DAJ CYNK

Virgin znów porównuje - tym razem abonament z Galaxy J5

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6927

Virgin Mobile przypomina, że telefon za złotówkę, to jedynie slogan reklamowy i porównuje swój abonament do oferty konkurencji.Virgin Mobile przypomina, że telefon za złotówkę, to jedynie slogan reklamowy i porównuje swój abonament do oferty konkurencji.

Chcąc kupić telefon w abonamencie dokładnie sprawdź jaki jest koszt faktycznych usług telekomunikacyjnych, a jaką część miesięcznych opłat stanowi rachunek za wybrany smartfon. Następnie sprawdź jak ta oferta wypada w porównaniu do ceny telefonu na wolnym rynku (np. w sklepie internetowym) przy dobraniu do niego usługi prepaid lub SIM-only. Ta druga formuła to usługa abonamentowa, ale bez telefonu - przekonuje w komunikacie Virgin Mobile.

Podobnie jak jesienią 2016 roku, nie mogło zabraknąć wyliczeń matematycznych, które wtedy były powodem do PR-owej potyczki pomiędzy Virginem i T-Mobile. Tym razem jako cel wybrano Samsunga Galaxy J5 2016:Virgin Mobile przekonuje, że wybierając ofertę SIM-only klient zaoszczędzi ponad 230 zł, a do tego nie jest usidlony długim zobowiązaniem o stałych warunkach świadczenia usług.

Zobacz: T-Mobile pokazuje o ile droższa jest oferta Virgin Mobile
Zobacz: Odpowiedź Virgin Mobile na wyliczenia T-Mobile
Zobacz: T-Mobile: Wyliczenia Virgin Mobile nie są dokładne
Zobacz: Virgin Mobile uczy T-Mobile matematyki

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Virgin Mobile, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu