DAJ CYNK

W Plusie ofertę Ja+ Abonament można mieć przez pół roku za darmo

29.12.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6500

Ważne 6

12

Plus rozpoczął kampanię promującą ofertę Ja+ Abonament, z której do pół roku można korzystać za darmo.



Plus rozpoczął kampanię promującą ofertę Ja+ Abonament, z której do pół roku można korzystać za darmo.

Oprócz półrocznego darmowego abonamentu, Plus podwaja pakiet internetowy do wykorzystania na terenie kraju - w ofercie za 49,99 zł miesięcznie (49,99 zł dla przenoszących numer) zamiast 7 GB dostaniemy 14 GB. Do usługi można dokupić smartfon lub inne urządzenie, na przykład... telewizor. Plus poleca:

  • Honor 7X - 1 zł na start, a potem 87,99 zł miesięcznie (raty: 36 x 28 zł),
  • Huawei P9 Lite (2017) - 1 zł na start + 79,99 zł miesięcznie (raty: 36 x 20 zł),
  • Samsung Galaxy S8 - 99 zł + 148,99 zł miesięcznie (raty: 36 x 89 zł),
  • Samsung Galaxy A5 (2017) - 1 zł na start + 94,99 zł miesięcznie (raty: 36 x 35 zł),
  • Samsung Galaxy J5 (2017) - 1 zł na start + 83,99 zł miesięcznie (raty: 36 x 24 zł),
  • Samsung UHD Smart TV 55 UE55MU6172 - 199 zł na start + 133,99 zł miesięcznie (raty: 36 x 74 zł).

Więcej szczegółów na stronie www.plus.pl/super-abonament.


Źródło tekstu: Plus, wł

Komentarze
Zaloguj się
56. ~syska
0

2018-01-03 07:52:21

nie opłaca się bo wtedy bierzesz umowę na 36 miesięcy i 36 rat żeby dostać te pół roku za darmo abonamentu a telefony mają cholernie drogie

Odpowiedz

55. ~
-1

2017-12-31 06:24:46

Punk, prepaid najtaniej wychodzi też w Plusie a dokładnie Plushu. Odpalasz 5 doładowanie gratis i wyjdzie 20zl za no limit i 15GB a uwzględniając promocje doładowań,które Plus ma w zasadzie prawie co miesiąc, to jeszcze taniej wyjdzie.Rozumiem, że w TM łapiesz się na 90dni gratis a z doładowaniem wyjdzie 120dni. Sposób dobry, przetestujesz jakość sieci jak i obsługi ;) chociaż lepiej żeby nie było konieczności.

Odpowiedz

54. ~Punk
1

2017-12-31 00:47:39

Ja już podziękowałem Plusowi i idę na 4 miesiące do T-Mobile, potem tam gdzie będzie taniej w pre paid gdyż aktualnie abonament nie ma sensu.Po co mi kaganiec na 2 czy 3 lata, kiedy pre paid`a mogę zmienić z dnia na dzień.

Odpowiedz

53. ~Jo
0

2017-12-30 16:19:36

52. wlo : Większość niestety doczyta regulamin tej oferty i podpisywanej umowy do końca jej pierwszego zdania czyli ".. 6 miesięcy za zero złotych.."

Odpowiedz

52. wlo
0

2017-12-30 14:21:01

51 - właśnie w tej ofercie można wybrać opcjonalnie różne taryfy - elastyczną (tę, którą Ty masz na myśli) i "zwykłą" ;-)To, że operator promuje lepiej marketingowo wyglądające 6 miesięcy za zero złotych... No cóż... Polacy nie są idiotami podobno. Wybiorą lepszego operatora.

Odpowiedz

51. ~
0

2017-12-30 14:07:57

@ 50 - może i są inne oferty ale mówimy o tej ofercie, o której mowa w artykulewww.plus.pl/super-abonamentAle sam przyznasz ze takie przedstawienie oferty powinno być karane przez UOK czy inną instytucję, ludzie szczęśliwi że abonament 49.99 zł i przez pół roku za darmo... ale potem co? od 13 miesiąca 2 razy tyle trzeba płacić...

Odpowiedz

50. wlo
1

2017-12-30 13:32:16

49 - to nie jest jedyna oferta promocyjna Plusa... Fajnie by było, gdybyś nie był tak zaciekle zatwardziały w fałszowaniu rzeczywistości ;-)

Odpowiedz

49. ~
0

2017-12-30 13:24:21

@ 22 - nie wiem czy doczytałeś w ich ofercie ale......49,99 zł brutto Abonament przez pierwsze 12 miesięcy, 0 zł przez 6 mies.a potem....99,98 zł Abonament od 13 miesiącaWięc musisz jeszcze raz obliczenie zrobić :) wychodzi ponad 62 zł / miesiąc....

Odpowiedz

48. wlo
1

2017-12-30 12:42:49

kowal2200 - ja tam "zaprotestuję" podając adres do zielonej faktury w domenie orange.pl ;-)

Odpowiedz

47. ~
0

2017-12-30 06:43:10

Jeśli przenosisz kilka numerów, to do Plusha, zdecydowanie korzystniej wychodzi. Za no limit i 15GB zapłacisz 20zl a telefony na wolnym rynku bądź w sklepie kup, wyjdzie podobnie a może nawet taniej. Telefony u operatorów opłaca się brać jedynie na przedłużenie umowy i to jak umiesz negocjować i jeżeli operator ma takie w ofercie. W Plusie można wyrwać niezły sprzęt ale nie przy przenoszeniu numeru.

Odpowiedz

46. ~
-1

2017-12-30 06:00:49

A co do reklamy, to w miarę , były zdecydowanie lepsze. Jednak sama Tamara jest super ;)

Odpowiedz

45. ~
0

2017-12-30 05:58:11

Ja właśnie chce przejść do Plusa ale z kilkoma numerami więc bardziej interesuje mnie oferta rodzinna ale nie ma takich promocji.

Odpowiedz

44. kowal2200
1

2017-12-29 23:08:35

Też jestem oburzony likwidacją Plusnetu, założyłem nawet wątek na Plusforum, dopisujcie się w dziale inne tematy

Odpowiedz

43. ~Golomo
-2

2017-12-29 22:06:35

Elegancko. Przez pół roku można sporo zaoszczędzić :) Do tego 2 razy więcej internetu - bardzo fajna oferta Plusa.

Odpowiedz

42. ~Jo
1

2017-12-29 21:29:09

36. Patryk7588 : Miałem i abo i kartę (już nie mam), u mnie to nie hulało na tyle dobrze, żebym chciał dopłacać za wyłącznie sam "prestige" bycia w Plusie? Ale to nie znaczy, że ktoś inny jest tak zadowolony z usług tej sieci, że chce właśnie w niej płacić swoje rachunki. Demokracja jest :P (podobno).

Odpowiedz