DAJ CYNK

W czwartek kolejna konferencja Play

16.08.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5365

Ważne 7

5

Sieć Play zapowiedziała kolejną wakacyjną konferencję prasową. Będzie nowa usługa i "przydatny gadżet".

Sieć Play zapowiedziała kolejną wakacyjną konferencję prasową. Będzie nowa usługa i "przydatny gadżet".

Wakacje wakacjami, tymczasem mamy do pokazania nową ciekawą ofertę. Ofertę trochę wakacyjną, bo związaną z fajnym spędzaniem wolnego czasu ;-) Jak spojrzycie na zaproszenie to pewnie zorientujecie się "o co cho" - czytamy we wpisie na blogu rzecznika sieci, Marcina Gruszki.



O ile Play nie zaskoczy nas ofertą tanich biletów do kina, to zapewne chodzi o komercyjne uruchomienie platformy Play TV (jej testy zakończone zostały w sierpniu). Oprócz tego zapowiedziany został "fajny i przydatny gadżet", który jest na prywatnej liście zakupowej rzecznika.

Konferencja rusza 18 sierpnia o godzinie 11:00. Wieczorem tego samego dnia odbędzie się streaming, podczas którego rzecznik sieci odpowie na nurtujące klientów pytania dotyczące nowej usługi.

Źródło tekstu: Play, wł

Komentarze
Zaloguj się
22. ~Ogi
0

2016-08-18 09:29:10

No słabiutko! Coś potencjał wróżbiarstwa sięgnął bruku. Tylko parę wpisów roszczeniowych. Żadnych żądań typu "ja korzystam z ich usług to niech mi płacą!" Rozpieściły i rozleniwiły was bonusy za rejestrację!

Odpowiedz

21. ~nuda
0

2016-08-17 10:21:33

@20 to zmień na tańszego

Odpowiedz

20. zajadacz
0

2016-08-17 09:49:04

A już myślałem, że szykują kolejne podwyżki cen.

Odpowiedz

19. jedrek
-2

2016-08-16 20:53:29

Play się już zwija, żadne konferencje nie pomogą. Zamiast coraz więcej stacji bazowych, to przez dewoty osiedlowe demontują stacje. Oglądać od 0:08:47 o sukcesach Play w Krakowie...

Odpowiedz

1

2016-08-16 19:57:18

@12 To nie Play tylko telepolis. Info o konferencjach podaje każdy op na swoich blogach, czy stronach.

Odpowiedz

17. mikkel
2

2016-08-16 19:47:25

Jak widzę kolejny jałowy wpis o konferencji pleja i pod spodem kolejne jałowe dyskusje dzieciaczków w piaskownicy które nie mają nic innego do roboty to mi się odechciewa tego całego telepolisa

Odpowiedz

16. kwistas
1

2016-08-16 19:06:28

Szczerze mówiąc czekam na Play TV, bo aktualnie alternatywy na rynku nie ma za dużo, ciekaw jestem czy dla pre-paid będzie to dostępne.

Odpowiedz

15. ~Maciej Felczar
-1

2016-08-16 18:56:26

Może w końcu poinformują nas o końcu awarii RBM Collect z której od ponad miesiąca nie można uruchomić darmowych dni bez limitu za kody z redbulla :((((To chyba najdłuższa awaria jaka ma miejsce w sieci komórkowej. Głuchy telefon za tą awarię powinni dostać w tym roku>

Odpowiedz

14. ~Opos
-2

2016-08-16 18:56:04

Play to jedyna sieć, która tak bardzo nagłaśnia temat swoich KONFERENCJI. Po prostu szok. Czemu inni jakoś normalnie wprowadzają oferty a ten play musi to robić z takim dziwnym nagłaśnianiem. Będzie konferencja!!!!!!! Szykujcie się na "Super" promocje. Po prostu szok.

Odpowiedz

13. ~
2

2016-08-16 18:27:07

12 "i dajcie innym miejsce i czas" - a czy ktoś zabrania innym robić konferencje?

Odpowiedz

12. ~
-2

2016-08-16 18:24:07

Czy Play nie ma nic do roboty? Co chwilę konferencja..... Ja wiem, że chcą ciągle być na ustach wszystkich, cały czas w necie i na tapecie ale to już nudne jest..... Zejdźcie już ze sceny i dajcie innym miejsce i czas.

Odpowiedz

11. ~
0

2016-08-16 18:22:32

Pokemon Go?

Odpowiedz

10. ~Jan
0

2016-08-16 18:20:41

Tylko nie we wsi tylko nie we wsi wypraszam sobie.

Odpowiedz

9. ~pabloki
1

2016-08-16 18:17:10

7 tak to nie ma . tak może mieć tylko wlo w plusie.no, ciekawe czy to oferta kinowa . play zapowiada że troche wakacyjna oferta . jakoś im sie chyba coś pomyliło bo za 14 dni koniec wakacji . po coz więc by robić tą konferencję z tematyka wakacyjną?

Odpowiedz