DAJ CYNK

W nju mobile promocja z gadżetami na początek szkoły

29.08.2016

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4023

Ważne 4

1

Nju mobile przygotował promocję z okazji powrotu uczniów do szkoły. A w promocji do wyboru 4 gadżety.

Nju mobile przygotował promocję z okazji powrotu uczniów do szkoły. A w promocji do wyboru 4 gadżety.

Na czym polega promocja? Należy zamówić nju z rachunkiem (nju buzz) lub nju internetowy (oferta mobilnego internetu), a następnie numer zamówienia podać na specjalnej stronie.

Na liście prezentów znalazły się:

  • kubek porcelanowy,
  • myszka USB,
  • pamięć 32 GB (USB),
  • zestaw lunch box.

Gadżet zostanie wysłany kurierem na wskazany adres po pierwszym pełnym okresie rozliczeniowym. Promocja trwa do 11 września.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: wł

Tagi: nju mobile
Komentarze
Zaloguj się
17. ~
1

2016-08-30 00:50:03

@16, a kogo to obchodzi? Ważne, że darmo. Polak i tak zeżre. Przypomniało mi się jak kiedyś za rozwiązanie krzyżówki z gazety miejskiej dostałem... plastikową miseczkę z... logo sponsora gazety. Miseczka do niczego się nie nadawała, posłużyła do pomieszania farby do podmalowania jakichś braków i... popękała od samego istnienia w świetle i powietrzu :D Podobnej jakości gratisy są w nju.

Odpowiedz

16. ~pabloki
-1

2016-08-29 23:10:44

te kubki to atestowane? zeby nie było jak ze szklankami w pewnej sieci fastfood. myszki na usb ? archaizm i pewnie jak ze sklepu za 5zł. pamięc usb 32 GB - to ja wole kartę w telefonie +adapter. zestaw lunch box ? a warte to chociaz 1,49 bo ostatnio widzialem w markecie taki zestaw przecenione z 14,90 na 1,49 brandowany markowym producentem.

Odpowiedz

15. ~ktos nowy
1

2016-08-29 19:53:49

@1- ja tez tak zrobiłem i jest git w styczniu aktywuje w ruter i mam 80 GB

Odpowiedz

14. xander21
-2

2016-08-29 19:34:45

@12 To prawda. Ale niestety zawsze z tyłu za innymi.

Odpowiedz

13. ~
2

2016-08-29 19:23:09

Orientuje się ktoś jaki model myszy dają i czy jest bezprzewodowa?

Odpowiedz

12. ~
1

2016-08-29 19:22:43

@10: Nju często poprawia ofertę - dodaje nowe pakiety, wprowadza promocje.

Odpowiedz

11. ~~~~
-1

2016-08-29 18:52:31

Są jeszcze stare startery playa 45zł 100GB i możliwe ale czesto lejkowali po 200GB 300GB a nawet 500GB.

Odpowiedz

10. ~~~~
-1

2016-08-29 18:50:53

@8 za pół roku i dłużej to i oferty sie zmienią. A w nju bedzie dalej to samo.

Odpowiedz

9. ~
0

2016-08-29 18:27:40

@7: "Gadżet zostanie wysłany kurierem na wskazany adres po pierwszym pełnym okresie rozliczeniowym. Promocja trwa do 11 września."

Odpowiedz

8. ~
1

2016-08-29 18:16:42

@6play ma teraz tą opcję za 49zł i z lejkiem 1Mb/s. Poza tym po 6 miesiącach Nju daje 80GB za 29zł, a przez te 6 miesięcy nie trzeba korzystać z karty, więc tylko zapłacimy po 9zł za pierwsze 3 miesiące. Po roku 100GB, a po 2 latach 120GB.

Odpowiedz

7. ~
1

2016-08-29 18:15:05

Jest haczyk tej promocji:" Promocja dostępna jest dla obecnych, jak i nowych klientów nju mobile (...) który spełniłącznie następujące warunki:numer aktywowany w nju mobile w wyniku zarejestrowanego w Promocji zamówieniabędzie aktywny w ofercie nju z rachunkiem w planie taryfowym nju buzz lub w planie njuinternetowy przez co najmniej jeden okres rozliczeniowy"Czyli jak nowy klient może złożyć zamówienie skoro musi być w sieci przynajmniej miesiąc, a promocja trwa do 11 września? Chyba, że dostaniemy gadżet dopiero po miesiącu, a rejestrować można już teraz?

Odpowiedz

6. ~~
0

2016-08-29 18:11:39

Ale z was Janusze biznesu. Przecież Play ma taniej.nju 29zł = 40GBplay 45zł=100GB,15zł więcej to w nju 20GB, 60GB by kosztowało.lejek play 2Mbps, nju 1Mbps

Odpowiedz

5. ~
2

2016-08-29 18:11:03

@2 właśnie przed chwilą zrobiłem to samo, tylko jest pewien szczegół w regulaminie:"W przypadku, gdy Abonent osiągnął Próg stażowy 1, po czym przez 6 kolejnych, pełnych okresów rozliczeniowych nie wykonał żadnych połączeń wychodzących, w tym nie wysłał SMS-a, MMS-a lub nie skorzystał z transmisji danych, numer Abonenta zostanie przeniesiony do oferty nju na kartę z początkiem kolejnego okresurozliczeniowego,.33. Abonent zostanie poinformowany SMS-em oraz e-mailem z miesięcznym wyprzedzeniem (tj. po upływie 5 pełnychokresów rozliczeniowych) o zbliżającym się terminie przeniesienia do oferty nju na kartę.33.1. Jeżeli Abonent w tym czasie wykona połączenie wychodzące, wyśle SMS-a, MMS-a lub skorzysta ztransmisji danych, numer Abonenta nie zostanie przeniesiony do oferty nju na kartę." Czyli trzeba pamiętać o jednym sms/''ie.

Odpowiedz

4. ~~~~
3

2016-08-29 18:07:36

mogliby dodać noce bez limitu w nju internetowym

Odpowiedz

2016-08-29 17:53:42

2 - oto chodzi, cała prawda nic dodać nic ująć.

Odpowiedz