DAJ CYNK

Wakacyjne Szalone dni Orange

16.07.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5442

Ważne 3

9

Do 23. lipca potrwa kolejna odsłona Szalonych dni Orange. Do wyboru z obniżonymi cenami jest sześć modeli smartfonów.

Do 23. lipca potrwa kolejna odsłona Szalonych dni Orange. Do wyboru z obniżonymi cenami jest sześć modeli smartfonów.

Umowy w ramach promocji podpisywane są na 24 mies., oferta dostępna jest wyłącznie poprzez stronę Orange i jest skierowana do osób przenoszących numer innej sieci lub przedłużających umowę.

Nową promocją objęte są następujące modele smartfonów:

  • Samsung Galaxy Grand Neo w taryfie Smart Plan Halo 69,98 zł za 1 zł (stara cena 169 zł),
  • LG G2 mini LTE w taryfie Smart Plan Multi 89,98 zł za 1 zł (stara cena 119 zł),
  • Alcatel One Touch Idol Mini w taryfie Smart Plan Halo 39,98 zł za 1 zł (stara cena 29 zł),
  • Nokia Lumia 635 w taryfie Smart Plan Halo 59,98 zł za 1 zł (stara cena 89 zł),
  • Nokia Lumia 925 w taryfie Smart Plan Multi 89,98 zł za 69 zł (stara cena 269 zł),
  • Samsung I9505 Galaxy S4 w taryfie Smart Plan Multi Max 129,98 zł za 99 zł (stara cena 809 zł) oraz w tarybie Smart Plan Multi Max 149,98 zł za 1 zł (stara cena 639 zł).

Z oferty skorzystać można pod tym adresem.

Źródło tekstu: Orange

Komentarze
Zaloguj się
12. ~pabloki
0

2014-07-16 20:42:37

ostatnio w orange coś dużo tego szaleństwa i cudów.szukaja wariatów czy jak?

Odpowiedz

11. Tuldor88
1

2014-07-16 16:20:31

@10 Aż tak Ci się Kurdej-Szatan podoba? :P

Odpowiedz

10. Lukasz88
-1

2014-07-16 16:13:37

@9 Co prawda to prawda... Jak tylko widzę reklamę Play to mi się ciśnienie podnosi.

Odpowiedz

9. ~
-1

2014-07-16 15:42:15

Nie bajki tylko prawda. Ja już wróciłem do orange z powrotem bo jakość jest jednak lepsza

Odpowiedz

8. ~piokuk
2

2014-07-16 14:17:28

Re 7 - bajki opowiadasz.

Odpowiedz

7. ~
-1

2014-07-16 14:15:00

@5 oferta rbm jest fajna tylko na papierze, w uzytkowaniu wychodzi słaba infrastruktura Play. Wiem co mówię, bo sam korzystam, przeszedłem z Orange i od razu odczułem gorszą jakość połączeń poza Playa. Wkurza mnie jeszcze słabszy zasięg i skakanie po nadajnikach, co owocuje gdzieś o 1/3 krótszym czasem trzymania baterii, a siedzenie na roamingu jest niebezpieczne, bo po czasie potrafi wywalić.

Odpowiedz

6. ~cccp
0

2014-07-16 12:59:35

pomaranczka to chyba juz naprawde nie wie co robi po co pisza ze cos kosztowalo 800 zl jak sami wiemy ze to cena wyssana z palca zeby podkreslic rzekomo nowe rozwiazanie mmmm szlenstwo i fanaberia tego telekomu doprowadza do tego ze ludzie sami nie wiedza ile i za co placa telefony to stare lumie mozna kupic za 300 zlotych galaxy s4 jak dobrze popatrzec to 700 800 zeta ogrzewane kotlety tak jak cala oferta 40 70 90 150 abonamnet za cos co ma najwieksze ograniczenia tani chwyt a tablety to zabawki dla dzieci

Odpowiedz

5. PLANET
1

2014-07-16 12:59:27

Telefony są subsydiowane tak słabo, że bardzo często nie opłaca się ich kupować u operatora. Częściej, niż kiedyś, żeby nie było. Raty realne 0% i co najmniej 24m rat i mamy brak brandingu, simlocka (Orange), ba - jakichkolwiek zmian softu w stosunku do fabrycznego - a co za tym idzie, o wiele szybsze aktualizacje (te oficjalne rzecz jasna). W tym momencie można wziąć taki Red Bull Mobile za 38 zł i ma się w tym no-limit głosowy na komórki (także na wideorozmowy) i stacjonarne, no-limit SMS/MMS (poza wiadomościami na stacjonarne) i 2 GB netu - nie za mało. Do tego (przynajmniej w teorii) jest darmowy YT (nie embeddowany). Co prawda są różne zapisy, np. dotyczące tetheringu, ale mało realnie to wygląda w praktyce ;) Oczywiście - MOŻNA znaleźć tańsze oferty na abo z telefonami, ale to wymaga już niezłego kombinowania. Konkluzja co do powyższej oferty - mogłyby się pojawić Groupony, tym bardziej że specjalnych promocji w abo poniżej "Maxa" nie ma. Do tego mogliby także zmienić błąd (tylko czy to jest błąd przypadkowy - śmiem twierdzić, że nie) na stronie, który polega na tym, że niektórych telefonów nie można wziąć z jednorazową opłatą - wciskane są na siłę raty.

Odpowiedz

4. ~dun
0

2014-07-16 12:41:47

@3Już są od dłuższego czasu... Komisy żyją...

Odpowiedz

3. ~tata
0

2014-07-16 12:27:03

Jeszcze chwila i uzywane telefony beda w ofertach operatorow polskich.Mysle ze komisy padna.

Odpowiedz

2. BKX
0

2014-07-16 11:54:16

Ostatnio trochę drogo, dawniej w 89,90 można było kupić sensowny telefon, teraz nawet 2 letnie S3 kosztuje tam 169 zł, a w salonie 299...

Odpowiedz

4

2014-07-16 11:38:09

Nic ciekawego... Przydały by się obniżki na telefony premium - i to jakieś konkretne.

Odpowiedz