DAJ CYNK

Virgin Mobile podwaja pakiety za #Półdarmo

27.12.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8870

Ważne 6

8

Od teraz klienci korzystający z oferty #Freemium aktywując dowolny pakiet minut, sms-ów i danych otrzymają podwojone ich zawartości za tę samą cenę.



Od teraz klienci korzystający z oferty #Freemium aktywując dowolny pakiet minut, sms-ów i danych otrzymają podwojone ich zawartości za tę samą cenę.

Virgin Mobile podwaja pakiety za #Półdarmo, które są dostępne w ramach bezpłatnej oferty #Freemium. Po aktywacji dowolnego pakietu za tę samą cenę jego wartość zostanie podwojona. Na przykład aktywując pakiet 30 minut za 3 zł klient otrzyma dodatkowe 30 minut, czyli łącznie 60.

To samo dotyczy pakietów SMS oraz Internetu i "All in One". Ważność każdego z pakietów jest zgodna z ważnością #Freemium. Podwojenie nie obejmuje promocyjnych pakietów Internetu 1 GB za 2 zł oraz 10 GB za 10 zł.

Dowolny pakiet minut, SMS-ów, Internetu oraz "All in One" można aktywować korzystając z kodów USSD. Odpowiedni kod należy wpisać w telefonie i zatwierdzić przyciskiem połączenia. Lista pakietów wraz z kodami aktywacyjnymi dostępna jest na stronie virginmobile.pl/oferty/karta/nowy-numer/freemium.

Zobacz: Regulamin oferty promocyjnej "Pakiet #Freemium dla abonentów Virgin Mobile na kartę"
Zobacz: Regulamin promocji "Podwojone pakiety za #Półdarmo dla abonentów Virgin Mobile na kartę"

Źródło tekstu: Virgin Mobile

Komentarze
Zaloguj się
42. ~Dawid
0

2018-01-04 14:13:31

All in One już wykorzystane, więc i minuty i smsy i Internet od Virgin wpadły podwójnie- bardzo sensowna promocja :)

Odpowiedz

41. ~cebularz
0

2018-01-01 23:51:20

czy na lejku w virgin mobile da się rozmawiać głosowo na1. skype2. whatsapp3. [inne]próbował ktoś?

Odpowiedz

40. ~SławkówSBE
0

2017-12-28 10:48:32

Mają promocję że jak się aktywuje nowy numer to dostaje się 10gb, ciekawe czy jakbym zarejestrował nr, który był aktywny do czasu obowiązku rejestracji (01.02.17r) dostanę gratisowo 10gb??

Odpowiedz

39. ~Zdzichu
0

2017-12-28 09:45:56

@37 freemium włącza sie raz na pół roku, i sobie leżakuje za 0zł/rok.Lub nie włączać freemium tylko przedłużać ważność konta za 5zł/rok.

Odpowiedz

38. ~Marcin.503
0

2017-12-28 08:44:40

@37. Tak dość fajna opcja z tym freemium, ale nie pasuje mi, przeniesienie numeru przez kuriera, wole w salonie, chociaż z tym jest problem, chciałem przenieść jakoś w wakacje byłem kilka razy w salonie za każdym razem mówili że za tydzień bo nie mają kart.

Odpowiedz

37. ~Gnom
0

2017-12-28 08:11:34

@32W VM leżakowanie jest za darmo, trzeba tylko raz na rok włączyć na nowo pakiet Freemium.

Odpowiedz

36. Patrax
0

2017-12-28 07:39:16

@34 musisz przenieść numer z innej sieci

Odpowiedz

35. wlkp
-14

2017-12-28 07:39:01

VM to chyba najlepsza oferta obecnie,i co ważne każdy może ją dopasować do siebie .Do tego fajna apka na smartfon,ja jestem obecnie zadowolony w 100 % z tego operatora .

Odpowiedz

34. ~vainglorious
0

2017-12-28 03:28:04

@Patrax: co trzeba zrobić żeby dostać 35GB?

Odpowiedz

33. ~lipa
0

2017-12-28 01:08:57

Kolejny operator żydzi na internecie. Najwyraźniej ludzie coraz mniej dzwonią i smsują, bo pakiety no limit na minuty i smsy można wyrwać za czapkę gruszek. Z paczkami/pakietami danych już nie ma tak łatwo.

Odpowiedz

32. ~Marcin.503
0

2017-12-27 19:53:32

@Patrax. Przeszedłem w połowie roku z abo/na ofnk i uważam że to najlepsza taryfa, w końcu mam zapas Internetu, nie limitowanego wszystkiego nie potrzebuje, kupuje pakiet 200min/200sms za 14zł/miesiąc.P.S ; Mam jeszcze pripeid-leżak którego pasowało by gdzieś przenieść bo trzymam go wyłącznie z sentymentu, a utrzymanie 3zł/ m-c.

Odpowiedz

31. Patrax
11

2017-12-27 19:16:52

@30 dla ciebie liczą się MMS-y a dla mnie liczy się internet i na tym poprzestańmy a jeśli chodzi o komunikator to może być i nawet messenger dużo ludzi korzysta z Facebooka

Odpowiedz

30. ~Marek
-12

2017-12-27 18:49:50

@Patrax np. ja jak i np. wielu starszych ludzi, którzy olewają smartfony i mają zwykłe telefony z klawiaturą. MMS jest uniwersalny i działa praktycznie na każdym telefonie (poza tymi zupełnie najtańszymi), nawet na takim 2G. Wysyłając mmsa nie muszę pytać osoby po drugiej stronie czy ma jakiś komunikator a jeśli ma to jaki. Nie muszę też pytać o jej adres e-mail. Po trzecie wiele telefonów dłuższe smsy automatycznie zamienia i wysyła jako mmsy. Więc zupełnie nie widzę sensu, żeby się sztucznie ograniczać i kupować "no limit" bez wliczonych mmsów jak mogę kupić z wliczonymi mmsami.

Odpowiedz

29. ~Bezregulaminowytelepolis
-12

2017-12-27 18:29:00

28). Np. ja, i wiele innych osób. Komunikatorki nie interesują mnie.

Odpowiedz