DAJ CYNK

Virgin Mobile rusza z nową ofertą

17.08.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 35673

Ważne 10

29

Od 18. sierpnia Virgin Mobile wprowadza nową ofertę prepaid z dwoma planami taryfowymi. Oferta Chcę wszystko! to pakiet internetowy LTE, nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci oraz, w droższej wersji, nielimitowane połączenia.

Od 18. sierpnia Virgin Mobile wprowadza nową ofertę prepaid z dwoma planami taryfowymi. Oferta Chcę wszystko! to pakiet internetowy LTE, nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci oraz, w droższej wersji, nielimitowane połączenia.

Nowa oferta Virgin Mobile składa się z dwóch opcji i jednej dodatkowej skierowanej bezpośrednio do użytkowników przenoszących swój numer z innej sieci. Pakiet za 29 zł to 1 GB internetu LTE, darmowe SMS-y do wszystkich sieci i 100 darmowych minut do wykorzystania na rozmowy z dowolnym operatorem. Pakiet 59 zł to 2 GB internetu LTE oraz nielimitowane SMS-y i rozmowy telefoniczne do wszystkich sieci. Dla klientów przenoszących swój numer z innej sieci operator przygotował specjalną, promocyjną ofertę - 49 zł za 2 GB internetu LTE oraz nielimitowane SMS-y i rozmowy telefoniczne. Niezależnie od wybranej opcji, wszyscy klienci mają darmowy dostęp do popularnych aplikacji internetowych takich jak Facebook i Facebook Messenger, Gadu Gadu oraz Ask.fm.

Od września w wybranych szkołach średnich, akademikach i na uczelniach wyższych będą dostępne startery Virgin Mobile. Klienci mogą także liczyć na promocje i akcje specjalne. Użytkownicy Klubu Virgin Mobile dostają liczne zniżki i benefity zarówno na usługi operatora jak i ubrania, dodatki, akcesoria w firmach partnerskich.



Zobacz: Regulamin Oferty Promocyjnej Pakiety #WSZYSTKO
Zobacz: Cennik Oferty Virgin Mobile Polska #ChcęWszystko
Zobacz: Regulamin Promocji Pakiet #DlaMnieSuper dla Przeniesionych
Zobacz: Regulamin Oferty Promocyjnej Aplikacje za FREE

Źródło tekstu: Virgin, wł

Komentarze
Zaloguj się
233. ~abonent
0

2015-02-23 14:10:21

Przed chwilka dzwoniłem w sprawie tej "cudownej" oferty za 29zł na 30 dni. Bajkopisarze z Virgin podpieci pod siec Play ponownie oszukuja i wprowadzaja w błąd oferujac 4GB, które w zasadzie sa 2GB i jak odpowiedział nawiedzony dzieciak z centrali, to póxniej jest lejek 32kb/s, czy coś co nawet zwykłej strony nie otworzy, więc pytam dlaczego tak jest, a chłopczyk mi odpowiada, bo to jest takie zabezpieczenie, żeby pieniądze z konta nie były pobierane. Virgin to totalna porazka na naszym rynku.

Odpowiedz

232. ~cebulak
0

2015-01-09 02:42:27

Czy ktoś potrafi wyjaśnić ten dziwny przyrost liczby użytkowników Virgin Mobile? 17 sierpnia 2014 r. VM wprowadziło powszechnie krytykowane zmiany do swojej oferty , a pomimo to ZYSKALI nowych klientów. Czy to nie dziwne?

Odpowiedz

231. ~magda
0

2014-10-20 03:16:40

Oferuja 10 gb internetu a nie 2 w cenie 59 lub dla przenoszą cych numer 49 czytaj ze zrozumieniem a nie bedziesz ludzi w błąd wprowadzac

Odpowiedz

230. ~Ksiezniczka Ranowalona
-1

2014-09-02 14:13:45

Virgin juz nie jest virgin. Poszla sie rypac.Dotychczasowi klienci pozostana tak dlugo jak dlugo stara taryfa 13 gr/min zostanie zachowana, co, zdaje sie, dlugo juz nie potrwa. Po zlikwidowaniu starej taryfy wszyscy klienci w ciagu tygodnia przeniosa numery do ziemniaka. Doplyw nowych klientow bedzie zerowy. Cos musi sie zmienic, bo inaczej Polska bedzie trzecim krajem na swiecie, po Singapurze i Katarze, z ktorego Virgin Mobile zmuszona byla sie wycofac.

Odpowiedz

229. ~Ksiezniczka Ranowalona
0

2014-09-02 14:13:00

Virgin juz nie jest virgin. Poszla sie rypac.Dotychczasowi klienci pozostana tak dlugo jak dlugo stara taryfa 13 gr/min zostanie zachowana, co, zdaje sie, dlugo juz nie potrwa. Po zlikwidowaniu starej taryfy wszyscy klienci w ciagu tygodnia przeniosa numery do ziemniaka. Doplyw nowych klientow bedzie zerowy. Cos musi sie zmienic, bo inaczej Polska bedzie trzecim krajem na swiecie, po Singapurze i Katarze, z ktorego Virgin Mobile zmuszona byla sie wycofac.

Odpowiedz

228. ~mirekb
1

2014-08-27 21:36:32

tm na zlotym msisdn z bc zwolnil go 24.08.dzis po godz 19 sim zalogowal sie wreszcie do sieci.fajnie ze wlaczają domyslnie blokade premium..tel do cmok ze 48 czekania a nr nieaktywny i 30zl bonusu oraz bezplatna zmiana na bez kompromisów.teraz tylko 10doladowan po10zl+10x5zl bonusu i na rok starczy

Odpowiedz

2014-08-25 15:11:30

29 zostaje na koncie?

Odpowiedz

226. ~luki
0

2014-08-25 14:04:10

W viking mobile za 29zl jest tez no limit sms 2gb i 152min(po 19gr /min) wiec oferta slaba

Odpowiedz

-2

2014-08-25 10:07:24

Nie szkoda Wam marnować wakacji na głupoty? Za tydzień szkoła. :)

Odpowiedz

224. ~abcd
0

2014-08-25 09:54:14

@221Ukryłes komentarz aby inni nie widzieli jaki jesteś włazidupa?Zgrywasz teraz niewiniątko?

Odpowiedz

223. ~abcd
0

2014-08-24 17:19:14

@221Calm7.....wierny piesek, obronił swojego pana, wierny.....zaszczekaj i pomerdaj ogonkiem

Odpowiedz

222. ~
-4

2014-08-24 12:50:47

Calm, daj spokój i nie dyskutuj z tym trollem z aero i neostrady. Niech sobie pisze ale nie ma sensu reagować tylko zgłaszać do usunięcia

Odpowiedz

221. ~Calm7
-4

2014-08-24 12:44:53

220). A Twój rozum wszystko ogarnia? Więc jakiej wielkości masz ten rozum ? :-D

Odpowiedz

220. ~abcd
-1

2014-08-24 12:12:14

Masz rację wlo......Twój mały rozumek nie wszystko ogarnia :-)Nareszcie to sobie uświadomiłeś?Lepiej późno niż wcale

Odpowiedz

219. ~Ja
-1

2014-08-23 07:29:38

Dalej jest +50%, właśnie dostałem po doładowaniu. Stara taryfa oczywiście. Dla mnie ok!

Odpowiedz