DAJ CYNK

#WAKACYJNY_WYPAS w Virgin Mobile

28.06.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 9406

Ważne 17

2

Z okazji wakacji Virgin Mobile przygotował dla swoich klientów promocyjny pakiet 10 GB za 9 zł.

Z okazji wakacji Virgin Mobile przygotował dla swoich klientów promocyjny pakiet 10 GB za 9 zł.

Promocja jest dostępna dla pakietów #WSZYSTKO oraz #FREEMIUM. Ważność pakietu danych, to 30 dni. Uruchomić można tylko jeden pakiet. Kolejny włączyć można po 30 dniach.

Pakiet #WAKACYJNY_WYPAS można uruchomić kodem *222*1#. Promocja obowiazuje od 28 czerwca, do 31 sierpnia 2016 roku.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
121. ~olo
0

2016-06-30 11:30:44

virgin mobile daje tez nowe oferty roamingu:

Odpowiedz

120. ~rrrrr
0

2016-06-29 22:58:23

Do jednego pakietu regulamin na 5 stron przy czym np: zapis "Pakiet ważny jest : a) 30 dni lub b) zgodnie z ważnością pakietu zintegrowanego...." jest nie jasny .... bo mam rozumieć że mogę sobie wybrać opcję czy wybiorą za mnie i czy zrobią to na moją korzyść czy tak abym miał go jak najkrócej....

Odpowiedz

119. wlo
0

2016-06-29 15:40:05

118 - nie ma co gdybać - są przepisy - jednoznaczne przepisy ;-)Chcesz aktywować i mieć aktywną? Zrób to przed 25 lipca ;-)

Odpowiedz

118. ~
0

2016-06-29 15:21:53

Poczekam jeszcze z rejestracją, mam nie aktywowane dwa startery, spróbuje aktywować początkiem sierpnia i wtedy zobaczę co i jak? Teraz możemy tylko gdybać jak to będzie...

Odpowiedz

117. wlo
0

2016-06-29 12:45:50

Co prawda nie dodano tego nowego artykułu ustawy (60b) do art. 209 (kary), ale to niedługo poprawią ;-)I uzasadnienia dodania do przepisów karnych jestem ciekaw ;-)

Odpowiedz

116. wlo
1

2016-06-29 12:37:07

Łamanie przepisów ustawy to zbyt duże ryzyko...Jakoś nie bardzo po polskiemu mi to wcześniej wyszło ;-)

Odpowiedz

115. wlo
1

2016-06-29 12:35:25

114 - Operatorzy WYŁĄCZĄ te karty. Ryzyko łamania ustawy jest zbyt duże ;-) To nie jest jazda skuterem po osiedlowych drogach ;-)

Odpowiedz

114. ~Do @wlo
0

2016-06-29 11:58:01

@102. W sensie takim że nikt nie będzie aż tak poważnie podchodzić do rejestracji sim, tzn zarejestrujesz ok, nie zarejestrujesz to operator nie wyłączy karty, zapis zapisem, a życie zweryfikuje z czasem jak to będzie?

Odpowiedz

113. ~Onn
1

2016-06-29 09:42:44

Tak samo czarnowidze mówili o kartach bankomatach i terminalach... I co? Owszem wpadki bywają. Noszę awaryjne banknoty w portfelu. Ale włożyłem je ponad rok temu i dotąd nie były potrzebne!

Odpowiedz

112. ABP
1

2016-06-29 08:55:20

@106: Pomysł dobry, ale tylko dopóki wszystko działa. Kiedyś do zrobienia zakupów wystarczał sprzedawca i zeszyt. Teraz potrzebny jeszcze prąd, bo bez niego kasa nie działa. Jak dojdzie do tego jeszcze działający internet, żeby się połączyć z bazą paragonów, to wystarczy solidniejsza awaria lub mały sabotaż gdzieś na kablach i pół kraju będzie bez jedzenia.

Odpowiedz

111. wlo
0

2016-06-29 08:55:08

I pieniędzy oczywiście...

Odpowiedz

110. wlo
2

2016-06-29 08:54:46

109 - właśnie - tym więcej czasu i będą mieć na łapanie "prawdziwych" bandytów ;-)

Odpowiedz

109. ~Onn
1

2016-06-29 08:51:48

Żartowniś to jest wypity debil tak płytki jak kałuża na chodniku gdy nie ma innego sposobu na pokazanie jaki z niego Men to dzwoni ze swojego abonamentowego numeru. Pisałem o działaniach z premedytacją...

Odpowiedz

108. wlo
3

2016-06-29 08:14:07

107 - mówisz nie o głupim żarcie w tym przypadku? Bo komu po pijaku będzie chciało się lecieć do Biedronki kupować telefon, podłączać go do komputera przez jakiś interfejs, w którym już jest specjalne oprogramowanie (no bo przecież żartowniś przewidział) do zmiany IMEI, i po drugiej flaszce zaczynać zabawę w informowanie o bombach?

Odpowiedz

107. ~Onn
1

2016-06-29 08:07:09

Jeżeli kupiłem Mante do celów niezgodnych z prawem to pierwsze co zrobię to zmienię IMEI i beda szukać gościa używającego Iphona.Ale szczerze mówiąc w PL dojście po IMEI do źródła zakupu może i da się zrobić, z tym że motywacja służb do ustalenia tego musi być na poziomie szukania wrocławskiego bombera, czy też ustalania autora zamachu na "księciunia".Skąd wziąć aktywną kartę sim? Moja córa mówiła kiedyś, że w szkole koledzy się założyli kto najszybciej "nabędzie" tel w metrze! Po pól godz. mieli ich parę!!! Żadni fachowcy!!! Jedynie podchmieleni licealiści!!! Wiec komu taka ustawa uniemożliwi użycie tel do zamachu?!?!?!?! Przedszkolakom?

Odpowiedz