DAJ CYNK

Virgin Mobile przedłuża promocję 2013 darmowych SMS-ów do wszystkich sieci

12.04.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8890

Ważne 14

1

Sieć Virgin Mobile postanowiła przedłużyć do 7. maja promocję, w ramach której zamówić można darmowy pakiet 2013 SMS-ów do wszystkich sieci.

Sieć Virgin Mobile postanowiła przedłużyć do 7. maja promocję, w ramach której zamówić można darmowy pakiet 2013 SMS-ów do wszystkich sieci.

Promocja dostępna była od 1. lutego i pierwotnie wygasnąć miała z końcem kwietnia. W ramach oferty klienci otrzymują pakiet 2013 SMS-ów do wszystkich sieci, ważny do końca 2013 roku.

Aby skorzystać z oferty należy wysłać darmowy SMS o treści 2013 na numer 4677.

Źródło tekstu: Virgin Mobile Polska

Komentarze
Zaloguj się
56. ~aaallll1111
0

2013-05-11 22:01:48

mam virgin dzwonie po około 13 gr po polsce do wszystkich i lyca a dzwoniedo usa za 19gr jak się pokazały bo mam telefon na dwi karty i nie zamienię ma inną sieć bo byłem w każdej sieci

Odpowiedz

55. ~mika.147
0

2013-04-24 13:55:25

ja też niedługo pożegnam się z t.m i przejde do v.m :) i to "mobile" i tamto "mobile" ale zupełnie inne oferty

Odpowiedz

54. ~
0

2013-04-19 12:42:26

Tydzień czasu zajęło im przysłanie karty, coś długo... No, ale najważniejsze, że jest.

Odpowiedz

53. ~lord
0

2013-04-15 11:25:39

myślałem że dziś play przebije plusa i da 9 gr ważne msc za doł 30 zł a tu uj duży , więc przechodze do cnoty gdzie 13 gr jest ok i 2 ty esów

Odpowiedz

52. ~
0

2013-04-15 10:49:57

lord. No to sie przenosze.

Odpowiedz

51. ~
0

2013-04-15 10:42:07

Przenosiny są za free, jeszcze Virgin daje extra 8 zł na karcie na start.

Odpowiedz

50. ~
0

2013-04-15 10:37:17

lord. A ile kosztuje pryeniesienie? Placi sie za sim i przesylke? I ile jest na koncie nowej sim?

Odpowiedz

48. ~lord
0

2013-04-15 10:24:01

do tego 2013 esów które i tak nie wykorzystam

Odpowiedz

47. ~lord
0

2013-04-15 10:22:23

ad46 na cnocie jest opcja przenoszenia , ja w pt wypełnilem wniosek dzś mi wyślą papiery razem z simem , w pt max powinno być , zaznacze 27 kwietnia i wtedy będe w ich sieci czyli najtańsza opcja w prepaidzie 13 gr

Odpowiedz

46. ~
0

2013-04-15 10:18:23

a jak sie przechodzi do V.M. ?

Odpowiedz

45. ~lord
0

2013-04-15 09:55:21

jeszcze chwila konferencja , ciekawe co pokażą te miglance

Odpowiedz

44. wiklef
0

2013-04-15 08:47:54

@43 - ciekawe czym zdziwiony... coraz więcej ludzi niedługo przeskoczy

Odpowiedz

43. ~
1

2013-04-15 08:24:33

Byłem w sobotę zarejestrować 2 numery swoich rodziców z T na kartę , używane od jakiś 7 lat, jeden pójdzie to Virgin a drugi do Play. Pan w salonie T był bardzo zdziwiony że uciekamy z T.

Odpowiedz

42. jbe
0

2013-04-14 18:15:17

Dla mnie rwelacja przeniosłem numer z mBank we wrześnu 2012 i tam nie wrócę, brakuje mi tylko jescze by były darmowe rozmowy w sieci jak w PLAY po doładowaniu. Dla dzwoniących z PLAY(i posiadającym darmowe do PLAY) macie również darmowe do Virginmobile. Zasięg PLAY/ORANGR i PLUS, najlepiej w mojej okolicy (sprawdziłem) wybrać ręcznie operatora np. PLUS i działa wysmienicie. Trzeci operator PLUS możliwy do wyboru tylko w przeniesionych numerach do Virginmobile.

Odpowiedz

40. ~MADMAX
0

2013-04-14 10:31:28

Gdyby zaoferowali tańszy internet oferta byłaby dla mnie doskonała i z pewnością przeniósłbym numer.

Odpowiedz