39. wlo
0

2017-02-14 13:55:57

Łał! Plus ze swoimi doładowaniami może się schować! Albo od razu niech zwijają interes ;-)

Odpowiedz

38. ~Pko
0

2017-02-14 13:30:02

Play to najgorsza siec z najgorsza jakoscia z jak najmniejsza iloscia nadajnikow.Nazbierali klientow tylko dzieki niskim stawkom.Ale widac ze dla ludzi wazne jest byle co,bez jakści sieci.

Odpowiedz

37. ~
0

2017-02-14 13:25:15

W strefie doładowań za 50zł jest 1GB a nie 50%

Odpowiedz

36. ~bartsimpson
0

2017-02-14 13:24:23

Może szału nie ma ale chociaż jako jeden z niewielu operatorów coś dał.

Odpowiedz