DAJ CYNK

W Klucz Mobile znowu tańsze połączenia na Ukrainę

21.11.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 2302

Ważne 0

1

Promocja dotyczy połączeń na numery sieci komórkowej Kyivstar oraz numery stacjonarne.



Promocja dotyczy połączeń na numery sieci komórkowej Kyivstar oraz numery stacjonarne.

W ramach dostępnej od 20 listopada bieżącego roku promocji w sieci Klucz Mobile minuta połączenia na numery w ukraińskiej sieci Kyivstar kosztuje 0,29 zł. Aby skorzystać z promocji, należy ją włączyć kodem *136*11*14#. Aktywacja nastąpi w ciągu 24 godzin. Opłata za połączenie do pozostałych sieci komórkowych na Ukrainie wynosi 0,59 zł za minutę.

Zobacz: Regulamin promocji "Tańsze połączenia na numery komórkowe na Ukrainie (sieć Kyivstar)"

Ponadto wciąż taniej można dzwonić na ukraińskie numery stacjonarne, która w ramach promocji wynosi 0,39 zł za minutę (standardowa opłata to 0,59 zł za minutę).

Zobacz: Regulamin promocji "Tańsze połączenia na numery stacjonarne na Ukrainie"

Obie powyższe promocje trwają do odwołania.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
11. ~~
0

2017-11-22 20:29:31

A czemu tak wszyscy operatorzy uparli się na Ukrainę i na tą jedną sieć? Rozumiem gdyby połączenia do wszystkich sieci w Ukrainie były w tej samej cenie. Tam działa przecież kilka sieci komórkowych, po drugie i tak większość osób z Ukrainy korzysta z Vibera, więc rozmów telefonicznych w tamtym kierunku jest raczej mało, chyba że muszą zadzwonić do osób które nie mają smartfonów, ewentualnie korzystają z PLAY bo tam do kilku sieci jest 29 gr/minutę .A kiedy takie stawki na rozmowy do UE ??

Odpowiedz

10. ~olim
0

2017-11-21 19:54:40

Wole Kluczmobile niz Play za 25zl mam no-limit 10GB oraz 250min na Kyivstar.Dodatkowo za 50zl mam 100GB i prawdziwe LTE.W Play kilka razy bylem w UE non-stop problem z polaczeniami i z uslugami.W Kluczmobile takiego problemu nie mialem.Jestem z Kluczmobile od 1 dnia przenioslem do nich numer z Play abonament.Play ma wiecznie problem LTE max 1Mb/s.A w Kluczmobile od 80-100Mb/s.Duzo jezdze po Polsce i ani razu nie mialem problemu z siecia Kluczmobile.

Odpowiedz

9. wlo
0

2017-11-21 18:38:40

7 - wiec kto potrzebuje z pewnością korzysta ;-)Ja nie potrzebuję, więc nie to zupełnie nie obchodzi. Pewnie jak każdego z Was dotychczas komentujących?

Odpowiedz

7. ~Gosc
0

2017-11-21 18:35:07

W Lycamobile jest od dwóch miesiecy 19gr za minute do kyivstar...

Odpowiedz

6. ~
0

2017-11-21 16:52:37

Zupełnie nie rozumiem tego nabijania się z Klucza. O ile zapewne niezbyt wielu Polaków dzwoni na Ukrainę, to jednak na pewno są tacy, a do Zachodniej Europy to już bez wątpienia dzwoni bardzo wielu i dla nich jest to najtańsze połączenie.

Odpowiedz

5. wlo
0

2017-11-21 16:37:26

toms - no właśnie mogą skorzystać! Chyba, że Klucz wyłącza możliwość skorzystania z usługi przez Ukraińców?Plus to chyba nawet po ukraińsku reklamuje usługę z ceną 19 groszy do tej sieci, o której mowa w newsie?

Odpowiedz