DAJ CYNK

Virgin Mobile z telefonem

29.09.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7421

Ważne 10

13

Kupując starter Virgin Mobile można do niego dobrać jeden z kilku dostępnych modeli telefonów.

Kupując starter Virgin Mobile można do niego dobrać jeden z kilku dostępnych modeli telefonów.

Operator przygotował do wyboru jeden z siedmiu modeli w cenach zbliżonych do ich wartości rynkowych. W ofercie znajdują się:


Telefony wraz ze starterem w wybranej ofercie można zamówić bezpośrednio ze strony Virgin Mobile.

Źródło tekstu: Virgin Mobile; wł

Komentarze
Zaloguj się
24. adik
0

2014-09-29 18:27:07

dla mnie te telefony nic ciekawego do oferty nie dodają,bardziej licze na jakieś nowe pakiety.

Odpowiedz

22. ~??
0

2014-09-29 14:51:36

Myślę ze WM sie nie wybije wysoko w górę,skoro są takie oferty typu Mini Max.

Odpowiedz

21. ~Calm7
0

2014-09-29 14:43:20

niemogłem znaleźc zadnego tematu o plusie więc wklejam tuno to teraz jusz wiecie czemu w plusie sa takie odjazdiwe i wypasione promocjie a teraz czas na podwyszki prątu

Odpowiedz

20. ~Calm7
0

2014-09-29 14:42:03

niemogłem znaleźc zadnego tematu o plusie więc wklejam tu--- no to teraz jusz wiecie czemu w plusie sa takie odjazdiwe i wypasione promocjie a teraz czas na podwyszki prątu

Odpowiedz

19. tiptos
0

2014-09-29 14:23:54

@Wójt słownik to Twój największy wróg z tego co widać

Odpowiedz

18. ~Uni
-1

2014-09-29 13:49:10

Ceny powyższych telefonów (tudzież smartfonów) w Virgin Mobile chociaż faktycznie nie są zawyżone to jednak tak w zasadzie to nie wnoszą na rynek żadnej nowej wartości. Jeśli chcieliby konkurować na rynku sprzętu to nie przedstawili najlepszej oferty cenowej i w zasadzie wszystkie te modele można kupić taniej w sklepach internetowych, zaś na serwisach aukcyjnych można trafić już na znacznie niższe ceny za tego typu sprzęt (nowy egzemplarz z gwarancją). Jeśli zaś chodzi o rynek telekomunikacyjny to w jaki sposób powyższa oferta miałaby niby zachęcić do wybrania usług telko. od Virgin Mobile i utrzymania tej decyzji prze dłuższy okres czasu? Nawet gdyby komuś dajmy na to z lenistwa nie chciało się szukać niższych cen za wybrany model telefonu (smartfonu) i kupił go od VM to przecież za chwile nic go nie powstrzyma przed wrzuceniem karty SIM VM do szuflady bądź kosza oraz wybrania oferty usług od konkurencji.

Odpowiedz

17. Goral
0

2014-09-29 13:48:19

#15 te co widziałem z rok temu były bez brandu (bez logo, fabryczny soft).

Odpowiedz

16. ~ziutasek
0

2014-09-29 13:44:39

Niech dadzą to co w RBM NL2 tylko na kartę i już jestem u nich ... albo to co w nju za 39 zł tylko na kartę ...

Odpowiedz

15. ~
0

2014-09-29 13:33:22

wie ktoś czy Virgin branduje menu i logo telefonu swoim softem ?

Odpowiedz

14. Goral
0

2014-09-29 13:24:52

W Virgin można było dokupić telefon do startera OD SAMEGO POCZĄTKU DZIAŁALNOŚCI POLSCE, po w miarę normalnych cenach. Pamiętam, bo mieli dość rzadko spotykane modele (np. Panasonic). Więc o co chodzi z tym artykułem ? To żadna nowość . Jeszcze w miarę bym zrozumiał gdyby był tytuł /''virgin wprowadza nowe modele do oferty/'' - a tak to trąci ukrytą reklamą , albo niewiedzą że tak jest od wielu miesięcy.

Odpowiedz

13. orson_dzi
0

2014-09-29 13:19:17

@10 Widzisz... miałem o tym napisać ;) . Moze to jakiś specjalny model?:P

Odpowiedz

12. ~Uni
1

2014-09-29 13:17:46

ad 1. & 4. : Bzdury! U dużych operatorów, typu wspomniane Orange telefony poza promocją (bez wiązania się umową terminową) tak naprawdę nie służą celom handlowym, czy też dla osiągania jakiś znaczących wyników sprzedaży. W nawiązaniu do komentarza nr 2. - może i po części omawiane ceny mają odstraszać od kupna detalicznego i zachęcać do wiązania się abonamentem, jednakże bardzie mają one uświadomić klientowi jaką to niby wysoką zniżkę udziela mu się na dany sprzęt, przy podpisaniu z operatorem umowy na usługi telekomunikacyjne. No ale przede wszystkim ceny telefonów poza promocją służą do ustalenia wysokości rabatu udzielanego danemu klientowi, a z kolei wysokość tego rabatu ma na celu określenie ewentualnej kary za zerwanie umowy przed terminem. Wiadomo, że im wyższy rabat udzielony klientowi, tym wyższa kara za zerwanie umowy - dlatego zatem u operatorów ceny sprzętu poza promocja są tak wysokie i nierynkowe.

Odpowiedz

11. Sig
1

2014-09-29 13:14:26

To nie są zle ceny. Weźmy np. taką Lumię 520 - w Neo24 za 449 zł bodajże, jak zerknąć na porównywarkę, to już złabiej, bo widze, że w Media MArkcie jest po 399 zł :-), ale to pokazuje, że te ceny nie są jakieś zawyżone. Co do samej oferty VM, to tak jak mówiłem - mi bardziej leży stara opcja.

Odpowiedz

10. gauri7
0

2014-09-29 13:13:53

Od kiedy to Nokia 301 ma Symbiana....?

Odpowiedz