DAJ CYNK

W ofercie Netii łączą o przypływnościach do 900 Mb/s

22.03.2017

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 44

Ważne 7

5

Netia rozpoczęła sprzedaż usług na łączach zmodernizowanych do standardu światłowodowego. W najszybszej opcji oferowane są prędkości do 900 Mb/s.Netia rozpoczęła sprzedaż usług na łączach zmodernizowanych do standardu światłowodowego. W najszybszej opcji oferowane są prędkości do 900 Mb/s.

Bazowy wariant dostępu do internetu na zmodernizowanych sieciach to 100 Mb/s za 49,90 zł, ale dostępne są również dwie szybsze opcje: do 300 za 59,90 zł oraz do 900 Mb/s za 79,90 zł.

Ciekawie wyglądają ceny pakietów Internet stacjonarny + telewizja (zwana Telewizją Osobistą). W opcji do 100 Mb/s z pakietem TV Standard (109 kanałów, w tym 51 HD) od czwartego miesiąca pakiet kosztuje 79,90 zł (pierwsze 3 m-c są w promocji o czym niżej). Za przyspieszenie Internetu do 300 Mb/s dopłacić trzeba 10 zł miesięcznie, a do 900 Mb/s kolejne 20 zł miesięcznie.
Odpowiedniki wymienionych ofert świadczone na łączach w starszych technologiach (do 20 lub do 50 Mb/s) są o 10 zł miesięcznie tańsze.

Zarówno w przypadku ofert pakietowych (internet + TV), jak i zakupu dowolnego samodzielnego dostępu do Internetu na sieci własnej Netii, przez pierwsze 3 miesiące za usługi płaci się tylko połowę ceny.

Do każdej umowy na usługi na sieci własnej Netii operator dodaje również za darmo usługę mobilną z nielimitowanymi połączeniami i pakietem 1 GB danych (operator wycenił wartość na ok. 30 zł miesięcznie).

Operator dodaje także czasowo inne bonusy. Klienci w pierwszym miesiącu otrzymują dostęp do pełnej oferty prawie 200 kanałów (w tym około 100 w HD) oraz usługi o nazwie Giganagrywarka, która pozwala m.in. na oglądanie wybranych kanałów nawet do 7 dni wstecz i nagrywanie nieograniczonej liczby kanałów jednocześnie, nawet przy braku prądu w mieszkaniu. Po okresie promocyjnym Giganagrywarka kosztuje 15 zł miesięcznie.
Na 3 miesiące za darmo i bez zobowiązań operator oferuje dostęp do usługi HBO GO. W ofercie jest też usługa Multiroom, której koszt wynosi 10 zł miesięcznie.

Źródło tekstu: Netia, wł

Tagi: netia
Komentarze
Zaloguj się