DAJ CYNK

W Netii światłowodowy Internet z telewizją można mieć przez 6 miesięcy za darmo

07.11.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 2133

Ważne 0

0

Netia wprowadza nową ofertę, w ramach której Internet światłowodowy solo oraz w pakietach z telewizją jest darmowy przez 6 miesięcy (przy umowie na 24 miesiące), a potem kosztuje odpowiednio 50 i 70 zł miesięcznie.

Od 7 listopada 2018 roku w Netii obowiązuje nowa oferta promocyjna, w ramach której światłowodowy dostęp do Internetu (opcja podstawowa: do 150 Mb/s, maksymalna do 900 Mb/s) oraz pakiety z Elastyczną Telewizją Osobistą dostępne są przez 6 miesięcy za darmo. Jeśli zdecydujemy się na sam dostęp do Internetu, od 7. miesiąca zapłacimy 50 zł miesięcznie. Pakiet z Telewizją Osobistą w wariancie Elastycznym, w którym abonent samodzielnie dobiera ofertę programową spośród prawie 220 kanałów (blisko 120 w HD), pogrupowanych tematycznie w około 20 pakietach (w cenie minimalnej 35 zł), po półrocznym darmowym okresie zapłaci 70 zł miesięcznie.

Liga Mistrzów UEFA również pół roku gratis

Ofertę telewizyjną można wzbogacić między innymi o pakiet kanałów i serwisów PPV Polsat Sport Premium, w których dostępne są transmisje na żywo wszystkich meczów Ligi Mistrzów UEFA i najważniejszych spotkań Ligi Europy UEFA. Pakiet ten przez 6 miesięcy dostaniemy w prezencie, a później jego cena wyniesie 30 zł/miesiąc.

Coś dla wymagających i mobilnych

Jeśli szybkość Internetu na poziomie 150 Mb/s to dla nas za mało, możemy zwiększyć tę wartość za dopłatą (płatne od 7. miesiąca). Za dodatkowe 20 zł miesięcznie nasze łącze może przyspieszyć ddo 300 Mb/s, a za 40 zł miesięcznie nawet do 900 Mb/s. Ponadto można też dokupić między innymi usługi telefonii komórkowej No Limit (połączenia, SMS-y i MMS-y) z pakietem internetowym 2 GB. Po 6 miesiącach gratis zapłacimy za to dodatkowo 20 zł miesięcznie.

Bardziej zaawansowani użytkownicy oraz małe firmy i mikro-przedsiębiorcy (SOHO) mogą zakupić usługi internetowe ze stałym adresem IP (dostępność zależna od technologii dostępowej). Również w tym przypadku przez pół roku usługa jest darmowa, a następnie kosztuje 10 zł miesięcznie.

smartDOM

W ponad 470 salonach Plusa i Cyfrowego Polsatu na terenie całego kraju, klienci Grupy Cyfrowy Polsat mogą kupić usługi Netii z rabatem smartDOM (-10 zł miesięcznie).

Zobacz: Netia w III kwartale 2018 roku - stabilne wyniki finansowe i ubytek klientów usług stacjonarnych
Zobacz: Cyfrowy Polsat też daje pół roku za darmo na Święta
Zobacz: Święta w Plusie: każdy abonament 6 miesięcy za darmo i sprzęt w atrakcyjnych cenach

Źródło tekstu: Netia

Komentarze
Zaloguj się