DAJ CYNK

Wakacyjna promocja w Premium Mobile

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3412

Premium Mobile zachęca do przeniesienia numeru do swojej sieci. Każdy kto to zrobi w czasie wakacji, pierwszy miesiąc korzystania z usług dostanie za darmo.Premium Mobile zachęca do przeniesienia numeru do swojej sieci. Każdy kto to zrobi w czasie wakacji, pierwszy miesiąc korzystania z usług dostanie za darmo.

Promocja potrwa do końca wakacji, czyli do 31 sierpnia 2018 roku. Klienci, którzy zdecydują się w tym czasie podpisać umowę z Premium Mobile i przenieść swój numer do tej sieci, otrzymają darmowy pierwszy miesięczny abonament. Oferta dotyczy zarówno numerów przeniesionych z ofert na kartę, jak i tych z ofert abonamentowych.

Aby przenieść numer do Premium Mobile, wystarczy odwiedzić punkt sprzedaży sieci, wydać odpowiednią dyspozycję telefonicznie lub dokonać zakupu przez Internet. Data przeniesienia numeru nie ma znaczenia, liczy się tylko data podpisania umowy. Można więc ją podpisać na przykład w sierpniu, a numer przenieść dopiero w listopadzie. Wtedy wysokość pierwszego miesięcznego abonamentu nadal wyniesie 0 zł.

Nasza promocja trwa przez cały okres wakacji. Pozwala klientom zaoszczędzić na kosztach abonamentu, aby nie martwili się podczas wypoczynku o usługi telekomunikacyjne. Jest to doskonała okazja, aby podczas letnich podróży korzystać do woli z połączeń do najbliższych, przesyłać zdjęcia i wiadomości tekstowe oraz surfować bez ograniczeń w internecie - powiedział Dariusz Chlastawa, wiceprezes zarządu Premium Mobile.

Wakacyjna promocja w sieci Premium Mobile dotyczy trzech taryf: Freedom1, Freedom2 oraz Freedom3. Z promocji wyłączona jest taryfa FreedomPL. Promocja łączy się z ofertą obowiązującą dla Abonamentu Rodzinnego - klient otrzymuje wszystkie zniżki związane z większą liczbą numerów na swoim koncie.

Co ważne można było wprowadzić naszą promocję m.in. dzięki temu, że nasza strategia zakłada niskokosztowość i niewydawanie pieniędzy na drogie kampanie reklamowe, celebrytów czy znanych piłkarzy. Po co zmuszać Klienta aby płacił za nasz marketing w cenie swojego abonamentu? - dodał Dariusz Chlastawa.

Zobacz: Gdzie przenieść numer na kartę? Poradnik po śmierci sieci Folx

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Premium Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu