DAJ CYNK

W Play wraca rabat za cykliczną płatność kartą Mastercard

21.11.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4366

Ważne 2

2

Za dodanie Cyklicznej Płatności Kartą jako metody opłacania faktur fioletowa sieć daje 5 zł zniżki przez maksymalnie 6 miesięcy.



Za dodanie Cyklicznej Płatności Kartą jako metody opłacania faktur fioletowa sieć daje 5 zł zniżki przez maksymalnie 6 miesięcy.

Operator sieci Play reklamuje Cykliczną Płatność Kartą jako wygodny sposób opłacania rachunków. Faktura będzie się płaciła sama co miesiąc, nie trzeba pamiętać o opłatach czy wpisywać ponownie danych do przelewu - napisał na swoim blogu rzecznik prasowy fioletowej sieci, Marcin Gruszka.

Tym razem usługę można aktywować w jednym z wymienionych na tej liście salonów sieci Play. Oczywiście rabat 5 zł miesięcznie przez maksymalnie pół roku dotyczy tylko cyklicznej płatności kartą Mastercard. Jak obiecuje Marcin Gruszka, konsultanci we wszystkim (salonach - przyp. red.) pomogą i będziecie się mogli cieszyć przez pół roku rabatem i spokojną głową. Pamiętajcie, że karta musi być tej samej osoby, na którą jest abonament!

Łącznie można zaoszczędzić 24 zł, po uwzględnieniu, że za każdą płatność pośrednik bierze 1 zł. Promocja trwa do 31 sierpnia 2018 roku.

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
15. ~tl
0

2017-11-23 12:00:14

@14 Ale przecież nikt ci nie każe nic aktywować. Nie ma przymusu, korzysta kto chce. A jak byś chciał to płatnośc kartą włączysz i przez Play24.

Odpowiedz

14. ~zmarek33
1

2017-11-23 08:16:35

jechać do salonu najbliższego salonu za 100 zł 200 km, żeby zaoszczędzić 24 zł. Mam kartę MasterCard i mógłbym te płatności cykliczne aktywować, ale nie na takich warunkach, bo na głowę jeszcze nie upadłem. to wpadł na pomysła takiej oferty? To antyreklama i dla Playa i dla MasterCard

Odpowiedz

13. orson_dzi
0

2017-11-22 12:25:03

@12 Ostatnio chcieliśmy, ale nie było nic ciekawego. Pisać o tym oby pisać nie ma sensu.

Odpowiedz

12. ~@
0

2017-11-22 12:01:05

Poprosiłbym o ifno odnośnie darmowych aplikacjach na andka. Fajne było. Kto za?

Odpowiedz

10. ~darek032
0

2017-11-22 10:39:06

W menu play *111# mam promocję 12 gb za 20zł pakiet świateczny

Odpowiedz

9. ~tl
-1

2017-11-22 09:03:08

Polaczki i Janusze w komentarzach wyżej powalają :D Nie chcesz korzystać nikt ci nie karze iść do salonu.

Odpowiedz

8. ~FazaFM
0

2017-11-22 08:40:17

Przecież w zakładce faktury samemu można aktywować cykliczna płatność karta. Czegoś tu nie rozumiem ...

Odpowiedz

0

2017-11-22 08:29:53

Poprzednia wersja tej promocji była lepsza, kto za 24 zł będzie w salonowych kolejkach stał?

Odpowiedz

6. ~Janek
0

2017-11-22 06:30:26

Jejku... Grucha.. skąd te super oferty? Ciekawsze nie było?

Odpowiedz

5. ~1,2,3
-1

2017-11-21 23:24:06

pośrednik pobiera 1zł, a ty za te durne wpisy ile?

Odpowiedz