DAJ CYNK

Wakacje od abonamentu w Netii

02.07.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 1970

Ważne 2

1

W ramach nowej oferty pod hasłem "wakacje od abonamentu w Netii", przez 3 miesiące cena Internetu lub Internetu + TV, wynosi 1 zł za usługę.W ramach nowej oferty pod hasłem "wakacje od abonamentu w Netii", przez 3 miesiące cena Internetu lub Internetu + TV, wynosi 1 zł za usługę.

W nowej, wakacyjnej ofercie Netii stacjonarny dostęp do Internetu przez pierwsze 3 miesiące kosztuje 1 zł miesięcznie. Od czwartego miesiąca kontraktu, cena wynosi 49,90 zł miesięcznie, a z rabatem smartDOM jest o 10 zł tańsza (39,90 zł). W przypadku łączy światłowodowych możliwe jest przyspieszenie Internetu do 300 Mb/s w cenie 69,90 zł oraz do 900 Mb/s w cenie 89,90 (po okresie promocyjnym, w którym usługi są dostępne za 1 zł).

Promocją objęte są także pakiety Internet + telewizja.

Wakacje od abonamentu w Netii dostępne są zarówno do nowych, ale i obecnych klientów Netii. Lista punktów sprzedaży Netii jest dostępna na stronie firma.netia.pl/salony. Usługi Netii, również z rabatem smartDOM, dostępne są także w ponad 180 salonach Cyfrowego Polsatu i Plusa w całej Polsce.

Dodatkową propozycją na wakacje jest usługa monitoringu mieszkań lub domów. Klient otrzymuje wybraną wersję kamery (do zastosowań wewnątrz lub na zewnątrz), podłącza ją do prądu, a następnie łączy się z Internetem. Od tego momentu widzi, poprzez aplikację, co dzieje się w mieszkaniu lub domu. Można monitorować dom lub jego otoczenie z dowolnego miejsca na świecie, na dowolnym urządzeniu: smartfonie lub laptopie. Po 3 miesiącach za 1 zł, usługa kosztuje 29,90 zł miesięcznie.

Zobacz: Oferta Netii w sieci sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa
Zobacz: Cyfrowy Polsat ma już 66% akcji Netii

Źródło tekstu: Netia

Komentarze
Zaloguj się